Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Dok god šipkaši diktiraju uslove, nemamo prava ni mi, ni vi, da pričamo o sportu. Ok, pogrdno skandiranje, uvrede, bacanje upaljača i kovanog novca na parket. Sudije isprazne halu i igra se pred praznim tribinama. Nije da se nije dešavalo ranije. U skorijoj prošlosti. Ali posle konsultacija sa ekipicom sa tribina, Željko šalje igrače na tuširanje i kući. Iako odluka nije doneta. Sad možemo da polemišemo do sutra da li više smrdi naše ili vaše govno, svakako je sport izgubio, tako da mislim da bi moderatori trebalo malo da počiste ove nepotrebne upise. Ja kao navijač Zvezde ne slavim nikakvu titulu, stidim se svega što se dešava u našem sportu, jer je politika toliko uzela maha, da nema više ni uživanja. Privatizacija je trajno rešenje, ali se ona neće desiti, jer nekome odgovara da kontroliše navijače. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ScepanScekicSto said:


pa ostaje da se vidi iz kog razloga su igraci partizana i zeljko otisli kuci… ko je saopstio da se utakmica igra sutra vece tj danas i da su svi apsolutno svi mediji to preneli

Pa reče onaj sns potrcko, otisli su jer im je spiker rekao da odu i dodju sutra, a nikako jer je to neko odgovoran rekao, jer u ovom ruglu od zemlje sve može.  Dok ovo zlo vlada Srbijom, nikada nećemo imati ravnopravan položaj i to je tako, i Željko zna da je to tako i sto je najvažnije, ostao je i nije ostavio klub na cedilu.

Ove priče kako je šipka naredila Zeljku je smesnija od izjednacavanja Nebojse Covica i Zeljka Obradovica koja je presmesna. Apsolutno ispravna odluka, nakon otvorenih pretnji sudijama pred ABA finale, posle dvomesecne hajke na Zeljka, posle sramote sa MTS-om, posle stopiranja transfera igrača od strane drzvanog vrha, posle prozivanja od strane predsednika zemlje na nacionalnoj frekvenciji u jeku serije sa Realom oko plaćanje poreza i tako dalje...

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ScepanScekicSto said:


pa ostaje da se vidi iz kog razloga su igraci partizana i zeljko otisli kuci… ko je saopstio da se utakmica igra sutra vece tj danas i da su svi apsolutno svi mediji to preneli

Kakvi mediji, ti si na parketu, pitaš delegata, sudije, ne čita Savić medije da bi video da li se igra ili ne.

 

Inače , ta mržnja koju ogroman broj navijača Partizana ( ne pričam o ljudima sa foruma)ničim izazvan oseća prema Teodosiću i Nedoviću mi je neverovatna.

Pokretao je vaš kop neke gadosti i prema gostima iz Hrvatske u nekim EL tekmama, pa je hala kulirala. Najmanje sličan tretman bih očekivao i u slučaju ove dvojice 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Kakvi mediji, ti si na parketu, pitaš delegata, sudije, ne čita Savić medije da bi video da li se igra ili ne.

 

Inače , ta mržnja koju ogroman broj navijača Partizana ( ne pričam o ljudima sa foruma)ničim izazvan oseća prema Teodosiću i Nedoviću mi je neverovatna.

Pokretao je vaš kop neke gadosti i prema gostima iz Hrvatske u nekim EL tekmama, pa je hala kulirala. Najmanje sličan tretman bih očekivao i u slučaju ove dvojice 


ti sad verujes u apsolutnu istinu da su Zeljko Obradovic i Zoran Savic pitali spikera, ovaj rekao sutra i oni otisli kuci?

 

sto se tice mrznje.. aj nemojmo o tome molim te, jesi cuo pesme u ponedeljak Aleksi, psovanje iz prvih redova Andjusica…

 

ponovo cu reci.. dajte ona dva spajdermena

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, PatrickStar said:

Ove priče kako je šipka naredila Zeljku je smesnija

Nije više ni smešna, ovo je modus koji se stalno ponavlja. Ekipica zaključi nešto što njima najviše ide u korist i onda njih deset to ponavlja dok se ne utvrdi kao apsolutna istina. Uopšte se ni ne razmišlja o tome da postoji druga opcija.

