Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Inače, za mene je najbolji mogući dostupni centar Poirier. Ne znam koliko košta ni da li se već dogovorio sa Bajernom kao što je bilo reči.

 

Evo da se složim sa Šuterom u vezi Shengelie, propao igrač + još jedan užasan šuter nam ne treba u timu a cena mu je i dalje verovatno paprena.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Prvo, za deset dana smo po ispisanim stranicama prešišali prošlogodišnju, jednogodišnju temu ABA liga. 😅

Drugo, ako je istina ovo za Ledeja da smo stvarno pitali za njega onda je to definitivno bilo atomski s desna. Hvala Bogu pa nije ekslodiralo. 

thank-god-relieved.gif

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Duskovi bivsi igraci koji su i dalje aktivni i da iole ista vrede pa makar i za 3. opciju na poziciji:

 

 

PG:

 

Pierria Henry (jos uvek nejasan status oko zabrane)

Semaj Christon

Pau Ribas

A.J. Slaughter

Jayson Granger

Wade Baldwin (visegodisnji sa Makabijem cisto zbog protokola)

 

SG:

 

Vanja Marinkovic (ima ugovor)

 

SF: 

 

Simone Fontecchio (ima poveci ugovor u Juti al neka ga)

Rokas Giedraitis

Jeremy Evans

 

PF:

 

Tornike Shengelia (ima ugovor)

Matt Costello (ima ugovor)

Achille Polonara

Alec Peters (ima ugovor)

Tadas Sedekerskis (dodje mu neki 3 na 4 igrac al neka ga ovde)

 

C :

 

Youssoupha Fall (ima ugovor)

Tonye Jekiri (ima +1 u Feneru koja jos uvek nije aktivirana)

Steven Enoch

Nemanja Bjelica (ima ugovor)

Michael Eric

Marko Todorovic

Landry Nnoko (propo u G ligi)

 

 

*Sildsa nisam napisao jer je pre neki dan produzio visegodisni ugovor.

 

Cime bih bio zadovoljan (ukoliko bi uopste i dosao neko od njegovih bisvih igraca) su Henri ako postoji ta mogucnost, Kriston za bek ap opciju, Giedraitis, Polonara za bek ap opciju, Fal i Dzekiri, Enoch mozda u nekoj kombinaciji sa 2 kompatibilna centra. Bjelica za mozda trecu opciju i za malo novca. Vanja Marinkovic za bek ap opciju al rekao je da ne ide iz Baskonije.

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Inače, za mene je najbolji mogući dostupni centar Poirier. Ne znam koliko košta ni da li se već dogovorio sa Bajernom kao što je bilo reči.

 

Evo da se složim sa Šuterom u vezi Shengelie, propao igrač + još jedan užasan šuter nam ne treba u timu a cena mu je i dalje verovatno paprena.

 

Zašto bi bila cijena paprena ako je propao igrač? 

 

Moja logika ide u smijeru da bi se mogao uzeti na popustu zbog nešto lošije sezone. Uz trenera koji ga poznaje, i on koji već poznaje rad i sistemu, sigurno bi se bolje snašao i pružio bolje partije. On je meni i dalje jedan od najboljih PF u EL, samo nije došao do izražaja u Virtus đungli.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Inače, za mene je najbolji mogući dostupni centar Poirier. Ne znam koliko košta ni da li se već dogovorio sa Bajernom kao što je bilo reči.

 

Evo da se složim sa Šuterom u vezi Shengelie, propao igrač + još jedan užasan šuter nam ne treba u timu a cena mu je i dalje verovatno paprena.

Zaboravih to da napišem za Toka a evo vidim ti si sad, Toko je bukvalno očajan u šutu, i sa poludistance (koju retko kad uzima, skoro nikad) i za 3, znači on je samo još jedan u nizu onih klasičnih kamenjara o rukometaša u pogledu šuta, i to treba jasno i glasno reći i napomenuti.

 

Inače, da ne ostanem dužan tebi i ostalima ovde, napisaću malo kasnije kako bih ja sklopio centsrsku liniju.

 

Link to comment
Share on other sites

Od tih nekih centara u EL, zaista Poirier izgleda najozbiljnije, pod uslovom da je sanirao povredu I da u njemu jos uvek ima zara I zelje. Zato mi je malo cudno sto ga Real ne produzava jos uvek. Sengelija nije neko kome treba dati da bude prva opcija u EL timu, a mi na njegovim pozicijama imamo rezervne igrace. Tako da bih ja izbegao tu opciju, bez obzira sto @Princeton ciji je autoritet na forumu neupitan, drugacije trenutno razmislja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

Odlazak Bentila ti nije dovoljno?

Исцрпела ме ова атмосфера на топику. Као да сам у неком бубњу. Где је отишо Бентил? Јел је потписао за неког? 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Brat od Korneta said:

Duskovi bivsi igraci koji su i dalje aktivni i da iole ista vrede pa makar i za 3. opciju na poziciji:

 

 

PG:

 

Pierria Henry (jos uvek nejasan status oko zabrane)

Semaj Christon

Pau Ribas

A.J. Slaughter

Jayson Granger

Wade Baldwin (visegodisnji sa Makabijem cisto zbog protokola)

 

SG:

 

Vanja Marinkovic (ima ugovor)

 

SF: 

 

Simone Fontecchio (ima poveci ugovor u Juti al neka ga)

Rokas Giedraitis

Jeremy Evans

 

PF:

 

Tornike Shengelia (ima ugovor)

Matt Costello (ima ugovor)

Achille Polonara

Alec Peters (ima ugovor)

Tadas Sedekerskis (dodje mu neki 3 na 4 igrac al neka ga ovde)

 

C :

 

Youssoupha Fall (ima ugovor)

Tonye Jekiri (ima +1 u Feneru koja jos uvek nije aktivirana)

Steven Enoch

Nemanja Bjelica (ima ugovor)

Michael Eric

Marko Todorovic

Landry Nnoko (propo u G ligi)

 

 

*Sildsa nisam napisao jer je pre neki dan produzio visegodisni ugovor.

 

Cime bih bio zadovoljan (ukoliko bi uopste i dosao neko od njegovih bisvih igraca) su Henri ako postoji ta mogucnost, Kriston za bek ap opciju, Giedraitis, Polonara za bek ap opciju, Fal i Dzekiri, Enoch mozda u nekoj kombinaciji sa 2 kompatibilna centra. Bjelica za mozda trecu opciju i za malo novca. Vanja Marinkovic za bek ap opciju al rekao je da ne ide iz Baskonije.

Sve super ali mi kao da pravimo ekipu od 12 backupova. Kome Polonara da bude back up kad je Davidovac vec tu?

Kome Semaj da bude backup kad je Teo tu?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, suptil said:

Исцрпела ме ова атмосфера на топику. Као да сам у неком бубњу. Где је отишо Бентил? Јел је потписао за неког? 

Oprostio se na Instagramu od kluba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...