Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Čoki se najzad otarasio i poslednjeg preplaćenog stranca krave muzare.
Sada sprema papire za Lazu Lazarevića. Kobru vraćamo na SG gde mu je i mesto i onda će na ovaj ABA kostur nakalemiti Tea lidera, Bjelicu centra i "a, mamu vam jebem" Klajburna.








  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

On skuplji od Campazza?

Pojma nemam. Od kada su poceli da se frljaju milionima, tako nije bitno ko koliko kosta. Koliko sam razumeo Kampaco je Realov za manje para nego sto smo mu mi nudili, tako da ako mu damo iste pare kao sto smo hteli Kampacu, onda je najveci transfer. Meni sve ovo sluzi kao zabava i cekam konacni roster da dam ocenu o istom 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Ali je izglrda prihvatio Realovu od 9 miliona na 3 godine, a kada se oduzme 46%.....
46% je za strance...za njega je sad 27%...na isplaćenih 9M zaradiće 6.57M.
Kod nas mu je zarada max 5.5M ali za samo dve sezone...plus mu ostaje taj plac u Kotežu.
Pametnom dovoljno...



Link to comment
Share on other sites

Bio bi fazon da se na kraju pojave Vesna ili Nebojsa kao insajderi. Ili Fica sa pseudonimom Floor General

14 minutes ago, božija noga said:

Vidim da se pominje Klajburn. Ako me sećanje služi, Vil je bio želja još odavno kad je čini mi se igrao za Dačku Tačku. Al me ovo interesuje, jel on taj https://twitter.com/Useless_Steff/status/1675550936385609728?s=20

 

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Green23 said:

Kampaco ima ponudu od nas od preko 6m na dve godine 

Ma džabe da mu nudimo i više jer prosto i jednostavno takvi igrači da bi došli/ostali pored dobrih para traže i garancije da će se imati ozbiljan i kvalitetan tim sa istim takvim ambicijama u EL, a onda i naravno stabilne i redovne finansije, što je apsolutno legitimno, normalno, razumljivo i očekivano.

 

Znači džabe i apsolutno ništa ne znači što mu (ili Mirotiću i tako nekim klasnim i vrhunskim igračima) nudimo tako jake pare kad i ptice na grani vide i znaju da od ovog drugog dela koji traže (a koji je nekima, pogotovu onima koji su u nekim ozbiljnim godinama, primarno i bitnije (koliko god ludo zvučalo) od tih velikih para koje mu se nude) nema apsolutno ništa.
 

Konkretno, ljudi neće da igraju sa ovim domaćim mediokritetima i šljakerima, EC/FIBA LŠ kvalitet i nivo igrača, a kojih je bukvalno ceo tim. Mi em ne da se ne otarasujemo od tih i takvih, nego ih samo još i produžavamo na višegodišnje ugovore, i pritom im plus dajemo i samo još jače plate i bonuse, a onda i pored svega ovoga dovodimo samo još (više i još jednu turu po apsolutno svakom prelaznom roku i apsolutno svake sezone) tih i takvih dodatno. A onda posle ovog dela za saigrače, ne ispunjavamo ni onu drugu a go je da apsolutno svake sezone u EL nemamo apsolutno nikakve ambicije, a kamoli ozbiljne kakve oni traže (F4 i napad na titulu), i za istu Čovića apsolutno boli uvo i uopšte ga ne interesuje.

Pa nisu oni, a i niko, ludi i dotle došli da dolaze i/ili ostaju ovde, u ovakvom brlogu, haosu, blatu i klubu koji nema apsolutno nikakve ambicije, a kamoli one koje oni traže, u EL, i nije i ne želi uopšte da bude konkurentan u EL jer ga to takmičenje apsutno ne zanima, što i gazda kluba javno kaže i govori apsolutno svake sezone (a evo ove i jasno, glasno i direktno reko i naglasio) što je samo još totalno veće ludilo i katatrofa/nenormalnost.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

46% je za strance...za njega je sad 27%...na isplaćenih 9M zaradiće 6.57M.
Kod nas mu je zarada max 5.5M ali za samo dve sezone...plus mu ostaje taj plac u Kotežu.
Pametnom dovoljno...


 

Sada se i ja secam da je bila ta prica oko poreza kada je dolazio kod nas. To je 6.57M na 3 godine, a kod nas je 5.5m na 2, sto mu dodje nekih 500hiljada vise po godini, ali opet je Real dao na 3 godine. Na kraju postoji i taj dug koji mu Real ne oprasta, pa kada se oduzme 2.8M, dolazimo do toga da ce u Realu zaradjivati 1.25M godisnje.   

