Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

bogdan ubica mod partija u prvom, alal vera!

milutinov ponistio jonasa!

petrusev tokom celog meca sjajan!

aleksa 4 ukradene, da je samo to dovoljno!

 

stefan dr jovic prelomio sa one tri trojke!

i ona asist, preljepo!

dedu i dobrica cuvamo za finale i titulu!

 

najljepse od svega je sto su svi u ubica modu i volim sto jebu majku jedni drugima! :evil:

kao bogdan posle joviceve trece trojke!

 

jos dve!

 

i kari ide u besmrtnost!

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Prognozirao sam na početku SP, prve četiri USA, Nemačka, Kanada i mi navijački.
E sad, ono što je jedino bilo i bitno - Srbija!
I neka sam subjektivan ali igramo možda i najlepšu košarku na SP, i našu najbolju košarku u zadnjih 6,7 takmičenja sigurno.
Lepo i što smo poslali kući Litvance koje poštujem ali blago je reći da ih ne volim.
Kari je rođen pod srećnom zvezdom.
Idemo, hrabro do kraja..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva doktorska disertacija na temu taktike Svetislava Pešića... Vratio je litvanskog selektora u juniore. Kakva energija sve i jednog igrača koji je danas kročio na parket. Fokusirano svih 40 minuta, agresivno na njihovom prenosu lopte i pametno, ali i lepršavo u napadu. Bukvalno najbolja i najefikasnija košarka na prvenstvu. Idemo po to finale, dečki. 💙

  • Like 15
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da se ipak pogodilo da igramo sa Amerima danas, i da smo izgubili, ne bih jednu jedinu rec rekao, nakon ovakve igre.
Kakva legendarna partija! Svih redom. 

Bilo je i ofanzivno to itekako dobro, bez obzira na pojedine greske i isforsirane suteve. Ali zato odbrana...ja iskreno ne pamtim da je nasa reprezentacija odigrala jednu ovako brutalnu partiju defanzivno, verovatno jos od on ekipe sa SP 1998. kad smo pod Zelimirom bez dosta vodecih igraca (Sale sa klupe) igrali na kos manje.
Fantasticno i naklon do poda. Ovim su se iskupili za Italiju i sve ostalo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Čočo said:

Evo ja retko prognoziram ali mi ceo dan dolazi pobeda sutra! Retko kad mi se to dešava ali do sada baš sam retko kad i omašio u osećaju. 💪🇷🇸

Ja moram i da pohvalim svoj osećaj. Još jednom je bio u pravu! ❤️

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...