Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, Mile1 said:

Campazzo jos nije otisao 

Mi mu nudimo najbolju finansijsku ponudu do sada. Razmotrice sve kada se bude vratio sa odmora, makar je tako rekao

Ne znam gde ce se smestiti

Campaco,Laprovitola,Teodosic,Topic

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

 

Offtopic:

 

U srednjoj smo imali neke kontrolne zadatke kod profesorke koja nije bila u stanju da napravi neki smisleni test nego svakom da po naziv lekcije da pise o tome. Jednom je jedan lik iz odeljenja slucajno pomesao dve lekcije 🙂 a ona to nije primetila i dala mu 5 😄 jer se prilicno raspisao.

 

Sledeci put neki drugi lik, nije se bas spremio, pa je odlucio da rupe u znanju popuni random tekstom, ako prodje - prodje. Imao je pocetak, znao je i neku sliku iz lekcije da nacta i jos nesto na kraju. Sve ostalo je popunjavao sta god mu palo na pamet. 

 

Ipak nije proslo, provalila ga, ali je ipak dobio 3 😄 

 

Naravoucenije: mozda jedan moderator ne procita jednom, ali ce neki drugi procitati. Za sve ostalo tu su smo "tasteri".

 

 

I sta ce onda taj taster da kaze? "Hej modu, u onom 35. redu u sredini napisao je su imbecili svi koji se ne slazu sa njim, da li si procitao, prijem?"

 

Pa ti ogromni postovi su i pisani da svako osim ljudi sa ekstremnim viskom vremena i volje za raspravu odustane od citanja. Bas onako kako si i ti naveo u primeru sa kontrolnim zadacima.

 

Zato bi i moderatori mogli da uticu na forumase da malo skrate svoje postove i da forum nije blog. Tipa, neko te je pitao dva pitanja, pa ne moras da mu odgovaras tekstom od 2150 reci.

Link to comment
Share on other sites

Evo moje razmišljanje a ne kažem da je ispravno ali moje je. Je li vredno dati tolike pare Miroticu za koje možeš dovesti tri, četiri dobra  igrača ili dva stara? Mislim spominje se cifra od skoro 3M. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Evo moje razmišljanje a ne kažem da je ispravno ali moje je. Je li vredno dati tolike pare Miroticu za koje možeš dovesti tri, četiri dobra  igrača ili dva stara? Mislim spominje se cifra od skoro 3M. 

Malo teorije zavere :

Spoiler

te pare dobijamo isključivo za Mirotića, ako ne bude on nećemo imati ta 3 mil.

 

Šta znam, npr ako bi pored Mirote imali i ozbiljne EL igrače na ostalim pozicijama + klupu koja nije operisana od košarke mislim da bi vredelo jer bi vrv napravili i lep rez u EL. Međutim ako pored Mirote budemo imali dno EL ili EK roster onda ne vredi.

Edited by Урош19
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Šta znam, npr ako bi pored Mirote imali i ozbiljne EL igrače na ostalim pozicijama + klupu koja nije operisana od košarke mislim da bi vredelo jer bi vrv napravili i lep rez u EL. Međutim ako pored Mirote budemo imali dno EL ili EK roster onda ne vredi.

Pa mislim da je svakako Mirota tip igraca/zvezde koji ne bi otisao u tim gde bi oko njega bili mediokriteti, zato verujem i kad smo mu poslali ponudu da je jedan od uslova kako ce izgledati ostatak ekipe. Zato su i vece sanse da ode u Oly ili Armani nego kod nas.

Edited by necke
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Evo moje razmišljanje a ne kažem da je ispravno ali moje je. Je li vredno dati tolike pare Miroticu za koje možeš dovesti tri, četiri dobra  igrača ili dva stara? Mislim spominje se cifra od skoro 3M. 

 

Ne funkcionise dovodjenje igraca na taj nacin, kao da je u pitanju fantasy - dovedes dvojicu od po 100 poena i onda biras izmedju centra iz Krke sa 30 poena ili pleja Zadra od 25 (slicno vazi i za bilo koji fantazi).

