Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Benito said:

Ako se bilo ko ovde napravi pametan i okarakterise Pojtresa kao loseg igraca ja se momentalno odjavljujem do septembra pa vi birajte izmedju Tavaresa, Embida i Dzabara.

Nije on loš igrač ali prethodna sezona mu je baš loša bila. Ili splet okolnosti ili karijera u padu. 

Link to comment
Share on other sites

S obzirom na to da sam bio spreman ruku u vatru da stavim za Martina u odnosu na Lesora, preskočiću razgovor o Nebo vs Pojtres 😬 

 

Nadam se da će Duško donositi i doneti odluku koja je najbolja za njegovu viziju tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čočo said:

Iz Makabija od centara samo Nebo dolazi u obzir. 

Nego je l ima neko informaciju šta bi sa Kamagateom? Je l potpisao on na kraju za nekoga? 

Igra letnju ligu za Denver. Po njima ce da ga puste jos godinu dana u EL, vrv je to Armani.

Link to comment
Share on other sites

Misljenja sam da bi se Dusko cak i obradovao ostanku Dobrica, bas ga je forsirao od kad je dosao pa cak ga je nerezonski drzao na parketu kad je ovaj upadao u kanalcine gdje je gubio lopte za lagana polaganja ili ispucavao

air balls u serijama. Nedovica je znao klupirati kad uzme sut prebrzo iako je pogodio.

Mislim da bas gotivi Dobrica 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako ja posmatram situaciju trenutno.

Ne bi me cudilo da dovedemo 2 top-tier igraca, i nece me to uciniti nesto srecnim. Potpuno sam team goldberg po tom pitanju, iskreno nisam ni slutio da ce najbudzetskiji trener evrope doneti ovakvu promenu u aba kosarci i toliko podici granice budzeta. Veze to nema s realnoscu i zato ce pad opet biti vrlo bolan. Ali ce biti realan.

 

Opet, kad se o nekim igracima pise vec ovoliko, to je meni vise indikator da se nece realizovati, u najvecem broju situacija je tako.

I ja sam misljenja da cemo mozda imati losiji tim na papiru nego prosle godine. Ne mora to biti nuzno lose, ali nisam optimista za sada.

Svaka cast ovde na entuzijazmu i sklapanju imaginarnih rostera, nisam siguran odakle energija za tim iz godine u godinu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Borky said:

Misljenja sam da bi se Dusko cak i obradovao ostanku Dobrica, bas ga je forsirao od kad je dosao pa cak ga je nerezonski drzao na parketu kad je ovaj upadao u kanalcine gdje je gubio lopte za lagana polaganja ili ispucavao

air balls u serijama. Nedovica je znao klupirati kad uzme sut prebrzo iako je pogodio.

Mislim da bas gotivi Dobrica 


uz Facunda jedini nas igrac koji je igrao u oba pravca. 
to mu je donosilo dodatne minute. 
 

Sa njim je lakse Dusko kombinovao petorke sa Nedom i Vildozom sa jedne, ili Lazicem i Lazarevicem s druge strane. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav god Dobrić bio, meni je on igrač kojeg bih pre želeo sledeće sezone u klubu nego Nedovića.
U finalu je u situacijama gde svi beže od lopte povlačio i pogađao.
Sa druge strane, Nedović je postao definicija alibi igrača. Idealan za neku Cedevita gde ce imati 20 poena po meču i timski neuspešnu sezonu.

Da je sreće da je njegovu fiziku dobio neko sa malo više BBIQ-a i cojonesa.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

KK Crvena zvezda i Miloš Teodosić nisu uspeli da postignu dogovor, prenosi "Eurosport Italija" koji se poziva na tekst "Korijere delo Sporta".

 

Daniele Fantini, novinar "Eurosporta", poziva se na "Korijere delo sport" i piše da je pre nekoliko dana bilo gotovo izvesno da će se Zvezda i Teodosić dogovoriti, ali da se dogovor ipak nije postigao.

Takođe, Teodosić pored Zvezde, nije uspeo da pronađe zajednički jezik ni sa Virtusom.

 

"Mogućnosti da Teodosić potpiše 1+1 ugovor sa Virtusom, na osnovu kojeg bi zaradio miliona evra po sezoni, u ovom trenutku nije moguća, pošto klub planira drugačija poslovanja. Bolonja planira budžet od oko 16-17 miliona, što je manje u poređenju na prošlu sezonu, kao i podmlađivanje sastava. Teodosić, koji je u martu napunio 36 godina, ne uklapa se u planove Virtusa, što zbog godina, što zbog plate", piše "Eurosport".

 

Sta nudite za mustuluk?

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...