Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, MC Thunder 2 said:

Ja hladne glave verujem da je dobar potez potpisivanje Bruna i za sledecu. I njega i Ponija. Pod uslovom da Zeljko ostane.

Bruno eventualno ako nabodemo prvog centra, mada deluje da je glava tu nepremostiv problem. Kako je lik sa takvim fizikalijama stigao iz NBA u Ulm? Evo kako...

Pony - ne pruza nista vise od Trife, s tim sto je potonji mladji, domaci i jeftiniji. Ako budemo dovodili Vanju, i produzili Nun-a, za njega tu mesta nema.

Najveca misterija mi je PJ. Dolazili su i slabiji igraci od njega, imali lose prve sezone pa onda kidali posle perioda aklimatizacije. PJ ima monstruozne fizikalije, igra odbranu, zna da anticipira igru, ima pregled, zna da udje, ima poludistancu. U jednom trenutku mi je delovao kao bas ozbiljan mamojeb... That being said, ogroman red flag je pristup igri i timu. Nebrojeno puta nas je ostavljao na cedilu, i pored svih kvaliteta, u zadnje vreme Aleksa igra neuporedivo bolje od njega... Ne znam. Mozda dovesti Makedonca, a sa PJ-jem probati na 2?

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

Ja sam od ovog Željkovog Partizana razvio bipolarni poremećaj, u jednom trenutku bi ih vodio kući za zetove a u drugom šutirao nogom u glavu. Mogu misliti kako je samom Željku s njima.

 

Cijenim da svakog dana rastu šanse da mu prišiju "Robija" s razlogom.

  • Like 1
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ja sam od ovog Željkovog Partizana razvio bipolarni poremećaj, u jednom trenutku bi ih vodio kući za zetove a u drugom šutirao nogom u glavu. Mogu misliti kako je samom Željku s njima.

 

Cijenim da svakog dana rastu šanse da mu prišiju "Robija" s razlogom.

 

Željko je razvio sindrom semafora. Od zelene, preko žute do crvene boje.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jedibojan said:

Najveca misterija mi je PJ. Dolazili su i slabiji igraci od njega, imali lose prve sezone pa onda kidali posle perioda aklimatizacije. PJ ima monstruozne fizikalije, igra odbranu, zna da anticipira igru, ima pregled, zna da udje, ima poludistancu. U jednom trenutku mi je delovao kao bas ozbiljan mamojeb... That being said, ogroman red flag je pristup igri i timu. Nebrojeno puta nas je ostavljao na cedilu, i pored svih kvaliteta, u zadnje vreme Aleksa igra neuporedivo bolje od njega... Ne znam. Mozda dovesti Makedonca, a sa PJ-jem probati na 2?

 

Neko je jednom napisao da igra nezavisno od tima (u paraleli ili nesto slicno).

I ja sam slicnog misljenja kao on a slazem se i sa tobom.
PJ u ovom trenutku nema sve potrebne kvalitete da igra pleja (1. pleja) u jednoj EL ekipi koja se bori za vrh.

Vremenom bi mozda to i leglo na svoje, ali trenutno je najkorisniji kada sam kreira za sebe.

 

Definitivno ima vrhusnke predispozicije da bude odlican EL igrac ali pre na poziciji 2 po mom misljenju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Naravno da je i pas problem, ovako se ne dodaje ni na basketu ispred zgrade.

 

Dobro, loše sam napisao da to nije problem. Naravno da jeste, ali mi smo samo na ovoj utakmici imali 20-ak tih lob pasova.

 

Nego mi je mnogo problematičniji odnos nakon pasa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

NmTZMm.gif

 

Kakva bolikurčina, ovo je za oduzimanje trake

Au, ovde sam nacisto izgoreo. Jebote na penzionerskom terminu kad das ovakav pas bude ti krivo pa pogines trceci u odbranu, a on nista, ni da ga dirne.

 

 

 

edit: sad tek vidim da ga je cuvao Parker, znaci klasican mismec. Ali je video da je blizu Ledej i nema gde pa kao ajde kad vec ne mogu da roknem sa 5 metara nek se neko drugi jebe. I onda povrh svega taj isti Parker ga pretrci i zakuca u kontri.

