Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts



[quote post="1118077" timestamp="1693150001" name="Don Dusko"
 
Spoiler

Sad kad ubaci kos za pobedu


 


Furnije bi ovo i rešio da ga celu tekmu nisu jurili ko djavola, zato je i usporio na kraju. Isplatilo se udvajanje i izgaranje letonskih bekova na njemu. Očekivao sam da i ranije prebaci u
svoj alibi mod.




Link to comment
Share on other sites

Necu reci nista novo, ali meni je ova Francuska bas skup bezveznjaka. Cvrsti su, ali matori i u padu, bez nekog kvaliteta spolja. Doduse, nije ni neki kvalitet unutra, meni je Gobert uz sve vrline i mane prilicno bezvezan igrac uz budjav mentalitet. Jbt, svi Francuzi su mi preantipaticni, sad kad razmislim, tako da je super sto idu kuci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sreca sto se necemo sresti sa Francuzima, da ne moramo da se povinujemo pred njihovom silnom centarskom linijom i generalno ekipom.

 

Momci su zasluzili respekt za odnos prema reprezentaciji svih ovih godina, ali ova ekipa je jednostavno losa i zenit joj je prosao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po meni nešto ne štima kod Francuza. Kao da imaju problema sa odnosima u ekipi, a Kole nije dovoljan autoritet da to reši.

 

Danas situacija gde se dogovora napad, da naprave mismeč pod košem, mislim za Jabuselea. Odrade blokove, Jabusele ostane dole sa bekom, taman kad treba pas, Furnie odluči da tapka 10 sekundi u mestu i opali preko ruke na isteku napada.

 

Bukvalno cela klupa i 3 igrača na terenu mu pokazuju u fazonu "pa pas dole"...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@realno *w, klasican fournier, ne verujem da to ima ikakve veze sa odnosima, lik jednostavno ne zna drugacije, kaos ga je primereno opisao tokom tekme

 

da je decolo sveziji, mozda bi drugacije izgledali, ovako su svedeni na milost i nemilost evanu

 

ma nebitno, ta ekipa je uradila sta je mogla, nemaju za cim da zale

 

ali ne vidim neku narocitu radost za nas, srbiji najmanje odgovaraju ove trigger happy ekipe za tri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

@realno *w, klasican fournier, ne verujem da to ima ikakve veze sa odnosima, lik jednostavno ne zna drugacije, kaos ga je primereno opisao tokom tekme

 

da je decolo sveziji, mozda bi drugacije izgledali, ovako su svedeni na milost i nemilost evanu

 

ma nebitno, ta ekipa je uradila sta je mogla, nemaju za cim da zale

 

ali ne vidim neku narocitu radost za nas, srbiji najmanje odgovaraju ove trigger happy ekipe za tri.

Moja narocita radost je sto se pokazalo da odredjeni forumasi veze nemaju sa kosarkom, i to bas ocigledno, a ne sto mislim da cemo u ovom trenutnom sastavu lako sa bilo kim, pa i sa Letonijom.

 

Ipak, ako biram u nekoj eliminaciji, pre bih birao Letoniju nego Francuze.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Ipak, ako biram u nekoj eliminaciji, pre bih birao Letoniju nego Francuze.

 

jasno ali mi se protiv takvih ekipa malo sta pitamo; ako ih ide jako sut, me ne mozemo to da poremetimo defanzivom a u napadu cemo da se takmicimo u istom tom sutu i izgubiti, posto imamo nula igraca koji mogu da nacine nered dole, kao i francuzi.

 

ako im ne ide sut, dobicemo ih 15-20 razlike.

 

meni je to izuzetno stresno, jer ne vidim nacin da mi vodimo tekmu u xy smeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Francuzi su zapravo odigrali prilično dobar meč ofanzivno, ali defanzivno ni blizu nisu opravdali reputaciju. Činjenica je i da ih je isekao sudijski kreten kad je isključio De Coloa umesto da svira faul na njemu pa možda i nesportski. Nisu mi simpatični Francuzi mada ima tu nekih likova koje gotivim. Mislim da je jedna dobra generacija protraćena na Colleta, bilo je tu medalja ali sve vreme imam osećaj da bi neki ozbiljniji trener tu uspeo više da otključa ekipu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Francuska je vicešampion Evrope, svakako su podbacili ovde i morali su odigrati bolje. Tu je glavni krivac Collet, koji nije imao nikakvu ideju šta da radi sa visokima koje je poveo na prvenstvo, a ni sa ostalim igračima kad smo već kod toga. Nije tu bilo neke vizije i zamisli, što je najpre pokazao guranjem Lessorta na poziciju 4.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...