 

Ekipa koja ima Mirotica automatski mora da ima i jedan od najvecih budzeta za plate igraca. To su u slucaju EL Real, Efes, Olympiacos, Armani, PAO.

 

Tu onda postoje dva puta - ili se pretvoriti u Real ili razviti dobar njuh za igrace kao sto to rade ovi klubovi sa manje novca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bodo said:

Evo moje razmišljanje a ne kažem da je ispravno ali moje je. Je li vredno dati tolike pare Miroticu za koje možeš dovesti tri, četiri dobra  igrača ili dva stara? Mislim spominje se cifra od skoro 3M. 

 

Spominjalo se 2.7 miliona.

 

Po meni vredi svaki euro, kao i Kampaco. Za takve igrace ako imas ne zalis novac jer su top3 na svojoj poziciji u El.

 

Inace ako se ne vrati Kampaco u sta sumnjam da ce se vratiti (a navodno nudimo velike ugovore i njemu i Miroticu) treba dovesti Darius Thompsona za te pare koji je bio mozda i najbolji plej ove sezone. Armani mu je nudio 1.6 miliona +600k obestecenje. Mogli bi to da zajacamo sa 2 miliona i sa njim nema greske. Pojacao bi i defanzivu i u najmanju ruku dostojno zamenio Kampaca. Te bi Laprovitola igrao 1/2 u tom slucaju, sto je on i igrao i u Realu i u Barsi tek nesto vise na pleju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajd da sacekamo jos jedan dan, pa zurka moze da pocne.

 

I samo da 'izjavim' da Sam bas zadovoljan ako budemo vratili davidovca u tim, moj omiljeni tip igraca, neophodan sastojak svakog velikog uspeha, pod uslovom da trener razume njegov igracki karakter (I ne samo igracki) I spram toga mu nadje pravu ulogu u timu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Brat od Korneta said:

Po meni vredi svaki euro, kao i Kampaco. Za takve igrace ako imas ne zalis novac jer su top3 na svojoj poziciji u El.

 

Vredi svaki evro ako imas 20 miliona evra budzet.

 

Ako nemas onda je cista patkometrija, jer za uspeh nije dovoljno da imas Snezanu i 11 patuljaka. Kada dovodis igraca za 2.7 miliona, onda treba i druge malko vise da platis, a takodje i da mu dovedes jos 5-6 igraca koji su tu oko miliona. Pa ti vidi da li je to normalno za Srbiju.

 

Nemam nista protiv Nikole, strasan igrac. Ali ja sam uvek da se za te pare dovede 3 ili cak 4 sasvim dobra evroligaska igraca. 3 moze sigurno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako Mirota dodje za tolike pare, to znaci samo jedno, a to je da je AV direktno insistirao da ovaj dodje. Sve ostalo je nemoguce jer dati tolike pare za jednog igraca je nenormalno. Niko u Zvezdi nije toliko lud. Znaju da za te pare mogu da se dovedu par vrhunskih igrača.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Ako Mirota dodje za tolike pare, to znaci samo jedno, a to je da je AV direktno insistirao da ovaj dodje. Sve ostalo je nemoguce jer dati tolike pare za jednog igraca je nenormalno. Niko u Zvezdi nije toliko lud. Znaju da za te pare mogu da se dovedu par vrhunskih igrača.

Kakvo sr..nje pravi po državi, ne bi me čudilo da insistira... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, bodo said:

Evo moje razmišljanje a ne kažem da je ispravno ali moje je. Je li vredno dati tolike pare Miroticu za koje možeš dovesti tri, četiri dobra  igrača ili dva stara? Mislim spominje se cifra od skoro 3M. 

 

domaci, jedan od najboljih u evropi, pravoslavac po ubedjenju i nacinu zivota = kako se to ne isplati u zvezdinom svetu 🙃

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...