Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

12 minutes ago, John Terry said:

I mene zanima što podržavaš teranje na nacionalnoj osnovi čoveka koji je došao kod nas i ostavio srce na terenu za grb Zvezde dok je bio ovde. Omić nije top klasa, daleko od toga, ali on je časno i pošteno nosio grb Zvezde. Možeš i u inbox da mi napišeš, ako želiš, neću objavljivati

Nisam podrzavao dok je bio kod nas one parole i takvo ponasanje

I ne podrzavam teranje po nacionalnoj osnovi

Podrzavam teranje Omica

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

 

Jos Gilespija i Vinstona nisam ni hteo da racunam da bi mu ublazio upis jer su odigrali samo 7 odnosno 9 utakmica sezonu pre toga u Nba, ali su si sedeli na klupi dosta dakle granicni Nba igraci kao i gomila sa onog spiska i tamo ima igraca sa par utakmica ove sezone dok vecinu nisu ni ulazili ili igrali u G ligi. Bongu sam definitivno zaboravio on je imao ulogu u Nba, a Cheatham je G liga igrac.

 

Dakle zapravo 5-6 prosecno predje prethodnih sezona. I to sa minimum 2 amerikanca koji prvi put dolaze u El da ne bude da se samo povratnici vracaju. Tipujem da ce jedan ili dvojica barem sa onog spiska put Evrope. 

 

Posto se niko nije nadovezao na onaj spisak, onda nek bude to konacan. Jednog vec imam da precrtam po preporuci @Milos 3.14 😃

I Exum je iz NBA i to dosta veliko ime 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

Zašto? Šta ti je smetalo kod njega?

Zato sto je smrad i pokazao je pravo lice  kad je gostovao sa drugim timovima ovde

Konsantne provokacije prema navijacima, busanje mrdanje glavom 

Tad sam poceo i da ga ne volim

Link to comment
Share on other sites

Just now, LightWeight said:

Zato sto je smrad i pokazao je pravo lice  kad je gostovao sa drugim timovima ovde

Konsantne provokacije prema navijacima, busanje mrdanje glavom 

Tad sam poceo i da ga ne volim

 

E ali onda si se loše izrazio. Jer dok je teran, on je teran na nacionalnoj osnovi. Trebalo je da napišeš da ti se ne sviđa njegovo ponašanje nakon odlaska iz Zvezde, a ne da podržavaš njegovo teranje iz Zvezde. Ovo prvo je tvoje lično pravo, ono što si napisao miriše na fašizam.

 

Sve ok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LightWeight said:

Zato sto je smrad i pokazao je pravo lice  kad je gostovao sa drugim timovima ovde

Konsantne provokacije prema navijacima, busanje mrdanje glavom 

Tad sam poceo i da ga ne volim

Jel zabranjeno bivšim igračima našeg kluba da slave kada nas dobiju?

A i čisto sumnjam da je provocirao naše navijače

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Alen Omić??? Koji je veći Zvezdaš od 90% sadašnje ekipe? Koji ne propušta da na društvenim mrežama ne podeli, prokomentariše i podrži svaki uspeh tima. Koji dođe u pionir i pored idiota koji su mu psovali sve po spisku m******? Jel taj Alen Omić?

  • Like 42
  • Thanks 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Terry said:

 

Ne da šipka.

 

3 hours ago, Čočo said:

Zato smo i tu gde jesmo. Tako su i Omića oterali. 

 

42 minutes ago, LightWeight said:

Sto se mene tice samo tako nek nastave puna podrska

 

10 minutes ago, LightWeight said:

Nisam podrzavao dok je bio kod nas one parole i takvo ponasanje

I ne podrzavam teranje po nacionalnoj osnovi

Podrzavam teranje Omica

 

E pa ne moze ovako, lepo si napisao podrzavam teranje Omica. A svi znamo zasto su ga Delije targetirali i oterali. I na kraju ovo vadjenje kao ne zbog toga ali teranje da.

Na ovom forumu nema mesta ovome.I ne bi trebala da provejava podrska za to.

 

I lepo si pokusao da provuces da svako ko ima drugacije misljenje nije dobrodosao.Dobrodosli su svi ali misljenje u kojem se potencira za podrsku proterivanje zbog nacionalne ili verske osnove nije dobrodoslo.

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, LightWeight said:

Nije zabranjeno ali onda nemoj da se kuneš u veliko Zvezdaštvo 

 

prvo, ja ovo prvi put čujem od tebe. kapiram da je neki nivo onoga kada je luka mitrovic klimao glavom jer je dao koš zvezdi u dresu budućnosti.

mislim, našao si neki izgovor za onu impulsivnu opasku, teraj sad dalje, pusti ovo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, necke said:

Kakvo je ovo zatisje pred buru, cak su i nagadjanja prestala. 

 

Ili cemo mnogo da najebemo ili ce da padne neka bomba, nesto izmedju tesko.

Ja sam se umorio više. Ne mogu. 😅

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dusko podigao sidro.

Cova u medijima ga ispljuvao, jer je Ivanovic ziherisao za oko 50k, iako je imao milionsko produzenje na stolu.

Da se masa ne talasa, ozvanici se Teo, ubrzo i Bjelica ili tako neki bezveznjak za paljenje mase.. Mozda i neka besmislena bomba aka Mike James.

Pruza se sansa treneru iz FMP-a, jer mi moramo da stvaramo i mlade trenere, a ne samo igrace. "Sta imate protiv mladih trenera, i vi ste mladi?"

Na pola sezone, debakl.

Vraca se Dusko, daje ispisnice pola ekipe i dovodi Polonaru, Henry, i Takoteneke Sengelije.

Zavrsavamo 11. u EL, i 2. u ABA ligi bez prednosti domaceg terena.. Gubimo jedva 3:2, zbog radi nemilosrdnih Slo sudija.

 

Eto, kraj sezone.. Daj novi prelazni rok.

Edited by Princeton
  • Like 7
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Princeton said:

Dusko podigao sidro.

Cova u medijima ga ispljuvao, jer je Ivanovic ziherasio oko 50k, iako je imao milionsko produzenje na stolu.

Da se masa ne talasa, ozvanici se Teo, ubrzo i Bjelica ili tako neki bezveznjak za paljenje mase.. Mozda i neka besmislena bomba aka Mike James.

Pruza se sansa treneru iz FMP-a, jer mi moramo da stvaramo i mlade trenere, a ne samo igrace. "Sta imate protiv mladih trenera, i vi ste mladi?"

Na pola sezone, debakl.

Vraca se Dusko, daje ispisnice pola ekipe i dovodi Polonaru, Henry, i Takoteneke Sengelije.

Zavrsavamo 11. u EL, i 2. u ABA ligi bez prednosti domaceg terena.. Gubimo jedva 3:2, zbog radi nemilosrdnih Slo sudija.

 

Eto, kraj sezone.. Daj novi prelazni rok.

Izvini, dodao bih još ima ugovor na još dve godine, traži novac svoj iz ugovora jer je on neko ko voli Zvezdu do zadnje pare i laže da voli Zvezdu. Jer je svi oni, svih ovih godina vole više. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...