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije više ni smešna, ovo je modus koji se stalno ponavlja. Ekipica zaključi nešto što njima najviše ide u korist i onda njih deset to ponavlja dok se ne utvrdi kao apsolutna istina. Uopšte se ni ne razmišlja o tome da postoji druga opcija.

Ma nebitna je priča, slobodan svet, svako ima pravo da misli nešto i ima ideale u koje veruje. Sa druge strane, medicina ni 2024. nema lek za sve...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Hoćete li da vam otvorim temu za transfere?

 

Hvala, ne treba tema za transfere.

Nama je jedna tema po sezoni i više nego dovoljna.

 

Molim samo otvarača da naslov bude samo KKP 24/25 bez bombastičnih naslova povratak ovoga ili bitka za ono.

i lajna srećno nam bilo...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Retko, ali baš retko pišem na vašoj temi i nemam nameru da je zagadim. Samo sam naveo da je za ovo očajno stanje u sportu najviše kriva politika i nepostojanje institucija u ovoj nazovi državi. Ali pošto vi imate Željka, onda verujem da narko dileri i šipkaši na tribinama nemaju nikakav uticaj na dešavanja u Partizanu. Sportski pozdrav.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bitno je da se razjasni da li Partizan nije želeo da nastavi sa praznim tribinama ( bez obzira na razlog, šipka ili Željko) ili je došlo do miskomunikacije sa zvaničnim licima.

Ako je prvo - može se diskutovati kasnije o opravdanosti pražnjenja, ali odluka sudije mora da se sprovede ili 0:20.

Ako je drugo - onda stvarno nemam reči, treba svi da batale basket i ti iz lige i ovi iz Partizana koji su za tu komunikaciju zaduženi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, ScepanScekicSto said:


ti sad verujes u apsolutnu istinu da su Zeljko Obradovic i Zoran Savic pitali spikera, ovaj rekao sutra i oni otisli kuci?

 

sto se tice mrznje.. aj nemojmo o tome molim te, jesi cuo pesme u ponedeljak Aleksi, psovanje iz prvih redova Andjusica…

 

ponovo cu reci.. dajte ona dva spajdermena

Samo jedna servisna informacija. Andjusic se posle trojke u prvoj utakmici okrenuo prema tim spodobama u prvim redovima (to su neke starije vodje navijaca) i provocirao ih i nakon toga je nastao pakao, posto su se ovi nasli uvredjeni. Isto se desilo i nakon utakmice kada je to uradio Panter. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Samo jedna servisna informacija. Andjusic se posle trojke u prvoj utakmici okrenuo prema tim spodobama u prvim redovima (to su neke starije vodje navijaca) i provocirao ih i nakon toga je nastao pakao, posto su se ovi nasli uvredjeni. Isto se desilo i nakon utakmice kada je to uradio Panter. 


nisam ni sumnjao da ce se naci opravdanje.. imas li sta za vredjanje Alekse?

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je gotovo je 🙂

 

Ova sezona kao da je neko smislio kako da izmuce navijace kkP najvise sto moze - od hype do beznadja 🙂 ... jedino gore je moglo da bude da Zeljko nije potpisao

Moj hype je bio vrhunski -  prvi put u zivotu sam uplatio kladionicu da osvajmo EL, u septembru, nemalu kolicinu para (zena ne zna za ovo) a posle svakog poraza verovao sam jos vise. 

Beznadje nije nista manje vrhunsko 😛 

 

"Nestrucna" analiza - sezona je propala jer tim nije imao hemiju ... verujem da su svi pojedinacno i timski mogli bolje, nije kliknulo. Najlakse mi je da okriv hibridni rat od proslog leta (Mirotic, Madar), ali ima nesto i do strucnog staba i igraca. Uprava na celu sa Ostojom losa ove sezone (od finala kupa prakticno nestali), Marketing odlican

 

Sto bi klise rekao, okrecemo se novoj sezoni ... rekao bih da je vazno da se ne izgubi vera i 16k sezonskih karata (po nerealnoj ceni) jer ce nam to biti bitna stavka, i finansijska i psiho... i da Zeljko ima istu zelju kao i do sada (Zeljko - zelju, prirodno dodje)... i da samo treba jos vise voleti Partizan 🙂
 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bajro(n)Zupic said:

Moj hype je bio vrhunski -  prvi put u zivotu sam uplatio kladionicu da osvajmo EL, u septembru, nemalu kolicinu para (zena ne zna za ovo) a posle svakog poraza verovao sam jos vise. 

