Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 minute ago, Chaos Is Me said:

To možda protiv Meksika i sličnih Perry i Džoni mogu da izgledaju kao legit EL/NBA bekovi, protiv ozbiljnijih ekipa malo teže. 

Mogu i protiv Litvanije, pa i protiv Grčke (mada će ih Grci daviti presingom, to je jasno). Perić možda može i protiv vrhunskih ekipa, koliko se sjećam prošlogodišnjeg EP protiv Njemačke u drugom poluvremenu je solidno o'čkolov'o Schrodera.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Litvanija bi trebalo da je streptomicin za CG jer ce Vucevica skroz ponistiti, ali to vam nije ni bitno, prosli ste sa ovom pobedom.

Isto tako Litvanija nema kvalitet na bekovima da ne znam kako iskažnjava manji doprinos Vučevića, dakle hrkljuš ol dej long i po meni prilično otvorena utakmica.

 

9 minutes ago, Ječmendo said:

Litvanija će nas prebiti, kvalitetom bi se još moglo isparirati. Jedina šansa - krvava koljena! :s_d:

U gabaritima Litvanija nema nikakvu prednost nad CG, tu su glavni šibadžije Valančijunas (CG na toj poziciji ima Vučevića) i Brazdeikis (CG na toj poziciji ima Radončića*), tako da prebijanja može biti jedino ako se CG preda.

*-naravno da ne poredim Radončića sa Brazdeikisom košarkaški (mada ni Brazdeikis nije baš vječni sjaj blistavog uma), kažem samo da Radončić ima tijelo sa kojim ne bi smio da ustukne ni pred jednim krilom koje igra u Evropi.

Link to comment
Share on other sites

Videćemo. Ovo je CG morala rutinski da dobije što su i uradili mada osim Voocha niko nije bogznašta pokazao. Ne treba praviti famu oko ovoga. Imaće CG šta da kaže i protiv Litvanije ali ne zato što je CG neka sila već jer je Litvanija sa najslabijim sastavom od kada ja znam za njih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Isto tako Litvanija nema kvalitet na bekovima da ne znam kako iskažnjava manji doprinos Vučevića, dakle hrkljuš ol dej long i po meni prilično otvorena utakmica.

 

 

 

Tacno, ali mislim da ti je krstena partija Perija na prvom mestu protiv ipak nedoraslih protivnika malo zamazala oci. Razlika na beku je svakako najmanja ikada izmedju Litvanije i CG, ali nisam siguran da i dalje tas preteze na vasu stranu.

 

Sto se Radoncica tice, lik je klasican Borisa Simanic. Izgubljen slucaj.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

ne zato što je CG neka sila već jer je Litvanija sa najslabijim sastavom od kada ja znam za njih

Da, da, ovo je poenta. Ne mislim ja da će CG sad da zaprijeti Kanadi, Njemačkoj, Španijim a u krajnjem slučaju i nama, ali bi protiv Litvanije i Grčke morali da igraju egal. Ne mislim da su favoriti, ali da bi bila bruka da se raspadnu protiv takvih reprezentacija, bila bi.

3 minutes ago, McLeod said:

Tacno, ali mislim da ti je krstena partija Perija na prvom mestu protiv ipak nedoraslih protivnika malo zamazala oci.

Nisam gledao danas, ovo pišem više na osnovu utisaka sa prošlogodišnjeg EP.

 

EDIT: nema veze Radončić sa Simanićem, da Dino ima 30% Simanićevog skilla bio bi EL igrač. On grize, igra odbranu, pomaže u skoku, trči kontre, radi sve što može, druga je stvar što je potpuno promašio sport i što je trebao da igra rukomet, kao njegov otac.

Edited by Beonegro
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

 

Mislim da će CG da igra rasterećenije i bolje u narednim utakmicama. Sudeći po izjavama u poslednjih nekoliko dana, bili su se prilično usrali od kiksa protiv Meksika, tako da mislim da su danas igrali pod velikim opterećenjem. Što se ostalih stvari tiče, Dubljevićeva forma jeste konceptualni problem, ne znam zašto Nemanja Radović ne dobija više minuta, on je u odbrani i skoku bio bolji od Dubljevića čak i kad je ovaj bio u prajmu, a to i jeste ono što se traži od igrača koji igra u paru sa Vučevićem.

 

dubljevic igra go pimpek vec 2-3 sezone [makar je vazda tako bilo kada sam gledao]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...