Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Za sva srebra protiv Amera u vrijeme Tea, za EP '15 i '17 i  za suze kapitena. Za sva ona posrnuca protiv Argentine, samari protiv Italije, debakl od Belgije alinu nedelju je dosao i taj trenutak.

U nedelju kapiten podize pehar i ulazi u panteon velikana gdje ga cekaju Bodibond, Sale i Sasa, Peja, Vlade i ostale ranije velicine.

Protivnik je jak, igraju nevjerovatnu kosarku i imaju sjajne igrace, imaju Peju 2.0 ali znam da ce kapiten donijeti trofej za svoju zemlju, za svoj narod, za saigrace, za Borisu!

 

Vodi nas Bogdane❤️

  • Like 9
  • Love 13
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Za sva srebra protiv Amera u vrijeme Tea, za EP '15 i '17 i  za suze kapitena. Za sva ona posrnuca protiv Argentine, samari protiv Italije, debakl od Belgije alinu nedelju je dosao i taj trenutak.

U nedelju kapiten podize pehar i ulazi u panteon velikana gdje ga cekaju Bodibond, Sale i Sasa, Peja, Vlade i ostale ranije velicine.

Protivnik je jak, igraju nevjerovatnu kosarku i imaju sjajne igrace, imaju Peju 2.0 ali znam da ce kapiten donijeti trofej za svoju zemlju, za svoj narod, za saigrace, za Borisu!

 

Vodi nas Bogdane❤️

 

Opet sam se rasplakala... Jao Miki ❤️

Link to comment
Share on other sites

Kari im je  stvorio košarku tamo u Nemačkoj ...

Da nije preuzeo njihovu reprezentaciju i Albu bukvalno bi danas bili barabar sa Belgijancima i Holandjanima (dobro,preterujem malo 😄 ) ....

Pa ako imaju obraza neka ga pobede ...:whistling:

 

Edited by mare80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilans reprezentacije zadnjih tri turnira (kvalifikacioni turnir za OI 2021, EP 2022, SP 2023): 


Srbija - DomRep 2:0

Srbija - Portoriko 2:0

Srbija - Kanada 1:0

Srbija - Litvanija 1:0

Srbija - Filipini 1:0

Srbija - Finska 1:0

Srbija - Poljska 1:0

Srbija - Češka 1:0

Srbija - Izrael 1:0

Srbija - Holandija 1:0

Srbija - Kina 1:0

Srbija - Južni Sudan 1:0

Srbija - Italija 0:3

  • Like 3
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Bilans reprezentacije zadnjih tri turnira (kvalifikacioni turnir za OI 2021, EP 2022, SP 2023): 


Srbija - DomRep 2:0

Srbija - Portoriko 2:0

Srbija - Kanada 1:0

Srbija - Litvanija 1:0

Srbija - Filipini 1:0

Srbija - Finska 1:0

Srbija - Poljska 1:0

Srbija - Češka 1:0

Srbija - Izrael 1:0

Srbija - Holandija 1:0

Srbija - Kina 1:0

Srbija - Južni Sudan 1:0

Srbija - Italija 0:3

 

Poc(č)eko trenerski goat. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DrMV said:

Gledam konferenciju za štampu Nemaca.

Nemački trener, na pitanje jednog našeg novinara o Srbiji u nedelju, bez imalo zadrške pita:

Da li ste pobedili Kanadu,nisam znao????!!!

Da li je moguće?

Saznaće do nedelje....

daj boze da su samo skautirali Kanadu za sada

 

Sad sam razmisljao, koliko god da ce na nama da bude pritisak jer nema Amera, i Nemci mogu da upadnu u euforiju, dobili smo Amere - nema Kanadjana, sad cemo lako, mada znaju kako su prosli Litvanci, a znaju i da smo mi zajebani ko kratko cebe, tako da ocekujem jako zajebanu utakmicu u nedelju. Kolko kog da sam se bio pomirio unapred i da ovu izgubimo, jos uvek moram dobro mentalno da prodjem kroz sebe da nije smak sveta ako izgubimo od Nemacke. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Jos jedna ali najteza❤️ Ajmoooo momci

 

Fokusirani momci na finale, veruju u sebe maksimalno.

Ja bi se napio kao govedo i zavrsio na ispiranju posle ovakve pobede, oni carevi max fokusirani na finale ♥️

Veliki rispekt i za njih i za Karija sta god uradili u nedelju znam da ce se boriti do poslednje kapi znoja

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Kratka konverzacija sa ženom.

 

Ja: Ženo vodim te sledeće godine u Pariz

 

Žena: Jaoooo koliko sam ti glavu iskukala, konačno idemo u Pariz da vodimo decu u Diznilend

 

Ja:

 

FcTa6lSXwAEfkCY.jpg

 

Vidis ja bih tacno mogao devojku da vodim tamo iduceg leta, odlicna ideja. Jedino da moja zena ne napravi neke planove u medjuvremenu, al valjda nisam tolki maler. 

  • Like 2
  • Ha-ha 27
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čvarkov said:

Kratka konverzacija sa ženom.

 

Ja: Ženo vodim te sledeće godine u Pariz

 

Žena: Jaoooo koliko sam ti glavu iskukala, konačno idemo u Pariz da vodimo decu u Diznilend

 

Ja:

 

FcTa6lSXwAEfkCY.jpg

Reci joj da je skup smestaj u Parizu, pa cete 10ak dana da provedete u Lilu 😂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, jabadabaadu said:

Imam neki osjećaj da dobijamo. Kanada jeste po imenima jača, igraju jaku odbranu ali su pokazali da su itekako ranjivi. Recept je svesti ih da igraju što više pozicionih napada, usmjeravati igru što više na Bereta da on rešava što će on rado prihvatiti. Šaja će biti teško zaustaviti, ali sreća je da na sve on nije baš ubojit trojkaš.

Sa druge strane u napadu što bržo protok lopte, što više tranzicije iz jake odbrane. Takav osjećaj imamo da ćemo se iznenaditi svi našom dobrom partijom. 

 

Baš kao što i rekoh, ovo je danas bilo na maksimumu. Svaki igrač je bio na gornjem limitu onoga što se od njega očekuje, ključni momenti su izbacivanje Bruksa a pogotovo Šeja rano iz igre, od druge Šejove lične kreće lomljenje utakmice. Mnogo pametna i strpljiva igra. Kanađani imaju jak kvalitet i ukoliko bi Amerikanci izašli pred njih ovako bez odbrane kao sa Njemcima siguran sam da bi uh dobili. Ovo za treće mjesto nije mjerodavno. Sa tolikim kvalitetom nikad nisi siguran da je gotovo s njima, ali kad smo preživjeli krizu na početku 3/4 znao sam da smo blizu. Ja bih istakao Pešića, maestralno spremljene i vođene ove dvije utakmice a toliko se prozivao i omalovažavao da je to bilo stvarno degutantno. 

 Mišljenja sam od siboć da nekako ako ko može pobijediti Amerikance su Njemci, da bi mi mnogo manje šansi imali protiv njih nego oni ali sam iskreno smatrao da će totalno drugačija utakmica biti. 

A isto tako sam siguran da mi dobijamo Njemce. Oni na jedinu pravu odbranu koju su naišli na SP jeste Letonija, mnogo su se mučili. Igraju dobru košarku ali mislim da će mnogo problema imati sa našom odbranom. Ali ima kad i o tome pričati detaljnije, danas treba uživati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...