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je istina i pravi profil u pitanju, ali na onoj novoj društvenoj mreži Trut (valjda) oficijalni profil našeg kluba je objavio da je zvanično sporazumno raskinut ugovor sa kamiondžijom. Ne deluje da je fejk profil, ali nema apsolutno nikakve logike da tamo objave a da na sajtu i oficijalnim profilima na ostalim društvenim mrežama ne objave ništa, a ni da mediji apsolutno ništa ne napišu.


Mada me apsolutno ništa ne bi začudilo, s obzirom ko nam vodi klub i poltroni koji su oko tog inženjera, pa ni ovo da su samo tamo objavili i nigde drugde.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Princeton said:

Da li bi Teo bio ok sa ulogom kao Anđuša kod komšija?

 

Ne bi, zasto bi se toliko ponizavao?

 

Izjednacavas igraca koji je igrao 20 minuta na pleju u jednoj skupoj EL ekipi, imao solidne brojke, jos moze da pruzi sa likom koga Obradovic cesto zaboravi da mu sedi na klupi.

 

Dalje, nije lud da igra za 700 hiljada, mozda bi i igrao za toliko kada bi mu navijacka rulja kidnapovala telo i na svoju opstu radost potpisala njegovom rukom toliki ugovor, ali ako se za Mitrovica i Davidovca pominju neke malo manje cifre i ako se raznorazne budale i megalomani bahate preko tvitera, pa naravno da ce i on hteti sto vise da odere jedan takav klub.

 

Teodosic bi mozda spustio cenu kada bi dolazio kao neko Rakocevic onomad - da bude glavna violina u EC Crvenoj zvezdi jer tu i znas da je i 700 hiljada godisnje prevelika cifra. Ovaj ovde klub koji finansiraju maf... pardon, kladionice i ludak koji umislja da je novi Tito, pa taj klub i treba svima njima da plati duplo vise od realne cene.

 

Tako da puna podrska Raduljici, Mitrovicu, Davidovcu, Teodosicu, ma svakome ko je potpisao i ko ce da potpise, samo gledajte da sto vise uzmete od udruzenja megalomana koji bi da malo osete da zive u Dubaiju, diktatora na vlasti i maf... pardon, kladionica koje tako rado bacaju svoje milione na "najveci ugovor ikada potpisan u srpskoj kosarci".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dubljević se svaki prelazni rok pominje kao potencijalno pojačanje ali mislim da nikad neće napustiti Valensiju. 

 

Džekiri je solidno rešenje. Za neke jače klubove kvalitet rezervnog centra.

 

Znam samo da ne smijemo opet da podbacimo sa pozicijom centra. Predugo se tu patimo i morali bi konačno da riješimo to pitanje.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Dubljević se svaki prelazni rok pominje kao potencijalno pojačanje ali mislim da nikad neće napustiti Valensiju. 

 

Džekiri je solidno rešenje. Za neke jače klubove kvalitet rezervnog centra.

 

Znam samo da ne smijemo opet da podbacimo sa pozicijom centra. Predugo se tu patimo i morali bi konačno da riješimo to pitanje.

Dubljevic je vec napustio Valensiju i zvanicno al svakako ga ne bih voleo kod nas jer je postao bas pravi lenjivac pre je bio super resenje u napadu sada bas ni to nije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nijesam pročitao to za Dubljevića. Priznajem da slabijem pratim informacije nego ranije. Meni je Dubljević ofanzivno jedan od najkompletnijih centara u Evropi, ali ne sviđa mi se što je fizički prilično zapušten, a i skroman je defanzivac uvijek bio. Svakako je interesantan igrač za nas. 

Edited by Kvaratskhelia
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Green23 said:

Kampaco ima ponudu od nas od preko 6m na dve godine 

 

Bas bas previse ako je tacno. Komsije dale Punteru preko 2 miliona po sezoni, sad u Ledeju 1.6, mi nudimo Kampacu 3 miliona... mislim koja je tu poenta vise, to nisu pare tih klubova. Osim toga, kada dajes tolike plate ni ovi manje placeni nece zeleti da igraju za, uslovno, crkavicu. Sve to ide jedno sa drugim pod ruku.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, John Terry said:

 

Bas bas previse ako je tacno. Komsije dale Punteru preko 2 miliona po sezoni, sad u Ledeju 1.6, mi nudimo Kampacu 3 miliona... mislim koja je tu poenta vise, to nisu pare tih klubova. Osim toga, kada dajes tolike plate ni ovi manje placeni nece zeleti da igraju za, uslovno, crkavicu. Sve to ide jedno sa drugim pod ruku.

Ledej ima 2 + 2 miliona.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...