Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

8 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Pri tom mi se živo jebe za bilo čija lična uvjerenja ali lik je izgradio taj imidž hodajuće ikone pa se posrao prvom prilikom na sve uz blagoslov institucije kojoj je modus operandi da promoviše sve suprotno od onog što radi.

 

Pa dobro, držanje zadate reči nije baš prioritet br. 1 u hrišćanstvu, osim ako ne rastegneš smisao 9. zapovesti.

 

Pre mu treba zameriti ako se plaši, jer ne veruje u Božju pomoć. 🙃

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Mislim da ga retko ko mrzi, više je fazon sesti mu na kičmu i prozivati ga.

 

Ma dobro, to nije strašno, treba ga što više dekoncentrisati ako bude dolazio u Beograd. Naravno, ne mislim na uvrede porodici.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Volter said:

 

A šta ako je zaista bilo pretnji? Čovek ima porodicu, ona mu je svakako bitnija od date reči igranja za neki evropski klub. Možda ja razmišljam drugačije što ne gledam isto na sve ovo kao ostali. 

Nijesmo na istom timelineu uopste, veze ovo nema sa Zvezdom ili Partizanom. Samo je nastavak trenda ponasanja koji je prisutan kod njega od kako zna za sebe. 

A za te prijetnje, vise sam ih ja dobio od ljudi po drustvenim mrezama kad je onomad Buducnost uzela ABA no sto je Mirota 😄

Edited by MrTwister
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Bilo pretnji ili ne ja razumem zasto je otisao gde je otisao. I ne govorim o tome zasto mu je neko verovao samo na rec. Naravno da u klubu kakav je KKP to nije smelo da se desi. Ali ne razumem da neko ko se predstavlja kao veliki hriscanin i dobrotvor "pogazi datu rec".

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo odlično.

+
Kaboklo je puzla koja je falila
Kapiten se zalečio
Tristan sve bolji
Odmorio Zek
Savo Drezgić nije super talenat ali je vredan ulaganja.

-
Balša slab, sve poene preko njega su dali
Tristan opet neozbiljan na kraju
Jaramaz za 30 minuta imao isti ucinak ko Drezgić za 11.

Nadam se da je trojka sa tribina ok.

Link to comment
Share on other sites

Aj cisto da se baci pljuc radi uroka:

Taman mi zalici da vidim angazovanje kod Tristana i onda u 2 uzastopna napada Stepanovic, ne da ga unese u kos nego mu se ovaj bukvalno skloni i peca ga na rampu. Naravno oba puta primamo kos.

Decko nemoj da se zajebavas nego teretana, krv, suze i znoyy. Mozes da budes jedan od nosilaca u reprezentaciji, a nije kasno ni za Pecarski scenario

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, jedibojan said:

Aj cisto da se baci pljuc radi uroka:

Taman mi zalici da vidim angazovanje kod Tristana i onda u 2 uzastopna napada Stepanovic, ne da ga unese u kos nego mu se ovaj bukvalno skloni i peca ga na rampu. Naravno oba puta primamo kos.

Decko nemoj da se zajebavas nego teretana, krv, suze i znoyy. Mozes da budes jedan od nosilaca u reprezentaciji, a nije kasno ni za Pecarski scenario

 

Ma da, potpuno neverovatno, voleo bih da sam video Žoca u tim momentima. Nema tu trunke želje da se nešto promeni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo sinoć je bila vrlo korisna utakmica. Ko je trebalo da odmori odmorio je, Panter je imao dobar trening protiv agresivne odbrane i udvajanja, potvrdili smo da su sa Kaboklom moguće različite varijante odbrane od pika a da pritom to bude i učinkovito. Videli smo ranije da može da preuzima, a sinoć je i hedge&recover sasvim dobro funkcionisao. Na to je Kaboklo odlično štitio i obruč i to je sveukupno bila tavaresovska partija sa njegove strane. Naravno da sam svestan da je preko puta bio FMP i da će na evroligaškom nivou to da izgleda malo drugačije, ali nas su i ekipe ranga FMP-a itekako znale da muče i prave nam probleme i zato sam vrlo zadovoljan ovim što sam video sinoć.

 

Da bi Jare krenuo da izlazi iz kanala, mislim da su sve stvari najvažnije: da samopuzdanje počne vraća iz odbrane, jer tu sigurno nije na svom maksimumu i da u napadu više koristi svoje najjače oružje a to je ulaz. Kad kažem ulaz mislim na to da ide jako i do samog kraja a ne da samo gleda kome će da doda kad je ispod koša, jer to su svi već provalili i tako ga i brane. On je sasvim pristojan finišer na obruču i to mora da koristi. Ako na gore pomenuto šutira bacanja 2/3 i trojke 1/4, eto nama dovoljno korisnog Jaramaza.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Imamo dan duze za odmor od Monaka i Milana posto igraju danas i jedni i drugi. Milano igra ocajno poluvreme upravo, protiv Sasarija. Jos ce pre Beograda morati prvo u Minhen, falice im protiv nas svezine to je sigurno. Bice teze u utorak nego u cetvrtak ali imamo bas lepu priliku da sa dve pobede iz duplog kola napadnemo i brejk u Kaunasu.

Link to comment
Share on other sites

Prosle sezone, smo obe utakmice izgubili od Milana, a Monako smo dobili oba puta. Nedolaskom Mirotica, mislim da ce nam lakse biti protiv Milana. Tu se sad sve svodi na Sildsa. Njih nadam se mozemo dobiti,pa makar i na poen vise, jer imamo puno vise municije od njih. Jesu skoro dobili u Beogradu,ali su i lako izgubili od Zalgirisa prethodno kolo. Sto se tice Monaka, fizicki mocna ekipa sa dosta dobrih skakaca. Nepromenjena ekipa, Kemba, Kornelie i Jaite, nista posebno ne igraju. 

Sjajno bi bilo vezati tri pobede kuci, ukoliko je moguce sa malo popravljenom odbranom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2023 at 3:28 PM, Volter said:

Mali je broj navijača Partizana koji pišu na ovom delu foruma. Da je isti broj kao sa naše strane, imala bi iste komentare o suđenju, budžetu, ugnjetavanju države, pojedinim igračima...Na jednom drugu forumu većina članova su navijači Partizana i na osnovu njhivog pisanja možeš da zaključiš i da većina njih nije ni normalna. Ova ekipa ovde je mala ali odabrana. :smiley53:

 

Nije samo do toga što ima manje navijača, već i do toga kakvi su navijači. Ali da, jeste na neki način selektovana ekipa koja verovatno ne reprezentuje baš čitavu populaciju. Ja sam se prilično navikla na ovaj forum pa mi je jako čudno kad u RL naletim na navijače večitih, od kojih su većina bili potpuni idioti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Luchifer89 said:
47 minutes ago, Bad said:
Mirotić je veći čovek od 99% njih koji ga prozivaju ali jebiga, dao si čoveku pravo glasa, sad ga trpi

Ko je dao kome pravo glasa i ko koga treba da trpi?

Demokratija i svi mi kojima neprelazak u Partizan nije veleizdaja i smrtni greh

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...