Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Realno gledano ako je Kamapco dogovorio sa Realom, a sva je prilika da jeste, vi ste te pare ponudili Miroticu, ako on ode u Oly kako se pise svakako ce lova za jednog vrhunskog igraca ostati tako da u najgorem slucaju imate igraca od 2+ miliona ili imate Mirotica. Malo li je. Bjelica je tu negde malo ispod dva, Kalinic, Dorsi,...

  • Thanks 2
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fedor said:

Realno gledano ako je Kamapco dogovorio sa Realom, a sva je prilika da jeste, vi ste te pare ponudili Miroticu, ako on ode u Oly kako se pise svakako ce lova za jednog vrhunskog igraca ostati tako da u najgorem slucaju imate igraca od 2+ miliona ili imate Mirotica. Malo li je. Bjelica je tu negde malo ispod dva, Kalinic, Dorsi,...

Hvala na obaveštenju. 👍

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

Da li ima? 9 miliona😀 

Nemoj uini da vidi

Prosle godine je bio na prekretnici, mozda je tad i bilo sanse za evropski klub, ali ispade kompatibilan sa Micel Robinsonom, odigrao pristojnu back-up sezonu tako da tu nista ne mere.

I moj favorit (iz senke) Dennis Smith Jr ode u Netse, tako da svi nama umisljeni NBA favoriti otpadaju.

 

Edit: jos jednom ispisah svog favorita

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

 

Drugo, ako je istina ovo za Ledeja da smo stvarno pitali za njega onda je to definitivno bilo atomski s desna. Hvala Bogu pa nije ekslodiralo. 

thank-god-relieved.gif

 

Telesport je grobarski portal sa novinarima koji su Ostojini guzoljubi. I ranije su ovako peckali. Ne treba ih shvatati ozbiljno što se nas tiče, još jedan cirkuzantski portal.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, fedor said:

Realno gledano ako je Kamapco dogovorio sa Realom, a sva je prilika da jeste, vi ste te pare ponudili Miroticu, ako on ode u Oly kako se pise svakako ce lova za jednog vrhunskog igraca ostati tako da u najgorem slucaju imate igraca od 2+ miliona ili imate Mirotica. Malo li je. Bjelica je tu negde malo ispod dva, Kalinic, Dorsi,...

Neko je to vec lepo objasnio, imamo mi 3 miliona za Kampaca ili Mirotica, ali nemamo da dovedemo za te pare recimo Dorsija, Niba i Darius Tomsona. Jer onaj ludak hoce da se hvali velikim imenima, da moze da kaze "doveo sam im Mirotica", a ne "doveo sam im Dorsija".

Link to comment
Share on other sites

Nama selekciju pojacanja otezava to sto nemamo ni jednog igraca koji igra u oba pravca, a za celu proslu sezonu smo imali ukupno 2. Sto nas je i kostalo u seriji.
 

Eventualni potpis Teodosica moze da nagovesti mnogo minuta za Topica u Aba ligi sto je super, ali logike ima samo ako plej igra I odbranu i napad. Neki Facundoliki PG. 
 

P. S insajder demantovao za Ledeja.

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Neko je to vec lepo objasnio, imamo mi 3 miliona za Kampaca ili Mirotica, ali nemamo da dovedemo za te pare recimo Dorsija, Niba i Darius Tomsona. Jer onaj ludak hoce da se hvali velikim imenima, da moze da kaze "doveo sam im Mirotica", a ne "doveo sam im Dorsija".


To je vec stvar rezije, ali ono svakako je cinjenica da nece Mitrovic, Lazic, Kuzmic, Raduljica, Ilic i Lazarevic biti medju pet. 
 

21 minutes ago, Volter said:

 

Telesport je grobarski portal sa novinarima koji su Ostojini guzoljubi. I ranije su ovako peckali. Ne treba ih shvatati ozbiljno što se nas tiče, još jedan cirkuzantski portal.


Bez da ulazim koji portal kom gazdi sluzi, zar nije fora ako vec znas da neki igrac pregovara sa najvecim protivnikom, a tebi ne ide na ruku da se oni dogovore, da mu posaljes bezobraznu ponudu i ako nista bar da njegovom agentu i njemu das neki "edge" u pregovorima. Ne vidim to sto je mozda zvezda poslala ponudu, a ovaj mozda odbio neki poraz, kao odbio vas Ledej, vec takticki potez da se zamuti voda. 

