Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Iskreno, čisto sumnjam da će Duško Ivanović da prihvati novog igrača na poziciji Miroslava Raduljice.

Hoću da kažem, ako Bjelica dođe, to znači da trener ipak ima neku ideju kako da ga upotrijebi i da ovaj nije u toliko lošem stanju.

Generalno, ni malo mi se ne dopada ideja dovođenja isluženih veterana (makar bili Zvezdina deca milion puta), ali daću mu benefit of the doubt.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Što vam je nerealno. On je u Feneru trebalo da dobije 2 miliona ove sezone. 80% ako mu isplati Fener, to je 1.6 miliona. 400k doplati Zvezda i on ima iste pare kao da je u Feneru. Već smo to radili sa Antićem i baš Fenerom. Imao milion i 300k ugovor, odreko se 300k, mi platili 150k, Fener 850k i Voila.

 

 

Gde pise da mu je Fener ispaltio 1.6 miliona? 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Nije isključeno ni da Šabaz digne Kuzmića iz kliničke smrti a tad bi se tek zakomplikovala situacija na centarskoj poziciji. Šta reći, jasno je da ćemo uživati u igri ovog košarkaškog virtuoza.

 

Ne vidim to kao komplikaciju vec kao slatke muke za trenera. Od viska glava ne boli. Ni Duska, a ni Kuzmica koji je svestan da nema drugog kluba u El koji bi mu pruzio sansu nakon saobracajne nesrece. Slusao sam Kuzmanovica kad je pricao za Kuzmica da ga je sreo na koktel veceri kkcz i pricali i Kuzmic mu rekao nesto tipa: "Vredno radim, slusam trenera, ako igram super, ako ne igram, sve ok, zahvalan sam sto sam uopste tu."

 

Bolje 4 centra, nego kao pre dve sezone gde smo imali Kuzmica, Mitrovica i jednu petinu Cirbesa. E ono su bile muke kada se Mitrovic povredio par utakmica pa 5 igrali Kuzmic, Davidovac i Cirbes. Zamisli ove sezone da ostanemo u nekom trenutku na takvoj centarskoj liniji. Mene iskreno dosta raduje centarska linija Tobi, Bolomboj, Mitrovic i Kuzmic. To nam je najbolja centarska linija bukvalno u istoriji kkcz.

 

Ima dosta prednosti koje vidim tu. Konkurencija je veca, na treningu ce uvek da daju maksimum jer niko nema zagarantovane minute, mozes da odmaras Tobija povremeno za El jer kapiram da ce da igra najveci broj minuta od centara u El, pa i ako ga ne stavis u 12 u Abi, imas 3 centra za Aba ligu. Ako se jedan bilo koji povredi, opet imas 3 centra. Sva 4 centra su razlicitog profila. Imamo mec apove za svakog protivnika i tu je najveca prednost u tom broju. Jeste da niko nema 4 centra, jeste jedan visak na papiru, ali ja ne vidim to toliko strasno i ima dosta pozitivnih strana a malo negativnih. Sa finansijskog aspekta ova 4 centra ne vrede zajedno kao Tavares iliti trojica vrede kao Lesorova plata u Panati.

 

Ako o necemu ne treba da brinemo to je pozicija 5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bjelica je po meni dobar potpis ako dodje...

 

Igra na vise pozicija, ima kliker za kosarku, ako je zdrav a verovatno jeste bas dobar potpis...

 

Domaci igrac, za Zvezdu ce igrati drugacije i sa vise zara i volje nego da je u Feneru ili bilo gde drugde... 

 

On i Teo zajedno na parkeru... ❤️❤️

❤️

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dodje stranac od 35 godina.

Cigani: Dusko ga je birao nema sta, naci ce mu ulogu. 

Dodje bilo koji Srbin.

Cigani: Da da, dosao je kao neka kombinacija i placace Dusku, Covicu, Filipu, Bazgiju, Nesi Ilicu, Vucicu, pomocnim trenerima i svima po izboru 5k evra mesecno pa njemu sta ostane.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde sad hipotetički i šta bi bilo kad bi bilo za one upućenije u Belog i njegovu karijeru nakon Zvezde i ono šta je on igrao u NBA. Ako kojom Božijom voljom (jer sad samo Bog može da nam pomogne) Bjelica zdravstveno i fizički bude dobar da može da igra, je l nam on donosi ono šta nam je potrebno za poziciju krilnog centra? 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...