Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, bosMan_jr said:

Ne prihvatam da me citiras, a onda navedes opstu stvar poput: ovde se kukalo pre 2 leta kad je dosa Zeljko itd….

 

Da kukalo se, ali sam ja tada kritikovao ove dezurne narikace, od kojih je vecina tu i dalje, neki su otisli, neki su trajno zavrsili na ovom forumu, jer sam bio siguran da nam ta i takva ekipa nece uzeti titulu. I nije je uzela.

 

Usput sam i odgovarao drugima, tebe sam pitao dokle vidis domete ovog tima i delimicno sam dobio odgovor da ces ostati uzdrzan dok ne krene sezona ako sam dobro skapirao.

 

36 minutes ago, nunilo said:

Ovo jednostavno nije tacno, da se ja ne pravim pametan poslusas Dekija Milojevica koji je rekao da je Jokic to sto jeste uz neverovatan kosarkski IQ i jedan od najsnaznijih centara u NBA (ona sirova fizicka snaga sto bi smo mogli da podvedemo pod fizikalije, atleticizam je nesto drugo, valjda cemo se sloziti) i da bez toga ne bi mogao nista da uradi a ja se u potpunosti slazem sa njim.

 

Naravno, ali je tacno i da je neuporediv njegov atleticizam sa Janisom. Ledej je daleko atleticniji igrac od Davidovca pa je ovaj bio jaci u duelima, to sam hteo da kazem. Plus glava. Sve druge je na strani Ledeja. Bjelica uz snagu koju poseduje takodje spada u tip igraca koji vise igraju glavom, a nije da ima samo glavu, ima i igru ledjima, moze i da pogodi sut. Videcemo sta ce biti od njega. Moze da bude starter olako ako bude i na 50% onoga sto je bio u Golden Stejtu, a moze i da bude 3. opcija iza Simonovica i Davidovca. To za sada niko ne zna.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mister-no said:

Mi se zajebavali tim Čović vs tim Duško.
Izgleda da će baš biti 12 na 12..

 

Team Covic:

 

Sabaz, Teo

Nedovic, Lazic

Davidovac, Lazarevic

Simonovic, Bjelica

Kuzmic, Mitrovic, ilic

 

Jest da nije bas ovako po pozicijama ali tako bi izgledalo da igra tih 10 igraca. Sabaz je team Covic jer je hteo da ga dovede jos proslog leta i pre nego sto je Dusko bio trener.

 

Team Dusko:

 

Jago

Hanga

Rokas

Bolomboj

Tobi

 

Dusko nema ni rezervu, mozda bi vodili u prvom poluvremenu ali bi ih kasnije stigao umor.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sector said:

 

Brate, kakav je ovo font??

 

Tito sa aliexpressa. :classic_sleep:

 

 

 

Font prvi od ponudjenih, napravljeno na telefonu preko nekog š sajta čisto da vidimo gde smo. @Kankkunen ima bolju grafiku za @uiniev uvodni post. Potrudio sam se koliko sam bio u mogućnosti jer komp ne palim kad dodjem kući, dosta mi je na poslu. Nemojte da bacate drvlje i kamenje na mene. :classic_biggrin:

 

Inače jedan je tito. 

Edited by Čvarkov
  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, robespierre said:

@Guru Kako ti komentarišeš ovaj vizionarski konstruisan i nadasve skladan roster? 🙂

 

Bahatost, vređanje inteligencije i jeftini populizam, potrudiću se da preskočim ovu sezonu jer je ovo otprilike sve suprotno od onoga što bih voleo da gledam u KKCZ. 

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Guru said:

 

Bahatost, vređanje inteligencije i jeftini populizam, potrudiću se da preskočim ovu sezonu jer je ovo otprilike sve suprotno od onoga što bih voleo da gledam u KKCZ. 

Mislim da je ovo mracenje, a da sezona nije ni pocela za ban. Dve pripremne utakmice odigrane, a ovako se unosi defetizam, nemam komentar.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DennistheMenace said:

Mislim da je ovo mracenje, a da sezona nije ni pocela za ban. Dve pripremne utakmice odigrane, a ovako se unosi defetizam, nemam komentar.

Ovo kad ima stit kod avatara, to znaci da je on cika koji deli banove.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Guru said:

 

Bahatost, vređanje inteligencije i jeftini populizam, potrudiću se da preskočim ovu sezonu jer je ovo otprilike sve suprotno od onoga što bih voleo da gledam u KKCZ. 

 

U 5 reci objasnjeno. 

200w.gif?cid=6c09b952plmlozjo22okpqmta95

 

 

 

Mislim, super mi je Beli, super mi je i Teo, kao igracke velicine, i mnogo je lep osecaj kad se takvi igraci vrate (ili dodju) u Zvezdu nakon svih uspeha, ali ajde da je jedan po sezoni i da nije bas 35+, ali mi se iz sezonu u sezonu napucavamo ovakvim igracima. A uz to, niko mlad nece dobiti sansu. (o FMPu bolje da ne pricam)

 

Sav taj lep osecaj onda nekako izbledi kad shvatim da su dosli jer ih ni jedan drugi ozbiljan klub, za ozbiljne novce - nije hteo. Pa onda kao dodju, nisu tu za dzabe, to ipak kosta, a doprinos je vrlo upitan. 

 

 

 

Sta smo uradili poslednjih godina, koga smo sve doveli:

2023: Teodosic (36); Bjelica (35); Hanga (34) kad ga ni jedan drugi EL tim nije hteo (ali ce on jos ispasti OK); produzili Kuzmica (33godine) koji nije skoro nista ni igrao prosle sezone; produzili Lazica (34) koji osim kapitenske uloge nemam pojma cemu nam sluzi... 

 

2022: Holland (34), Raduljica (35), Nedovic (32), ajde od Nede jos i neke vajde, ali nisu male pare.

 

2021: Markovic (34), Zirbes (31)

 

2020: Rochestie (35)

 

2019: Jagodic-Kuridza (32), Gist (32), Stimac (32)

 

2018: Perperoglou (34), Faye (32) (u toj EC sezoni oni su jos i bili super, takoreci posteno su odradili svoj ugovor)

 

2017: Antic (35), Keselj (30) to je jedna od prvih Covicevih kombinacija koju smo trpeli 2 godine. 

 

itd... verovatno sam nekoga i zaboravio.

 

Dakle svake sezone mi imamo nekog ko vise nije ozbiljan igrac. Ima igraca koji su sa 32 i dalje klasa, doveli smo Kampaca sa 31 godinom, ali ovi gore navedeni, osim par izuzetaka, su bukvalno bili samo krave muzare. 

 

 

Malo sam razocaran selekcijom tima. Ali svakako da cu im davati podrsku od starta, a oni treba da je zasluze nadalje. Uzeo sam i sezonsku da bih dao podrsku. I odlazicu na utakmice i ako nemam sanse za Top8 i ako ne ide u ABA ligi... 

 

Ali sam se ipak nadao mnogo boljem vodjenju kluba od strane jednog jedinog koji se pita i onog drugog koji to finansira. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...