Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

6 minutes ago, Fromthecorner said:

 

Interesantno, juce je potpuno okrenuo pricu u odnosu na onaj skandal pre par dana.Do pre neki dan odakle nam pare, imamo dosta igraca, gde da ih smestimo, vodite vi zvezdu ako znate bolje, imamo na dvojci gedraitisa! i hangu itd.


Od juce prica to za Duska, onda da nam je ostalo jos 1,5-2 miliona do 12 miliona projektovanih za budzet igraca, da su nam poslednja dva pojacanja uvek najbolja u sezoni, da se nervira jer imamo novca a nemamo koga da dovedemo itd.

 

Oba puta kad je okretao misljenja, u isto vreme su jos par specificnih ljudi sa tvitera i raznih foruma to radili zajedno s njim. Pomislio bi neko da se to ne desava slucajno…

 

 

Moze neki link ka tom skandalu od pre par dana? Unapred hvala. Da procitam 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dotson još nigde nije otišao. Samo kažem. [emoji28]
Otići će :) Ps. Samo da me ne banuju :) Trenutno kod nas nema nikakvih šansi. Na 4-om mestu je po željama. Prelazni rok je živa stvar. Sutra može biti prvi pik. Za sada je tako. Informacije su 100% tačne. Ako mi ne verujete, praštajte ...
Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока




  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na predlozima da otvorim temu. Ipak ako je @uini i dalje voljan a od ranije dogovoren - neka otvori on, a ako treba pomoc tu sam i ja i svi drugi koji hoce da pomognu. 

 

Ipak, mislim da ne treba zuriti, ne treba nam tema dok se ne zavrsi prelazni rok, pa cak i dok se ne zavrse sve pripremne utakmice. Jer treba ipak nesto i napisati u tom uvodu. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Fromthecorner said:

 

Interesantno, juce je potpuno okrenuo pricu u odnosu na onaj skandal pre par dana.Do pre neki dan odakle nam pare, imamo dosta igraca, gde da ih smestimo, vodite vi zvezdu ako znate bolje, imamo na dvojci gedraitisa! i hangu itd.


Od juce prica to za Duska, onda da nam je ostalo jos 1,5-2 miliona do 12 miliona projektovanih za budzet igraca, da su nam poslednja dva pojacanja uvek najbolja u sezoni, da se nervira jer imamo novca a nemamo koga da dovedemo itd.

 

Oba puta kad je okretao misljenja, u isto vreme su jos par specificnih ljudi sa tvitera i raznih foruma to radili zajedno s njim. Pomislio bi neko da se to ne desava slucajno…

 

 

 

Jebiga kad covek prica cas sa Nebojsom cas sa Duskom.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Ipak, mislim da ne treba zuriti, ne treba nam tema dok se ne zavrsi prelazni rok, pa cak i dok se ne zavrse sve pripremne utakmice. Jer treba ipak nesto i napisati u tom uvodu. 

Kako to misliš da se završi prelazni rok? Zna se da je to kod nas uvijek živa stvar. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

“Dosta igrača je otišlo, došla su određena pojačanja. Krećemo sa pregledima oko 19. avgusta, videćemo kakva će hemija da bude. Svi koji su došli, došli su na zahtev trenera i stručnog štaba. Ne pokrivamo se mi time, uprava je dala saglasnost. Pred nama je vrlo interesantna sezona. Naši ciljevi su da napadnemo Evroligu i sve ostale trofeje. Naravno, vodeći računa o faktorima s kojima ćemo da se susretnemo, jedan fiaktor je finansijski, drugi je gde ćemo da igramo. Naša odluka je da igramo u Areni, Arena je zajedničko dobro. Radi se na tome i mislim da ćemo da obezbedimo kompletan prelazak svih selekcij Zvezde u Arenu” – istakao je Čović u Jutarnjem programu RTS.

 

 

Čović napada Evroligu svako jutro, pre neki dan na Prvoj, sad na RTS, tako se postaje šampion 💪🏼😆

 

Edited by Fromthecorner
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, fradler said:

Igra Yago upravo protiv Juznog Sudana, ima li negde kakav boxscore ili potok?

Igraju u sredu sa Australijom, biće strimova.

Gledao sam ga dosta puta u Ulmu al me baš zanima kako to izgleda u reprezentaciji,

mada tu ima jaku konkurenciju, Neto i Uertas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...