Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Да је Кампацо баш баш готова ствар са Реалом до сада би објавили сви ови новинари из иностраних медија као за Вилдозу, можда и имамо неке какве такве шансе. Ако оде онда би било екстра да доведемо Лапровитолу, а сада је тамо нови тренер плус Пантер код њих очигледно ће отићи 4 5 играча из Барсе. 

Edited by СамоТи3
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2023 at 9:37 AM, pantelia said:

 

Ne Stimac (pupupupupupupupupupupupupu) nego forumas koji je napisao post

Tu sam ime moje, tražim bezbolan način da se samoubijem. Čović će me ubiti. Postali smo cirkus od kluba, veći od Monti Pajtona i Crvenog Barona zajedno. A i naživelo se, vek i po, malo li je? Još ako može stručan savet, koliko treba tableta lorazepama od 2,5mg na 105 kg žive vage? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Гаучо said:

6мил за 3 сезоне

Kako javlja Eurohoops, doskorašnji kapiten crno-belih ugovorio je saradnju na dve godine za ukupno 3.200.000 evra, iliti 1.600.000 po sezoni. Čitav posao Barselonu će na bruto nivou koštati oko 6.000.000 evra.

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=SKhxvnhCQpE&ab_channel=SPGHighlights

Jedna od mojih zelja, low cost resenje i verujem neko ko bi nam dosta dobro legao.

Alerik Friman je postao poznat vecini publike posle one fenomenalne polusezone u Bursi gde je belezio 20.5 poena, 3.1 skok, 3.5 asistencija uz neverovartne procente, 52% iz igre, 49% za 3.

Primetio ga je CSKA, doveo ga, ali nije se bas najsjanije snasao tamo, zavrsio je sezonu sa 9 poena prosecno za njih uz malo minuta, nije mu produzen ugovor, ovu sezonu je zapoceo u Veneciji, a zavrsio u Besiktasu, gde je u prvenstvu Turske bio na 18 poena, 3 skoka, 4 asistencije, uz 39% suta za 3. 

Dusa me boli sto nismo ni usli u trku za Tajrika Dzounsa, bivseg igraca Turk Telekoma, bio je MVP prvenstva Turske prosle sezone i naravno, kao takav je potpisao za Efes, bio im je pred nosem bukvalno, ali ko zna, ako se tamo ne snadje, bio bi odlicno pojacanje u nekoj doselekciji.

Link to comment
Share on other sites

Ode i komsiluku titula u Barsu

 

Sad jos samo da Ostoja 
- iznamesta Zoca da ode
- da ga laze da nece biti para
- da mu pusti Ledeja namerno da ode
- da lazno dogovori ostanak Balse, Trife i Andjuse, pa da ih otera kad Zoc ode
- da dovede npr nekog Vestermana i plati ga 1,1 milion plus obestecenje
- i da, da postavi za trenera npr Vuleta Avdalovica

 

I to je otprilike to, to je nama dr Nebojsa uradio prosle godine u ovo vreme

  • Like 22
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, suptil said:

Ako izuzmemo potpis igraca sa povredom ciji se oporavak toliko oduzi da preskoci celu sezonu, ovo Vildozino dizanje rucne posle dogovora sa PAO ma kad se ono formalno desilo tokom sezone je nesto najodvratnije sto sam video u savremenom sportu. 

 

Odvratnije od ovih "jasno je da ima novca i za nas i za komsije" price na ovoj temi? Tesko, nije ni blizu.

 

Pa cak ni u EL imas barem trecinu klubova koji se trude da dovedu igraca koji ce im vredeti vise nego sto je pokazao u ranijim sezonama. Mislim na klubove kao sto su Valencia, Alba, Baskonia, Zalgiris, Asvel, Bayern. Naravno i ovo su klubovi koji raspolazu milionima, dovode skupe igrace, ali imaju neku meru.

 

Ovde je zavladala takva histerija da se proslogodisnji sastav proglasava za evrokup tim. Eno covek napisa tim sa Bryantom, Mickijem, Kalinicem, Nedovicem i jos dva skupa igraca i dobi odgovor "sta se stekas, ima novca koliko god se pozeli?".

 

Mislim, da bukvalno na temi nema jednog disonantnog glasa, da se barem u jednom postu na svakih pet strana teme neko ne upita "ej, dokle vise ovo, dokle ce da nas tretiraju kao majmune?", nego ne, otvaraj propagandu do daske i uzivaj. Eventualno se neko seti pa napise "ja bih licno voleo trecu ligu", a onda nastavi da priziva Kalinica i Mirotica.

 

Zato sam i pisao da se nadam da ce sto pre ovi bitni igraci naci mesto u drugim bogatim klubovima, pa neka i KKP i KKCZ pretplacuju ove ostale kao Virtus sto je radio jer da sami rade sa igracem i da sami skautiraju igrace - pa za to su ocigledno nesposobni. A i sto bi bili, kad moze da se parazitira na drzavnom dugu koji galopira iz meseca u mesec?

