Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, DrMV said:

a odstranjivanje Kuza u FMP to jeste. 

 

Zavisi kako posmatraš situaciju. Po meni je to izvlačenje novca iz KKCZ u korist privatnog kluba Vesne Čović. I svakako nije pozitivna stvar. Druga varijanta je da je to totalni dilentatizam ako ti produžiš igrača koji ti već mesec dana kasnije bude škart. Pa možemo da biramo koja nam se priča više sviđa.

 

Ispašće Šabaz, Hanga, Rokas odlična pojačanja. Ispašće da od trilinga Tobi, Bolomboj, Simonović jedan čist višak ukoliko si već produžio Mitrovića. Ispašće da smo ponovo, ko zna koji put, napravili roster od "100" igrača a opet jedan fali. Kako to nazvati, neznanjem ili kriminalom? Bojim se da Čović nije glup čovek.

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Zavisi kako posmatraš situaciju. Po meni je to izvlačenje novca iz KKCZ u korist privatnog kluba Vesne Čović. I svakako nije pozitivna stvar. Druga varijanta je da je to totalni dilentatizam ako ti produžiš igrača koji ti već mesec dana kasnije bude škart. Pa možemo da biramo koja nam se priča više sviđa.

 

Ispašće Šabaz, Hanga, Rokas odlična pojačanja. Ispašće da od trilinga Tobi, Bolomboj, Simonović jedan čist višak ukoliko si već produžio Mitrovića. Ispašće da smo ponovo, ko zna koji put, napravili roster od "100" igrača a opet jedan fali. Kako to nazvati, neznanjem ili kriminalom? Bojim se da Čović nije glup čovek.

Mislio sam da je za tim pozitivna stvar, jer je pored postojećih centara njegovo sedanje na tribinama čist višak. Nisam ulazio u politiku kluba.

Slažem se da tu ima "vrlo diskutabilnih stvari", najblaže rečeno. Ali tih "stvari" je bilo i biće u svim klubovima, nevezano kako se oni zovu.

I želeo bi da odvojim podršku timu, od podrške klubu( Čoviću). Kad/ako neko drugi odluči, nažalost to nismo mi ovde na forumu, da on ode sa čela kluba, doći će opet neki "manji ili veći" Čović, koji će opet praviti manje ili veće talove i dilove kako njemu/njima bude odgovaralo. I to je manje-više isto, ne samo u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

Играчима се јбг обично дугују плате ако нисте знали 😀, а финансијски ферплеј мора да се прође. Самим тим, потпише се неки папир да опрашта, па онда за ту исту суму добије нов уговор. То се радило и радиће се. Вероватно ће он на крају ове сезоне у пензију већ. Уместо да оде у пензију ово лето, играће још мало необавезног баскета на нивоу који му прија и добити оно што му се дугује. Могао да БАТује, као и многи домаћи играчи, па нису. И у Партизану, и у Звезди.

 

Баталите Куза...

 

ЕДИТ: Због великог броја репрезентативаца и некомплетираног ростера, остављен је... Видели сте да је Боломбој играо на 4. Нама су 3 играча на унутрашњим позицијама била са репрезентатицијама, и нисмо довели четворку. Мора да се 5 на 5 игра и на тренингу мало, спаринг неки.

Edited by BB7
  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Ne znam gde ovo da ostavim. Samo Barsa i mi imamo u 3 sporta (fudbal, košarka i vaterpolo) predstavnike u ligi šampiona/evroligi.

 

Eto razloga za malo pozitive!

Uživajmo cigani, rekoh malo je navijača u Evropi, koji imaju tu privilegiju!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

Ne znam gde ovo da ostavim. Samo Barsa i mi imamo u 3 sporta (fudbal, košarka i vaterpolo) predstavnike u ligi šampiona/evroligi.

 

Mislim da Barsa ima Rukomet sto se tice LS. Vaterpolo nemaju ili se bar ne vodi Barseloneta kao deo organizacije FCB.

Link to comment
Share on other sites

Kad sastavljate potencijalne rostere, i u 12 i u 15 računajte Lazića. Kakav god da je, koliko god nekvaliteta imao, nema nikakvih šansi da on kao kapiten ne bude standardni član prvog tima, osim ako nije povređen. Za Lazarevića više nisam siguran, jer ne znam koliko Duško ima poverenja u njega, posle dobrog početka prošle sezone, usledila je gomila pomračenja, sa promašenim otvorenim šutevima i zicerima. Ako ove godine pucamo na visok plasman, s obzirom na uložen novac i ogroman budžet, ne verujem da ćemo priuštiti luksuz za držanje Lazarevića ni na klupi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Kad sastavljate potencijalne rostere, i u 12 i u 15 računajte Lazića. Kakav god da je, koliko god nekvaliteta imao, nema nikakvih šansi da on kao kapiten ne bude standardni član prvog tima, osim ako nije povređen. Za Lazarevića više nisam siguran, jer ne znam koliko Duško ima poverenja u njega, posle dobrog početka prošle sezone, usledila je gomila pomračenja, sa promašenim otvorenim šutevima i zicerima. Ako ove godine pucamo na visok plasman, s obzirom na uložen novac i ogroman budžet, ne verujem da ćemo priuštiti luksuz za držanje Lazarevića ni na klupi. 

Ni ja za Lazarevića više nisam siguran, a još mi je čudnije što ga i dalje nema u rosteru na EL sajtu, a čak je i Bjelica ubačen, i svim igračima su ažurirani brojevi.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...