Link to comment
Share on other sites

KKP ima šta da produži. Naši stranci osim Kampaca hvala Bogu su nas ove godine zaobišli. Ne znam zašto ste zapeli za Kuzmića kad njega nećemo potpisati. Sa produžavanjem ugovora smo završili. Eventualno Lazić i Lazarević i tjt. Od domaće osnove ćemo imati Teodosića, Topića, Davidovca, Lazića, Lazarevića, Mitrovića, Ilića i Nedovića i možda ako izvisi za NBA imamo i Petruševa. I to će biti to od domaće osnove. To je već 9 domaćih što se ne uklapa u izrečeno da će ih biti 7,8 (znači da ispada Petrušev i Lazić ili Lazarević iz te priče). Ostaje da se dovede nova cela prva petorka. Ali zato će nam klupa biti kriminalna. Jedino Teodosić, Davidovac i Mitrović mogu bar nešto da pruže. Jako loše.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

@fedor hoćeš reći da smo namerno dizali cenu Ledeju da bi se KKP okrenuo njemu, a mi uzeli Mirotića?

 

DecentAdvancedAustraliancattledog-max-1m


Nemam pojma da li je iko ikom slao ponude i dizao cenu niti da li ima trunka istine u tome sto pisu portali, ali ne vidim zasto ne bi, nista ne gubis. 

Ono sto jeste istina je da je Partizan kada je video da je Mirotic otisao drugim putem okrenuo list i lovu dao drugoj najboljoj cetvorci trenutno na trzistu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ma lažu i jedni i drugi...Ovaj "naš" napisao da se Leday nudio preko menadžera a pošto mi zajedno sa navijačima aminujemo pojačanja, to je odbijeno...Dolivaju ulje na vatru sa obe strane a posle se čude kad se sranja dešavaju...

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fedor said:

Bez da ulazim koji portal kom gazdi sluzi, zar nije fora ako vec znas da neki igrac pregovara sa najvecim protivnikom, a tebi ne ide na ruku da se oni dogovore, da mu posaljes bezobraznu ponudu i ako nista bar da njegovom agentu i njemu das neki "edge" u pregovorima. Ne vidim to sto je mozda zvezda poslala ponudu, a ovaj mozda odbio neki poraz, kao odbio vas Ledej, vec takticki potez da se zamuti voda. 

 

Ja i ne vidim problem da se pošalje ponuda takvom igraču. Problem je cirkuzantski portal, novinari guzoljupci, grobarski nastrojeni. Portal je i ranije imao slična peckanja tako da bih ja voleo da na ovoj temi ne kačimo vesti sa tog portala kako ne bi zagadili temu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Odlazak Bentila ti nije dovoljno?

Majko moja koji smor od igrača. Ne pamtim skoro antipaticnijeg stranca u našim redovima. 

Edited by bodo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ostojini placeni novinari su bedni, ali manje bedni nego kkcz insajder zato sto je njihov klub upravo uzeo ABA titulu i bio na korak od f4 EL, a takodje je upravo produzio 2 najbitnija igraca iz finalne serije. 
 

A nas klub, osim sto je imao bednu sezonu, do sada je u prelaznom roku uradio jedno veliko nista, ali nema odmora za ovog imbecila kada je takmicenje u jadnosti sa telesportom i slicnima u pitanju.

 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Ostojini placeni novinari su bedni, ali manje bedni nego kkcz insajder zato sto je njihov klub upravo uzeo ABA titulu i bio na korak od f4 EL, a takodje je upravo produzio 2 najbitnija igraca iz finalne serije. 
 

A nas klub, osim sto je imao bednu sezonu, do sada je u prelaznom roku uradio jedno veliko nista, ali nema odmora za ovog imbecila kada je takmicenje u jadnosti sa telesportom i slicnima u pitanju.

 

 

Jos bez imalo srama kaci vest kad je dosao Raduljica da je poslednji bivsi igrac kkp u kkcz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U sustini, prema rekla kazala izvorima, do sada smo bili ozbiljno zagrizli za Laprija, Dejvisa, Mirotica, Kampaca i Tea..a doveli Luku i Dedu. S tim da nismo ni krenuli posteno a prelazni rok vec smorio najstrasnije od defetizma i crnjaka, lagano Alopeciu dobijam od ovolike negative i stresa.

Edited by Mendez
..
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...