Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

6 minutes ago, John Terry said:

I Vildoza i Kampaco su dogovorili transfere tokom sezone.

Ali Faku je odigrao muski do kraja, dok je Vildoza prestao da igra.

Neprofesionalno. Drago mi je da je otisao.

Nisam siguran da li je to bas tacno.

 

Neprofesionalno je bilo da svoje privatne probleme (ljubavni zivot) prenosi na radno mesto, ali nije da nije hteo da igra. Kad se sad poslednji put povredio, usao je u G2 i odigrao utakmice do kraja. Nije odigrao dobro, to je tacno. Ali, da je tu bila namera da ne odradi ugovor do kraja... Ne znam bas. Po cemu tako mislis?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, drakon1 said:

Opet nam svi u serijama ulaze u igrace. Real, Pao, Oly...A nismo nesto ludovali...

Kazem opet: ovaj put je jasno da imamo para. Za razliku od KKP-a to prosle sezone nama nije bilo jasno.

Ne bi da rušim sneška ali konstantno se provlači ovaj narativ. Kao da ništa nismo naučili od prošle sezone. Isto smo prošle godine bili 'milioneri'. Imaćemo tim kojem neće trebati trener(dobro na početku ga nismo ni imali). Dolazili Nejpir i Singlton a na kraju završili sa Ilićem i Martinom direktno sa rehabilitacije.

Sa potpisom Tea, Davidovca i ostankom jedino Nedovića(?!), baš i ne delujemo kao pijani milioneri? Samo kao pijani. 

Koliko se ja sećam, svi timovi prvo potpisuju nosioce a posle u avgustu se samo popunjavaju rupe sa prašinarima.

 

Dobro de, za razliku od prošle godine ove nam je ostao trener. Valjda.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Koliko insajdera, znaju da je Vildoza igrao lose jer se cuvao za PAO... Pomislio bi covej da je Filip Covic ili Kalin Lukas u pitanju, a ne igrac koji je zaustavio kola koja su isla nizbrdo i ubacio menjac u cetvrtu brzinu. 

 

Za lose igre celog tima od nove godine ima par razloga, aut Mirotica, sranje sa registracijom Kampaca, a sve se na kraju svaljuje na Vildozu.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Mozda mi ovaj prelazni rok i najteze pada (ako je to moguce, da zvezdasu tesko pada prelazni rok). Mi moramo ceo nov tim da pravimo, nema ovde nekog upgrade-a. Sve sto je iole vredelo (osim Nedovica) prakticno odlazi.

 

 

Proslosezonski tim:

Kampaco, Markovic, Ivanovic

Nedovic, Vildoza, Lazic

Dobric, Lazarevic, Holand

Petrusev, Bentil, Ilic

Martin, Mitrovic, Kuzmic, Raduljica

 

Ovosezonski tim:

"tipa Lorenco Braun", "Teodosic", Topic

Nedovic, "tipa Bili Beron", Lazic

"?", Lazarevic, "?"

"Mirotic", "Davidovac", Ilic

"?", "?"

 

PG pozicija sa Teodosicem i Topicem i jednim vrhunskim PGem, moze biti cak i jaca od proslosezonske Kampaco-Markovic-Ivanovic. Pravilnije receno, bila bi izbalansiranija pozicija. 

SG poziciju bi morali popuniti jednim rasnim suterom poput Berona. Lazic neka i ostane.

F pozicija je skroz razbucana... 

PF pozicija ce ako dodju DeDa i Mirotic (ili neko kvalitetniji od DeDe) biti bolje popunjena nego prethodne sezone. Ali sa matorim igracima. I da nije Bjelica umesto Mirotica. 

C pozicija kao i Forward pozicija, ovde ide kompletan remont. Ostala su tri igraca od kojih samo Mitrovic ima neke kosarke u sebi i mozda mu je bolje da to jos jednom negde naplati u inostranstvu. Nadam se da necemo gledati ni Kuzmica ni Raduljicu, ne na utakmicama nego ni na treningu. 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Hvala Vildozi za decembar ali sto se mene tice daleko mu lepa kuca. Koliko puta sam ga video da nece da stane ispred Pionira da se slika sa navijacima. Nisam ocekivao od njega da bude novi Dzenkins ali sam ocekivao neki minimum ljudskosti. Da gleda na nas cisto profesionalno, da odradi posao do kraja za koji je posteno placen a ne da lelemudi. Panter mu je objasnio neke stvari kako treba da se ponasa profesionlac. Sto neko rece vidimo se nikad a cujemo jos manje.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Pa i nije to toliko loše. Izgleda da ozbiljno krešu budzet za ovu sezonu. Možda neće novi trener hteti Kalinića u ekipi. Ima i ta opcija. 

 

Ja sam više mišljenja da su ga oterali jer je luzerčina neopevana :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mirotić neće potpisati ako ne dovedemo još igrača njegovog ranga. Bar približno. Neće igrati sa Dedom, Lazarevićem, Lazićem i nekim domaćim penzosima... A pitanje je koliko njih te klase i hoće da dođe u ovaj naš brlog. Plus ne baš sjajna reputacija Duška kao zahtevnog trenera, nesigurna politička situacija... Dosta toga nam ne ide na ruku... Vildoza i Kampaco su došli samo da premoste u specifičnom momentu i za nas i za njih, to je sad već očigledno, i ne treba da nam budu reper uopšte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Čočo said:

Pa i nije to toliko loše. Izgleda da ozbiljno krešu budzet za ovu sezonu. Možda neće novi trener hteti Kalinića u ekipi. Ima i ta opcija. 

 

Kao sto ga nije hteo Vlada Jo pa je otisao u Barsu. Ajmo sad to isto, ali unazad. 

 

 

"tipa Lorenco Braun", "Teodosic", Topic

Nedovic, "tipa Bili Beron", Lazic

"Kalinic", Lazarevic

"Mirotic", "Davidovac", Ilic

"?", "?"

 

I daj barem jednu mitsku zver na poziciji 5, i moze onda jos jednog pipaca vrha table kao back-up na 5. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...