Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Hteo sam Nemce jer Nemce mozemo lakse da dobijemo, ali nisam hteo Nemce jer cu se razocarati ako izgubimo. 
 

Nisam hteo amere jer svako od 12 igraca moze da nas ubije, jer su uvek apsolutni favoriti, ali sam hteo amere jer sam hteo, sto bi rekao Bogdan da ga izmerimo i nekako bi pobeda nad njima bio slag na tortu, a opet i da izgubimo ne bi’ se razocarao. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Potpuno je deplasirano pricati o jacini Nemaca i kako su prosli dosadasnji deo turnira, o evidentnom samopouzdanju koje imaju, o sjajno odigranom polufinalu, o tome kako ce stajati na kladionicama u nedelju itd itd… Jednostavno, nama je svejedno, nasim momcima je svejedno. Ovako kako izgledaju i kako se nose, potire sva druga kosarkaska pitanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pero_Cameron said:

Izasle i prve kvote, blagi smo favoriti.

1.80-2.00

Ocekivano, bice malo korigovanja do nedelje.

 

Cepamo ozb odbranu i ozb napad. Jako i cvrsto u meso pa sta bude.

Imamo svoje adute kao i oni ali mislim da ih mi imamo vise. 

 

Vodi nas Bogdane!!! Do zlata i titule💪

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

22 minutes ago, DameTime said:

 

Sreća pa nećeš morati, misle momci na tvoje mentalno zdravlje 😄 

 

Nema tu sta. Nama ne lezi da smo favoriti ni za 1%. Plasim se velikog choke-a u finalu, jer momci sad razmisljaju: aha, to je nemacka, nisu vanzemaljci, mozemo da ih pobedimo, razocarace se ljudi ako ih ne dobijemo i onda raspad. Bogdan koji ce da nabije pritsak na sebe i slicno... 

 

Ne znam, bas nisam optimista, ali svakako da mozemo i sa ovim Nemcima da igramo, nije ni jedan Novicki osvojio EP, pa nece ni Vagner SP. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 40Wins said:

Nema tu sta. Nama ne lezi da smo favoriti ni za 1%. Plasim se velikog choke-a u finalu, jer momci sad razmisljaju: aha, to je nemacka, nisu vanzemaljci, mozemo da ih pobedimo, razocarace se ljudi ako ih ne dobijemo i onda raspad. Bogdan koji ce da nabije pritsak na sebe i slicno... 

 

Ako sam u nešto 100% uverena (ali ne Duško Ivanović 100% nego realno) je da se ovo neće desiti. Nema šanse da će potceniti Nemačku, ako nisu Kanadu i Litvaniju. Samo malo više vere.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bice "smak sveta" ako ne osvojimo, svaki nas igrac do jednog je toga svestan i tako razmislja, nemojte imati dilemu.

 

Imaju 2 dana da to obrnu u nesto sto ce ih pogurati, a ne ukociti.

 

 

I nek neko javlja sta je sa Jovketom. Bez njega svakako sanse znatno manje.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

Bice "smak sveta" ako ne osvojimo, svaki nas igrac do jednog je toga svestan i tako razmislja, nemojte imati dilemu.

 

Imaju 2 dana da to obrnu u nesto sto ce ih pogurati, a ne ukociti.

 

 

I nek neko javlja sta je sa Jovketom. Bez njega svakako sanse znatno manje.

Nije nista sa Jovketom, umor. Nikakva povreda, nista. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

Bice "smak sveta" ako ne osvojimo, svaki nas igrac do jednog je toga svestan i tako razmislja, nemojte imati dilemu.

 

Imaju 2 dana da to obrnu u nesto sto ce ih pogurati, a ne ukociti.

Sutra, dan pred meč, Gudura kaže da će prvi put videti Borišu. Bolje,, gurke" trenutno od toga nema. 😍

Edited by Čočo
  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Prvo da čestitam našim momcima! Srce puno! Bravo šampioni!!!! ❤️

 

A onda da izjavim da ne volim više sve vas koji ste bili u prilici da pratite današnji istorijski meč. Zavidim vam do neba. U to ime:

 

FIa6-NWs-Xs-AYkbrn.jpg

 

I na kraju veliko hvala svim klijentima koji su baš danas zvali. Bukvalno u toku meča sam imao 50 poziva.

 

 

 

Umalo da zaboravim jutros pravim tiket pred utakmicu i stavim nas i nemce i fucu večeras sve ove ultra favorite. I onda se telefon usijao i zaboravio na tiket i ne uplatim. 

 

Oprostite što smaram, ali zaslužili ste!

 

Šalim se!

 

Sve vas volim, ljubi brat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...