Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ne znam da li je bilo na prethodnih cca 40 strana, ali videh juče da je Devon Rid potpisao za Peristeri, mislim da može biti dobar igrač za evropske uslove + očigledno nije skup. Šteta što nismo probali, realno ne treba nam bolja dvojka.

U svakom slučaju treba ga ispratiti 

*Prometej

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Frenki hoće veću ulogu od one da bude startna EL dvojka? Jedino da ga kloniramo, pa da ih bude dvojica u petorci...

 

Šta god, ako bude dolazio u EL, neka to budemo mi. Inače, u NBA neće nigde imati veću ulogu od dosadašnje, bez obzira što se dva-tri kluba tamo navodno interesuju za njega.

 

U NBA jedino može da ima istu ili manju ulogu od dosadašnje.

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Nigde logike. Rejectuje el ponudu da bi sacekao nba ponude u nadi da dobije veecu ulogu. What?

Taktika da izvuce jos vise love😀 salu na stranu, taj klinja na tw nema pojma, samo nesto piskara pa ako prodje prodje. Love u mutnom pa onda posle prave grupe, predstavljaju da imaju info o povredama igraca u EL, uzimaju ljudima pare za igranje na poene igraca itd itd.

 

Ne treba objavljivati takve likove i davati im prostor

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taj profil na tviteru je samo odjednom krenuo da tvituje na engleskom i da se bavi insajderisanjem. Ja sam 100% siguran da je lik ovde video da Uini provlaci ime Ntilkine svakodnevno i odlucio malo da se zabavi, a onda su se i pojedini portali primili i stvorili vest na osnovu tog tvita. Kako je Uini prestao da pise u toliko kolicini o Ntilkini, tako je i ovaj tviteras odlucio da objavi da nas je odbio. A mi 50 stranica o tome.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 443 said:

Pozdrav svim forumasima, dugo sam citao forum par puta pokusao da se registrujem, ali nije htelo. 
Pre koji dan sam konacno uspeo 😅.

Da li se zna kada kreću sezonske? 

 

Dobrodosao🤣🤣 

U septembru, da se prvo razrijesi ova saga Mirotic pa dovedemo jos nesto i onda debakl na SP i ulecemo sa sezonskim da lijecimo rane

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Taj lik je neozbiljan od početka.

 

Ja sam se ponadao Frenkiju nakon nolanovog tweeta.

 

Quote

Nolan is Back

@parkingsnolana

·

Jul 17

Frank Ntilikina is the name to watch: Crvena zvezda is close to signing the former 8th overall pick from 2017 NBA Draft, source with the knowledge of the situation has confirmed Nolan. Stay tuned.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Dobrodosao🤣🤣 

U septembru, da se prvo razrijesi ova saga Mirotic pa dovedemo jos nesto i onda debakl na SP i ulecemo sa sezonskim da lijecimo rane

Sad si me obradovao, potrošilo se mnogo para u 🇬🇷 taman da se povratim malo finansijski 😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 443 said:

Pozdrav svim forumasima, dugo sam citao forum par puta pokusao da se registrujem, ali nije htelo. 
Pre koji dan sam konacno uspeo 😅.

Da li se zna kada kreću sezonske? 

 

 

Pre sat vremena si mi lajkovao upis u kom pise da su sezonske u Septembru, mada razumem da je tesko citati moje eseje pa mozda nisi obratio paznju na sve a evo i Miki ti je odgovorio.

 

Administracija te nece kaznjavati za skrolovanje, ali znaj da nema skrolovanja kroz sveti topik...

(osim mojih upisa sto je i razumljivo)

 

Ovde mora sve od A do S da se cita narocito ako si krenuo u prvi razred odnosni pocetnik. Sveti topik je sveti topik. Dakle nema skrolovanja i nema pisanja 'Kalinic je prosecan igrac' sve ostalo moze. (nazalost moze i ovo drugo da se napise ovde 🥺)

 

Dobrodosao na sveti topik. 👍🏻

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Pre sat vremena si mi lajkovao upis u kom pise da su sezonske u Septembru, mada razumem da je tesko citati moje eseje pa mozda nisi obratio paznju na sve a evo i Miki ti je odgovorio.

 

Administracija te nece kaznjavati za skrolovanje, ali znaj da nema skrolovanja kroz sveti topik...

(osim mojih upisa sto je i razumljivo)

 

Ovde mora sve od A do S da se cita narocito ako si krenuo u prvi razred odnosni pocetnik. Sveti topik je sveti topik. Dakle nema skrolovanja i nema pisanja 'Kalinic je prosecan igrac' sve ostalo moze. (nazalost moze i ovo drugo da se napise ovde 🥺)

 

Dobrodosao na sveti topik. 👍🏻

Ja se izvinjavam sto nisam procitao sve ali zaostao sam jedno 30tak stranica za vama pa je bilo malo skrola 😂 nece se ponoviti 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da počnemo;

KEMBA WALKER INJURIES

12/24/22. Knee

12/22/22. Rest

2/7/22. Rest

1/22/22. Knee

12/31/22 Knee

11/27/21. Rest

11/7/21. Rest

5/29/21. Knee

5/27/21. Knee

5/14/21. Neck

5/12/21. Injury management

4/26/21. Oblique

4/23/21. Knee Injury Management

4/7/21 Rest

3/27/21. Rest

2/17/21. Rest

2/3/21. Rest

1/24/21. Rest

12/1/20. Left Knee

8/12/20. Knee

8/5/20. Rest

7/23/20. Knee

3/3/20. NKnee

2/20/20. Knee

2/8/20. Knee

1/31/20. Knee

1/21/20. Knee

1/18/20. Knee


Zadnje tri i po sezone 10 puta je pauzirao zbog povrede ručnog zgloba i 15 puta je problem bilo koleno.

Prezadnja povreda i operacija:

torn left meniscus

Walker underwent surgery for a torn left meniscus and missed 18 games. The following season he tore the same meniscus and underwent surgery after the playoff loss to Miami. Almost exactly a year later Walker underwent an arthroscopic procedure on the same knee.

Nov 29, 2022

Nakon operacije se brzo vratio na parket i već 22. decembra 2022-e povredio je opet isto koleno.

Hasan Martin je trenutno za Kembu jebeni Iron Man.


 


















  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...