Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Da bi ovo zalicilo na nešto u kvalifikacijama za LS, ili kasnije u grupama nekog takmičenja, ovde ne sme da ostane ogroman broj igrača. Prioritet bi trebalo da bude odstranjivanje Mijailovica, Olajinke, Kataija, Kange, Rodica, Krasoa, Serifa...ovo je minimum minimuma.  Podrazumeva se menadžerske kombinacije poput Sremcevica i sličnih.

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slabo gledam druge utakmice, al mi neretko iz ekipe s kokom Zvezda igra zapadne neko ko je bolji od trupaca koje je Zvezda dovela. Evo ovaj Seri za Šerifa i Olajinku Drogba lično

Edited by pentatonika
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Sve sto vredi u ovom timu su Glazer, Hvang i Bukari, tri igraca koja nas sigurno napustaju na leto. Ostaje krs i lom.


Terza je već utopio svu trojicu, više se i ne čeka kraj sezone. Nama ostaju mićko, rodić, spajić & co. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fradler said:

Ubijaju me u pojam Kangini prekidi vec godinama. Od 10 izvedenih, otprilike 8 ce biti ne lose, nego katastrofalno.

Nevjerovatno mi je da mu dopustaju da izvodi prekide pored Hvanga..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zaradu od eventualne prodaje Glazera, utopice u novog panja poput Sremcevica. 

Uopšte nije potrebno 100 utakmica da bi se videlo da je čovek igrač za zonsku ligu Moravicki okrug. 

I takvom "talentu " iz Lucana platiš obeštećenje u iznos od 2 miliona .

 

Momentalno gasi školu fudbala .

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je uvek najgora faza u sezonu: prvenstvo prakticno rešeno, a i dalje igramo sa najjačih 11 iako je kod njih motivacija jednako nula. Nije mi tu jasno sto ne igramo više sa mladim igračima/igracima sa malom minutazom. 

Link to comment
Share on other sites

Da li ste bre vi ljudi realni? Sremčević ima jedva 18.godina koje je napunio pre 4 dana i ni cele dve odigrane utakmice za nas a o njemu pišete kao da je odigrao za nas 30 utakmica i pokazao ništa. Ni Mijatović se nije pokazao kad je krenuo da dobija minute. Ajde da pustimo momka da trenira i da se nadamo da će dobiti pravu priliku da pokaže nešto. Ovako ako će igrati svaku 10.utakmicu a između neće biti ni na klupi onda i ne možemo da očekujemo napredak. 

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Aj da sačekamo sa prelaznim rokom... Kakvi su god, ljudi iz uprave su ljetos pokušali napraviti korak naprijed... Podigla su se ulaganja, sa Hvangom i Glazerom se pogodilo, sa Olajinikom i Krasoom delimično (biće ponuda za njih 100%)... Šerif nam je možda i donjeo titulu onim golom za 2:2...pa i od toga Bahara je bilo neke indirektne koristi... Ide se u posljednje kolo kvalifikacija za LŠ... Novac od UEFE zagarantovan, biće i finih transfera... Opet ćemo imati tim na nekom nivou od predhodnih sezona... Za iskorak u LŠ ipak treba malo više kockica da se poklope... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Nije ova utakmica bas relevantna za neku analizu i ocene, vidi se da smo odigrali preko one stvari s obzirom na dva derbija i stanje na tabeli. 


Ovde se slažem sa tobom ali nije samo ova utakmica, ima ih mnogo. Jedina dobra utakmica ove sezone je derbi 2:2 kad smo ih ubili i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Mi se poodavno na fudbalskoj pijaci ponasamo kao dvojac iz Mućki. Muljamo, kupujemo škart, preprodajemo... Da sutra jedan Levandovski pozeli da dođe za simbolicnih milion evra, čisto za svoj merak iz ko zna kojih razloga i bez icijeg menadzerisanja, Terza bi pre opet doveo nekog Šerifa jer moze na muljavini da nešto ućari. 

Treba očekivati bar jos nekoliko islusnih povratnika, neli last dance ko zna kojih balvana... Uz lepo upakovanu medijsku sliku i poneku ponocnu bombi tipa Šerifa i sličnih.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Dusko said:

Kako vreme odmice mi izgledamo sve losije i losije na terenu(sem Partizana donekle).

To je zato što igrači imaju u sebi (još uvek) neke pozitivno stečene navike iz prethodnog perioda, usadjene od strane prethodnog stručnog štaba ali i to će uskoro iščileti i biti zaboravljeno jer se ili ne trenira ili zapostavlja, tako da cenim da će biti samo gore od trenutnog. Bahar, sa svim manama koje je imao, je makar tezio nekoj smislenoj ofanzivnoj igri i direktnoj igri unapred. Smenjen je i doveden je novi trener koji ajde da se izrazim lepo, ima drugačiju filozofiju. To nam je što nam je ali da će biti lepo na oko, neće 

Edited by Srki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Srki said:

To je zato što igrači imaju u sebi (još uvek) neke pozitivno stečene navike iz prethodnog perioda, usadjene od strane prethodnog stručnog štaba ali i to će uskoro iščileti i biti zaboravljeno jer se ili ne trenira ili zapostavlja, tako da cenim da će biti samo gore od trenutnog. Bahar, sa svim manama koje je imao, je makar tezio nekoj smislenoj ofanzivnoj igri i direktnoj igri unapred. Smenjen je i doveden je novi trener koji ajde da se izrazim lepo, ima drugačiju filozofiju. To nam je što nam je ali da će biti lepo na oko, neće 

 

Kod Bahara smo primali golove kao na traci. Smislena igra, my ass. Mislim, ne hvalim ja Miloja, ali daj bre... izgledali smo katastrofalno.

 

A sto se dalje igre tice, ni tu Miloje nije neko u koga treba uperiti prst, on je idealna marioneta. Sad ce da se rasproda sve sto vredi (Glazer, Bukari, Hvang), produzicemo Dragovica sto je aj da kazem poludobar posao, produzicemo Kataia sto je katastrofa, dovodimo Luku Ilica sto je po meni korak nazad i imacemo Kijakua u rasponu od 35 do 60 godina starosti (tacna brojka nepoznata) koji ce da vedri i oblaci jos godinama.

 

Taman kad je napravljena neka dobra selekcija (za to svaka cast Baraku), kad konacno imamo par igraca koji bi mogli cak i u ligama petice da igraju, mi se vracamo KK CZ ideologiji, bolje je biti kralj u selu nego prosek u svetu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milojević nije ni doveden da bi se umiralo od lepote fudbala, već da se osigura titula nakon što je sa Baharom dovedena u pitanje.

Dobio je ekipu koju nije selektirao i podigao je iz letargije u koju je zapala. Nadoknadio je bodovni zaostatak i u ovom trenutku titula se samo teoretski dovodi u pitanje.

Ovde se više pljuje Milojević sa 10 bodova ispred Partizana, plus minus koji je zatekao, nego Bahar koga je u polusezoni iškolovao Duljaj, pobedom u derbiju i stanjem na tabeli.

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mi na terenu ne izgledamo ni za 1% bolje nego što je bilo jesenas, pobeđivalo se proletos uprkos lošoj igri iz mali milion razloga a najmanje zbog taktike i spremnosti ekipe.

Nikog nije Duljaj školovao jesenas pošto je derbi odlučio poslovni ortak porodice Terzić a ne neka taktička zamisao trenera Partizana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...