Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Posted (edited)

Svako takmicenje za pravu ekipu je pravo takmicenje. 

 

I svako takmicenje za gomilu indijanaca, ukljucujuci i poglavicu, je "ispod njihove casti". Oce to kad pevas " nmg da zivim, a nmg dumrem,  karakter mie nula..." Kad smo vec kod pjesmi.

 

Jbt, sad je pustih. Ovoe trebalo da pici na svakom pocetku, svakom poluvremenu i kraju, svake utakmice, ove sezone. 

Edited by mipivi
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mipivi said:

Svako takmicenje za pravu ekipu je pravo takmicenje. 

 

I svako takmicenje za gomilu indijanaca, ukljucujuci i poglavicu, je "ispod njihove casti". Oce to kad pevas " nmg da zivim, a nmg dumrem,  karakter mie nula..." Kad smo vec kod pjesmi.

 

Jbt, sad je pustih. Ovoe trebalo da pici na svakom pocetku, svakom poluvremenu i kraju, svake utakmice, ove sezone. 

 

Sve što slažem uvek mi se desi obratno :D 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Čovićevim rečnikom, prihodovali smo...

 

Quote

Prema ekskluzivnim saznjanjima Kurira Kaminski je prilikom odlaska oprostio dve plate koje je po slovu ugovora trebalo da dobije do kraja sezone.

Kako nezvanično saznajemo jedna mesećna plata američkog centra iznosi približno 90.000 evra. Pošto se radi o dve plate dolazimo do iznosa od oko 180.000 evra koliko je 213 cm visoki igrač oprostio klubu iz Humske.

 

  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

Da dobijemo sve do kraja stoka razlike i uzmemo trofeo, who tf cares. Tamo gde je trebalo posisali smo fat one. A s obzirom na to da se kenja na sudjenje i ligu i nase drzanje prethodnih godina, zasto je uopste i igramo? To je pravo pitanje. Sad smo svuda donji, pa kao moze sad i ta domacica...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

A s obzirom na to da se kenja na sudjenje i ligu i nase drzanje prethodnih godina, zasto je uopste i igramo

 

Razmišljao sam ovih dana da li da pišem uopšte ali iz više izvora čujem da nas uslovljavaju da igramo KLS da bi nam uplatili pare koje su nam obećali pre početka sezone. Od države okruglo 0e.

 

Ko bi rekao da ćemo tako brzo postati samoodrživi... 🙃

  • Like 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

 

Razmišljao sam ovih dana da li da pišem uopšte ali iz više izvora čujem da nas uslovljavaju da igramo KLS da bi nam uplatili pare koje su nam obećali pre početka sezone. Od države okruglo 0e.

 

Ko bi rekao da ćemo tako brzo postati samoodrživi... 🙃

 

Onda to objasnjava dosta

elouel

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MC Thunder 2 said:

Kad nekog/nesto volis, zelis da se ne pati i da se skrate muke.

 

Kad vec leka nema.

 

Jeste, baš radim na toj ljubavi prema sebi, pa zato i razmišljam u pravcu skraćivanja muka. Kad pogledam napad u kom Panter vrti levo desno kroz noge 17 sekundi i onda šutne preko 3 ruke, baš mi je teško da osetim neku ljubav. Prema bilo kome.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Charles De Ketelaere said:

 

Na osnovu čega ovo kažeš?

 

Na osnovu nicega iz javnosti, rece mi drugar Partizanovac da se radi na tome, nisam dalje pitao nista. Pretpostavljam da ce to zavisiti od dolaska nekih igraca. Prosto ako dodje neki njegov igrac ovo ce se pokazati tacnim, ako ne, preuzimam na sebe odgovornost za ovu info onda.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...