Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, Wingwalker said:

Čaršija zuji da Frenki traži dve milke da dodje u Evropu?

Послато са SM-S911B помоћу Тапатока
 

 

1 hour ago, Nele said:

Platice Zvezda 1m a drugi ce uini da isplati

 

meni lično okruglo 2 milke eura ne izgleda kao tačno, ukoliko odem na internet, kliknem i vidim da je u mavsima 2021/22 imao $1,789,256 a 2022/23 $2,036,318.

jeste da je u teksasu neki uljudan porez za usa prilike ali ne verujem da lik traži više od miliončeta, možda malo preko.

 

možda je hteo da nas odjebe a možda se čuo sa agentom od davidovca i mitrovića 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Terry said:

 

D-Rose sa RSB-a i par njih još su izuzetni poznavaoci košarke, bilo mi je uživanje da čitam njihove upise. Ljudi posvećeni košarci i skautingu, nikakvi nacionalisti i slično, samo eto igrom slučaja registrovani na RSB. Bilo je tamo kvalitetnih ljudi.

 

Što sramota, ljudi su odlično poznavali tržište. Treba reći da su oni predlagali, malo toga ih je klub zapravo i poslušao. Ali su bili dobri sa Dejom.

Ja sam tacno mislio da je korektna verovatnoca da je D-Rose ovde Guru, zapravo 🙂 Znaci, dve glave kojima siste jaja za bilo koju pricu sem basketa, bas retko koja spika sem naslovne teme. A znaju…pa jbg, sve, cini se… 

Uzivancija je citati ih.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Je li Kalina uopšte igrao PF u Barsi? Kako biste rasporedili minute sa njim? 

У Барси готово уопште није играо, али он то без проблема може да игра, по мом мишљењу, као што је и у репрезентацији играо.

Постоји и варијанта да Ханга буде фул тајм двојка, а да Калина ипак већину минута узима на 3, што мислим да је мање вероватно. Причам хипотетички, ипак мислим да су шансе јако мале да дође и да ће остати у Барселони.

Link to comment
Share on other sites

Jbt Kalina se ne propusta nikada, ali mi sa njim kompozicija ekipe malo neskladna. Nije tip primarno 4. koji nama treba, ako dodje i ta cetvork onda bi Hanga vise igrao na 2, Teo isto dosta na 2, hmmm falio bi nam jos jedan suter spolja. Ma daj tog Kalinu😁

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...