Link to comment
Share on other sites

Мунфорд, Теодосић, Топић

Недовић, Григонис, Лазић

Калинић, Давидовац, Лазаревић

Полонара, Петрушев, Илић

Вајтсајд, Енох, Митровић

 

Жеље, честитке и поздрави од мене за следећу сезону.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dabljuroligbringer said:

Мунфорд, Теодосић, Топић

Недовић, Григонис, Лазић

Калинић, Давидовац, Лазаревић

Полонара, Петрушев, Илић

Вајтсајд, Енох, Митровић

 

Жеље, честитке и поздрави од мене за следећу сезону.

 

 

Jel Munford katovan? 

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda bi moglo nesto ovako da se sklopi:

 

1. Kampaco/Pengos, Teo, Top

2. Neda, Volden (2/1), Lazic (2/3)

3.  Hilijard (3/2), Deda (4/3), Lazarevic (3/4)

4. Mirotic, Polonara, Ilic

5. Dejvis, neka cepanica tipa Kamagate (ako ne ode u Milano), Luka

 

Tim od 5 stranaca plus Mirotic.

Lazic, Lazarevic i Ilic van 12 gde bi ulazili ako zatreba. 

Volden se uklapa u onu pricu povratnik plus ima nas pasos.

Polonara mislim da je zelja Ivanovica od kada je dosao u Zvezdu.

Takodje, mislim da on voli da u reketu ima centra +210cm kao sto je Y.Fall bio u baskoniji, pa je bas zato pokusao Kuzmica da ozivi ove sezone.

 

Edited by Dzonii
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim već nekoliko predloga za Voldena.. Ne znam čime vas je kupio da zauzme mesto stranca. Da ga nismo gledali pa.. Odigra solidnu odbranu i onda napravi nerezonski faul, sporadičan šuter, po svemu granični EL igrač. Ok, zavisi kakve ambicije imamo, ali baš da napadamo top 8 sa Voldenom, teška priča.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Волден не би заузимао место странца има наш пасош, а по мени и је и солидна бек ап опција, ако би био у улози у којој је био прошли пут онда не бих волео да га видим.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

Vidim već nekoliko predloga za Voldena.. Ne znam čime vas je kupio da zauzme mesto stranca. Da ga nismo gledali pa.. Odigra solidnu odbranu i onda napravi nerezonski faul, sporadičan šuter, po svemu granični EL igrač. Ok, zavisi kakve ambicije imamo, ali baš da napadamo top 8 sa Voldenom, teška priča.

 

Ne bi zauzimao mesto stranca jer ima domaci pasos.

 

Nema govora da je Volden granicni Ek igrac vec je legitimna bek ap opcija bogatijih klubova ili starter siromasnijih.

 

Covek igra Evroligu pune 3 sezone sa 9.7 poena prosecno i 37% za 3 poena. Moze da pokrije i pleja iako je primarno sg. Igra pristojnu odbranu, borac je i uvek daje maksimum. Ima mana ali za tu cenu za koju vredi oko 500k je odlicna opcija.

 

Od Voldena na sg poziciji (mada je igrao i pleja ali primarno ga racunam u sg jer je tu najbolji) ove sezone u Evroligi su vise poena prosecno davali samo: Panter, Musa, Howard, Nedovic, Lojd, Beron, Buboa, Metjuz, Belineli, Obst i Vanja Marinkovic. Zatim Volden. Racunaj 18 timova u el puta 2 igraca na poziciji 2 to je 36 sg, a ima ih vise samo Real ih je imao cetvoricu koji pokrivaju tu poziciji al dobro racunamo po dvojicu. Dakle u toj konstalaciji Volden je 13. sto je iznad proseka a ne granici El igrac. Pritom igra bolju odbranu od polovine ovih iznad njega i ima bolje razagrivacke sposobnosti.

 

Ako dovedemo Tea, Volden (ili neki drugi kombo bek a takvih pa i nema) mora da bude tu jer kad se Teo povredi ostajemo na starteru i Topicu a ovako bi imao iskusnog Voldena koji moze da pokrije tu 10ak min i ostatak podeli sa Nedovicem na sg.

 

Ako ne dovedemo Tea onda nam ne treba kombo bek na 2 odnso Volden, vec moze i neki suter poput Hiliarda i Kurica koji su dvojica najboljih slobodnih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...

generalno, jedan deo posla je sastaviti dobru ekipu ali je takodje vazno imati i odredjen broj igraca koji su igrali proslu sezonu a znas cemu bi koristili

 

sto se konkretno bentila tice, zaboravio sam da je davidovac potpisao [bar tako kazete, nisam citao sporcke vesti], onda nema mesta za bentila, posto deki i lazarevic resavaju te backup minute na pf.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...