Edited by Marvin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Marvin said:

Au, ovde sam nacisto izgoreo. Jebote na penzionerskom terminu kad das ovakav pas bude ti krivo pa pogines trceci u odbranu, a on nista, ni da ga dirne.

 

 

Pas je bio u fazonu "evo vam pa se jebite". Ali u celom lancu kurcobolje, nepravedno bi bilo ne spomenuti i ovaj aleksin pokusaj hvatanja jednom rukom, u fazonu "e pa sad necu ni ja". Salu na stranu, pas je delovao lose zbog nacina na koji je izveden, ali kad se pogleda pazljivo, lopta mu je bacena bukvalno u ruke. Samo je bilo potrebno da je malcice jace prihvati sa obe ruke i zastiti. Ali ne, zvezda mundobasketa je bila u fazonu, "ne cimam se za otpatke, hvala bogu bice jos poseda gde ce biti samo moja makar 20 sek"....uglavnom, cela sekvenca pokazuje  trenutno stanje timskog duha, a posebna prica je nepostojanje minimuma odgovornosti prema poslu koji rade. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Video sam da je neki portal napravio scenario po kom možemo da izvisimo za plej-in i sa svih pet pobeda do kraja. Mislim da bi to bio idealan kraj ove EL sezone.

 

Ono što sigurno znam da kad su u pitanju košarka, fudbal, uglavnom nema kod nas ništa jednostavno. I kad deluje da će biti jednostavno, mora se napraviti neka brljotina. To prešlo sad i u naviku, deluje i kad bi bila neka prečica bili bi u fazonu - neka fala, mi ćemo okolo. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, jedibojan said:

Bruno eventualno ako nabodemo prvog centra, mada deluje da je glava tu nepremostiv problem. Kako je lik sa takvim fizikalijama stigao iz NBA u Ulm? Evo kako...

Pony - ne pruza nista vise od Trife, s tim sto je potonji mladji, domaci i jeftiniji. Ako budemo dovodili Vanju, i produzili Nun-a, za njega tu mesta nema.

Najveca misterija mi je PJ. Dolazili su i slabiji igraci od njega, imali lose prve sezone pa onda kidali posle perioda aklimatizacije. PJ ima monstruozne fizikalije, igra odbranu, zna da anticipira igru, ima pregled, zna da udje, ima poludistancu. U jednom trenutku mi je delovao kao bas ozbiljan mamojeb... That being said, ogroman red flag je pristup igri i timu. Nebrojeno puta nas je ostavljao na cedilu, i pored svih kvaliteta, u zadnje vreme Aleksa igra neuporedivo bolje od njega... Ne znam. Mozda dovesti Makedonca, a sa PJ-jem probati na 2?

Sta je komsije? i kod vas na topiku krenuo prelazni rok 😂

3 hours ago, jedibojan said:

Sta je sad sa Zekom? Bez njega u utorak i definitivno zavrsavamo EL pricu

(Otputovao u USA uz dozvolu kluba)

Nece ga biti samo na utakmici sa FMPom. Koliko sam razumeo vraca se za utakmicu sa Baskoniom u utorak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa, biće to na kraju prava sportska bajka - posle puno mučenja, u poslednjem kolu izboren play-in, sa 10. mesta u odigravanje, dobili sve u gostima, osvetili se Realu za prošlu godinu, pljasnuli Monako opušteno u polufinalu i Barsi na kraju pokazali ko je šampion. 

 

OK, izaći ću sam... 

  • Love 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Eddard said:

Ništa, biće to na kraju prava sportska bajka - posle puno mučenja, u poslednjem kolu izboren play-in, sa 10. mesta u odigravanje, dobili sve u gostima, osvetili se Realu za prošlu godinu,

 

Aleksa daje koš za pobedu protiv Reala, u'vati se za onu stvar i pokaže ka klupi Reala, svi igrači skaču sa klupe i kreće tuča... :lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...