 

Godina prodje - tiket nikad.

:classic_biggrin:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom na naše krajnje nemušte reakcije na onaj svinjac od sinoć, imam jak utisak da je i neko iz našeg kluba (ne spiker) sekundirao u ovakvom krajnjem ishodu. Baš žalosno na toliko mnogo nivoa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Otići će Čović ali neće otići Čovićevština, kao što je otišao Vujošević ali nikad neće otići Vujoševićevština. Mi smo plodno tle za takve -evštine. Sve dok nama kriterijum za "naše" bude boja dresa, kože ili nacionalna i verska pripadnost nema pomaka. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zumbul said:

S obzirom na naše krajnje nemušte reakcije na onaj svinjac od sinoć, imam jak utisak da je i neko iz našeg kluba (ne spiker) sekundirao u ovakvom krajnjem ishodu. Baš žalosno na toliko mnogo nivoa. 

 

ajde-maratonci.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Otići će Čović ali neće otići Čovićevština, kao što je otišao Vujošević ali nikad neće otići Vujoševićevština. Mi smo plodno tle za takve -evštine. Sve dok nama kriterijum za "naše" bude boja dresa, kože ili nacionalna i verska pripadnost nema pomaka. 

 

Uz veliku ogradu da ovo pišem kao primer "čišćenja" zlih navika i uvođenja nekih novih zakona i moralnih osuda:

Prekjuče je na Netflixu pušten dokumentarac o Nirnberškim suđenjima sa standardnim pretextom o tome kako je do svega u nacističkoj Nemačkoj došlo. Novina je nekih stotine sati audio snimaka koji su tek skoro pušteni u javnost, ali ono što bih iskoristio da poentiram znamo i od ranije:

Nezapamćeni zločini koje tadašnji internacionalni zakoni nisu pokrivali, za ovo suđenje su doneta dva nova: zločini protiv mira i zločini protiv čovečnosti. Kao vezivno tkivo četiri glavna zakona/tačke, dodat je i predmet Zavere kao nešto što je bio pokretač i glavni motiv činjenja budućih zločina.

 

Šta je poenta? Da je rešenost i odlučnost da se počinioci najstrože kazne bio tek jedan deo, a da je kroz suđenje i presude pokušano najbolje moguće da se slični događaji ikada više ponove, ali i da se celom kontinentu "pokaže" šta su fašizam i radikalni nacionalizam kao ideološki pokretači doneli. Pričamo o desetinama miliona ljudi koji u tom trenutku i dalje ideološki puše višedecenijske težnje ka ispravnosti, čistokrvnosti, prava na svoje i slično.

 

Jasno je kao dan da ovo što si napisao, sinoćnje scene, Tečine taktike, i sve ostalo što gledamo poslednjih decenija su tek deo užasnih navika i ponašanja na ovom podneblju. Da riba smrdi od glave je takođe jasno kao dan, iako smo tu glavu menjali par puta, nikada u ovoj smrdljivoj zemlji nismo dočekali bilo kakvu odlučnost da menjamo najodvratnije i najniže ljudske porive. Naprotiv, Oskar i Teča u 2024. baš takvo okruženje i žele jer su tu doktori ili imaju mnogo bolju prođu, iz političkih i propagandnih razloga.

 

Tako da se slažem sa ovim što si napisao, ali svako podneblje se može pročistiti, problem je što ovo naše nažalost verovatno nikada neće dočekati metlu. Za razliku od Žoca he he.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Imam osecaj da se Trifa nije obratio sa "izvanrednom navijanju" ovo bi prestalo... 🙂 

 

 

 

Da, generalno da se niko nije osvrtao na to, ne bi trajalo duže od minut-dva.

Link to comment
Share on other sites

Vi Smitu odmah da ponudite novi ugovor. Sinoć svi brže bolje da vataju avion i da odu da lade onu stvar, a on čovek ostao, pokazao volju, hrabrost, želju da igra. Je l' tako Barkli? Tako je. :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...