Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Smešni su Francuzi kad se realno pogleda, naročito ovo furanje dva panja u reketu. Jedino da uspostave neku nestvarnu odbranu, ali protiv talenta nivoa SGA, to ne pomaže. A ni nemaju takve opcije spolja. Kako su se provlačili na EP, a isto krš izgledali, zaslužili su da ih neko razmontira ovako.

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo da prognoziram negdje (ako sam dobro skontao zdrijeb):

 

Q1: Srbija vs Grcka

Q2 Njemacka vs Spanija

Q3 USA vs Italija

Q4 Kanada vs Australija

 

S1 Srbija vs Njemacka

S2 USA vs Aus (patriJotski)

 

GF Srbija vs Aus ( 😄 )

 

Finale ne mora ni da se igra...

Edited by Princeton
  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Medalja. Oziji mi deluju bas ozbiljno, kao i Nemci. Sai ih razbi sam.

 

Landale je dosta sjebao koncepciju kod Ozija, veoma su tanki unutra. Xavier i White su odlicni, ali im Goorjian ne vjeruje puno, pa samo prasinare okolo. Reath je u odlicnoj formi, ali nedovoljno sajza za ikakav impakt protiv ozbiljnijih reprezentecija. Kay je isto dobar radnik, ali nema tu talenta puno za neko bolje planinarenje.

 

Generalno selektor me nervira, oslanja se previse na staru gardu, iako im se polako treba redukovati minutaza (pogotovo Ingles). Daniels i Green su nevjerovatni, i njih treba da pusti sa lanca, malo izadje van zone komfora i sigurice, ovi bi mu visestruko vratili. Ne znam.. ne vjerujem da imaju kvalitet da se suprostave Kanadi u quarters, ali opet lako se zapale, i tvorci su lude run&gun kosarke tako da ne bih mogao protiv njih, ali isto tako mi ne ulivaju povjerenje.

 

Svabenzi su powerhouse nema sta. Imaju kontinuitet, individualni kvalitet, uigranost. hemiju.. Samo im je mana sto se sastaju sa nama u semis. Ostalo sve pet. 

Edited by Princeton
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Ali FO Niksa koji bira na draftu Bereta i Rendla, ciji kosarkaski IQ probija beton, stvarno hvale vredno dostignuce

 

2 hours ago, medobrundo said:

 

Nisu Rendla draftovali

 

2 hours ago, Marvin said:

My bad

 

pogresio si i za iq prime ministera kanade

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

Zato se uzme odmor i sve lepo isprati 😎

 

Ako ovo još jednom pročitam ovde, raniću se tupim oružjem. Neki možda nismo bili u mogućnosti da uzmemo jbn odmor. Što bi rekao Žoc: zar vi stvarno mislite da ste vi videli da je tu rešenje, a ja nisam? 

Edited by DameTime
reč
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Darko said:

Kanada ima tim koji bi mogao do titule.

 

Da, ako bi im svi igrali. Ovde bas dosta toga zavisi od Shaija.

 

Imace beton odbranu, ali danas su izgledali toliko dobro i zato sto je Beret imao potpuno nebitnu ulogu, a on je jedan od prvih koji ce cariniti loptu iza Shaija.

Link to comment
Share on other sites

Nije Barrett baš takav raspad kakvim ga predstavljate. Danas je čak bio dosta loš, postoji ozbiljna rezerva u njemu. Fizički je jači od većine svojih match upova, biće i neka tekma kad će pogoditi i neki šut i onda lakše može da eksploatiše ramence.

 

Inače, pobednik dana je Collet sa forsiranjem Lessorta na 4.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...