Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

Ko kaze da je dosao protiv volje trenera? Koliko sam cuo Dusko nije imao nista protiv Tea, naprotiv, vec je samo hteo da prvo poprica sa njim o tome kako vidi njegovu ulogu u timu da ne bi bilo nekih nesporazuma u buducnosti.

Bukv je Mile koji je prvi i najavio Tea rekoo da ga trener ne zeli nikako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stanko1997 said:

Krenulo je čestitanje i opraštanje od ABA titule u julu 🥰

Kakvi sve likovi obitavaju na forumu. Ljudi se oprastaju od titule u julu i prestaju da prate Zvezdu zbog jednog potpisa. Sta bi tek bilo da su gledali Drcu, Mirka Kovaca i kompaniju...

Nisam ni ja najzadovoljniji potpisom Teodosica. I to ne zbog igrackih kvaliteta, jer on je igracki dva nivoa iznad Stefana Markovica a kad je u pitanju Dzoni Ivanovic kao da se ne bave istim sportom, toliko je Teodosic iznad njega. Mene brige njegov karakter i da ne upropasti svlacionicu. Ali necu sigurno zbog toga da prestanem da gledam Zvezdu. Pun forum baba narikaca koje jedva cekaju neku stvar da pljunu po klubu.

Edited by fasper
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

A mi ga vazda ovde tupili :

" ...da ipak sačekamo narednu sezonu kada Duško sam selektuje svoj tim pa onda da donosimo zaključke".

Kakav danak neiskustvu...



 

 

Pa sacekajmo da vidimo.

Ako Dusko aminuje pojacanja, kao sto se pise, to je to.

Ako mu dovode igrace koje ne zeli i ipak ih prihvata i ostaje trener, i to je ok, ali ga ne oslobadja odgovornosti za rezultat i igru.

 

Tako da, sto se mene tice i dalje stoji kvotovano. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovoliko iskusan trener ne bi trebalo da aminuje vec da predlaze i rukovodi transferima. Ovo mi zvuci kao da su mu naveli kog mogu da dovedu i tolko. Pa uzmi ili ostavi...

Ali realno ovo je dobar pocetak prelaznog roka. Treba nam sad startna jedinica, trojka i cetvorka.

5 minutes ago, Gilmour said:


 

 


Say whaaat?

 

 

Pa jeste bolji, ne od sve trojice zajedno ali od svakog pojedinacno da.

9 minutes ago, СтелаРоса said:

Mene zanima kada je to Teodosic postao lik koji zabusava na treninzima i kvari svlacionicu? Jel moze neko da me podseti na neku losu situaciju u vezi toga, posto sam izgleda zaboravio? I kako je kao takav bio lider godinama u klubovima poput Olija, Cska, Virtusa?

 

Ne brine me rad. Brine me da ce ocekivanje biti preveliko i da on vise ne moze da pruzi ono sto se od njega ocekuje.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Redstar0356 said:

Bukv je Mile koji je prvi i najavio Tea rekoo da ga trener ne zeli nikako.

 

Postoji ne tako distantna mogućnost da je Duško promenio mišljenje. I ne vidim ništa pogrešno u tome.

 

Drugo, ovde se Teo predstavlja kao ne znam kakav dripac koji zabušava. Čovek je godinama bio lider nekih od najvećih evropskih klubova, lider reprezentacije i nakon svega bez problema ulazio s klupe ako trener od njega to zahteva.

14 minutes ago, СтелаРоса said:

Mene zanima kada je to Teodosic postao lik koji zabusava na treninzima i kvari svlacionicu? Jel moze neko da me podseti na neku losu situaciju u vezi toga, posto sam izgleda zaboravio? I kako je kao takav bio lider godinama u klubovima poput Olija, Cska, Virtusa?

 

Naravno da su to gluposti, Teo je kroz karijeru radio sa nekim od najautoritativnijih trenera u Evropi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@John Terry a koja su to ocekivanja od Tea? Ako ocekujemo svaki mec 15&8 onda jbg. 

Ali ako ocekujes da udje sa klupe, malo pokrene ekipu, ubrza ritam, podijeli par asistencija uz koju trojku i losu odbranu onda ok. 

 

Jedno jako ime u prajmu mora da stigne ubrzo, da malo umiri strasti jer popljuvasmo sve zivo ( ne odnosi se na tebe nego uopsteno ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Redstar0356 said:

Bukv je Mile koji je prvi i najavio Tea rekoo da ga trener ne zeli nikako.

E, ako je rekao Mile, onda verujem 🙂 Salim se, Mile izvini. Ja sam cuo drugacije, ali sve je to rekla kazala, a ocigledno je da svako takve podatke uzima zdravo za gotovo u ondosu na ono sta mu je blize srcu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

@John Terry a koja su to ocekivanja od Tea?

 

Tek treba da se vidi. Videcemo vrlo brzo po "raspolozenju" publike. Sigurno ima puno onih koji shvataju situaciju ali ima i onih koji ocekuju mnogo, a Teo je sam rekao da ne bi da dolazi ako ne moze da pomogne.

Svakako je greska ako ga neko vidi kao prvog pleja, sto iskreno mislim da nece biti tako. Cak mislim da on uopste nece ni biti plej nego dvojka.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fedor said:

Teodosic je igrao 20 minuta u euroligi i 22 minuta u italijanskoj ligi. Milos ne dolazi u zvezdu da bude drugi plej. Ja sam ubedjen da cete dovesti nekog odlicnog pleja da prenosi loptu i igra obranu, ali necete dovesti nikog ko ce biti vodja ekipe, jer je ekipa dobila danas vodju, a to je Milos Teodosic. 

Normalno, Teo će nesumnjivo biti lider što je nesumnjivo jedan od najvećih kvaliteta koje donosi.

 

Igrački na ovaj sastav Zvezde kao navijač ja bih gledao drugi tip, gledao bih nekog ko ume u oba smera. Kao ljubitelj košarke uživaću sigurno i naravno to je Teo , a ne neki xy igrač.

 

Dobro došao i zdravlje da ga posluži.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

Cak mislim da on uopste nece ni biti plej nego dvojka.

 

igrač koji napravi 6x asistencija u 20 minuta je plej i to ne bilo kakav.

to što on zbog svojih gabarita i šuta (koji je btw bolji od bilo čijeg koji smo imali prošle sezone ili generalo od igrača koji puno šutiraju, 39.4%) može i na SG, je samo bonus.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...