Jump to content

Reprezentacija Srbije - UŽIVO


Manu

Recommended Posts

2 minutes ago, Stiletto said:

 

Jedini pametan razlog koji ja mogu da smislim je da ne želi da rizikuje ni "p" od povrede njih dvojice. Isuviše su važni.

Jeste tu se slazem. Al odigras 10-15 minuta dovoljno. Al opet oni se mogu i na WC povrediti(pu pu daleko bilo).

Link to comment
Share on other sites

 
Pa znaci mu u smislu prevare, u igri mu ne znaci nista. Njega ugura lik koji je mladji, laksi 15 kila i za glavu nizi, kao da je krpa.
Riletu su jasni fundamenti i tehnika zagradjivanja ali dok on postavi noge i telo u poziciju koja će mu obezbediti da bude najbliži lopti, tamo je već njegov igrač. Biće ubedljivo najsporiji visoki na SP.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, gledajuci ovo, da bismo imali iole uspesan turnir, mi moramo da budemo najborbenija ekipa tamo.

 

Isuvise igraca imamo koji jednostavno nisu egal ni sa nekim igracima za koje ni iskusni ljubitelji reprezentativne kosarke nisu culi, da ne pricamo o najboljim igracima ovakvih reprezentacija koje su solidno i kompetitivne, ali nisu za borbu za medalju.

 

Davidovac koji sa ovakvim igracima treba da ima autoritet, da ucestvuje u napadu i bude korektor u odbrani, on odradi pik i ode u cosak, a u odbrani se izgubi posle prvog preuzimanja.

 

Da ne pricamo o Borisi i Riletu, to je tek haos.

 

Marinkovic glumi matadora, Guduric isto slabo u odbrani, Jovic se evidentno trudi ali ni blizu nekadasnjeg nivoa.

 

Jahacemo sest do sedam igraca na prvenstvu, bukvalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DameTime said:

Eo ga Boriša, gde nam je @Indig0 sada? Alooo, nema spavanja 

 

Gledam i razmišljam da li se kaže Davidovac ili Davidovaaac. Ovu dvojicu kumova, veseljaka proglasiti za nacionalno dobro uz obavezno uručenje neke medalje.

 

Boriša do sada jedan polu skok, izgubljena lopta prilikom pokušaja ulaza a da mu se pritom leva hemisfera mozga nije sinhronizovala sa ostatkom tela, promašen šut za tri i nekoliko laganih ispadanja u odbrani. Solidan Boriša može se reći.

1 minute ago, Indig0 said:

 

Gledam i razmišljam da li se kaže Davidovac ili Davidovaaac. Ovu dvojicu kumova, veseljaka proglasiti za nacionalno dobro uz obavezno uručenje neke medalje.

 

Boriša do sada jedan polu skok, izgubljena lopta prilikom pokušaja ulaza a da mu se pritom leva hemisfera mozga nije sinhronizovala sa ostatkom tela, promašen šut za tri i nekoliko laganih ispadanja u odbrani. Solidan Boriša može se reći.

Čuj mene solidan, odličan bre 🥲

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Od defanzivnog skoka cu dobiti fras.

 

Ja ne razumem. Ako nemas dominantne igrace (sto bi trebalo da imamo, pun tuki 208+ igraca) resi brate ko gradi ko skace, zna se bukvalno, nama skacu dvojica pa ispuste loptu njihovom, gledaju se lopta im se odbija u ruke.

 

Jebote pre 20 godina su te treneri lepili za klupu do kraja za ovakve stvari, klince sa 12 godina ucili te stvari.

 

Kako je jebeno moguce da to gledas u reprezentaciji jedne Srbije.

 

Ne razumem.

Link to comment
Share on other sites

U vezi odmaranja Bogdana i Milutinova milim da je ideja ono što je i ovde napisano pre utakmice - da se malo podignu ostali igrači, čiji će nam svaki dobar minut značiti. Usput i da se proba još nešto, razne šarene postave, small ball, šta god... Eto, npr. Gudura ima dosta slobode i minuta kao i cela centarska linija.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...