Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Lije li lije li suze batica koji prenosi USA-GRE. Vidi neke faulove u napadu Amerikanaca koji ne postoji sve vreme, komentarise ironicno americke igrace i sve vreme lupeta

"Sedi Stiv Kerr na klupi amerike u njihovom stilu, u Evropi su treneri uvek zustro uz aut liniju" - nije tacno, debilu..

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, delgado said:

Lije li lije li suze batica koji prenosi USA-GRE. Vidi neke faulove u napadu Amerikanaca koji ne postoji sve vreme, komentarise ironicno americke igrace i sve vreme lupeta

"Sedi Stiv Kerr na klupi amerike u njihovom stilu, u Evropi su treneri uvek zustro uz aut liniju" - nije tacno, debilu..

 

Tužan lik je Vlahović, ali cepa taj narativ nba je cirkus koji se kod prosečnog gledaoca dobro zaprima. Dve veze sa košarkom nema.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bogme i Keslercina usao i odmah 2 dominantne rampe, prikucavanje, doduse jeste ga Tanasis malopre vrhunski okrenuo i zakucao...

Reaves - uzivanje gledati nase dete, kosarkas od glave do pete, na FIBA nivou je i defanzivna zver.

 

  Dajte brace neki potok za BRA-SPA posto sam sirotilja pa neam SK HD

 

  Lol, pa ja imam SK HD sve vreme, samo nisam imao pojma, mislio sam da za to mora da se doplati. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...