Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, realno *w said:

Ja sam gledao Barsin sistem prodaje, nije daleko od toga.

 

Imaju odvojene pakete za atraktivnije protivnije i za ostale. Jedan 8 timova, drugi 7, naravno dosta skuplji, skoro duplo.

Takođe imaju pakete karata da kupiš samo 3 tekme, kalendarski vezane. Recimo prve 3 tekme u EL, donji red po sredini, 180e.

 

Sezonsku za sve tekme je moguće uzeti samo za ACB ligu, iako i za nju imaju te pakete.

 

Mada nije tu neka navala, vidim nude razne popuste, tipa kupiš 3 paketa, dobiješ 25% popust i slično.

 

 

Pa čak i mesta sa smanjenom vidljivošću prodaju. 😄
Dobro, to je već do arhitekata ne do njih.

 

Spoiler

Screenshot-from-2023-09-29-09-52-19.png

 

Screenshot-from-2023-09-29-09-52-31.png

 

 

Edited by uvrnuto
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

U NBA imaju razne pakete koji obuhvataju odredjen broj utakmica, novogodisnji paket, thanksgiving paket itd... sve je to primenjivo i kod nas, samo treba platiti nekog ko ume to da organizuje.

 

Koja platofrma ce prodavati pojedinacne ulaznice? To sam nekako skroz ispustio. Kontam ista preko koje se zavrsavalo za sezonske, ali uopste nisam svestan koja je u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

 

Lud, ludji, Smajli. :lol_2:

 

Kopira Kalinu :wink2:

 

 

2 hours ago, uvrnuto said:

 

Pa čak i mesta sa smanjenom vidljivošću prodaju. 😄
Dobro, to je već do arhitekata ne do njih.

 

  Reveal hidden contents

Screenshot-from-2023-09-29-09-52-19.png

 

Screenshot-from-2023-09-29-09-52-31.png

 

 

 

Jos ako je za vreme trajanja utakmice dozvoljena prodaja piva, odlična mesta 😁

Link to comment
Share on other sites

Priča sa Mirotićem je bila da bi naš generalni sponzor dodatno izdvojio pare za njega mimo planiranog budžeta, cijenim da su te pare otperjale zajedno sa njim.

Ima para ali nema igrača, ja shvatam i ljude u klubu, ne žele da preplate ovaj evropski škart koji je preostao na tržištu a iz NBA se igrači još nadaju ugovorima, malo je njih koji su spremni da okrenu život naopačke i otisnu se preko bare čak i za veće novce.

Ne sumnjam da ćemo nekog uloviti ali vrijeme ne radi za nas. I kad potpišemo nekog biće guravo, tu je pitanje motivacije, period adaptacije, vjerovatna promjena uloge u timu u odnosu na NBA, mindseta…

Biće čupavo ali vjerujem da ćemo opet imati sezonu za pamćenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...