Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

17 minutes ago, drperce said:

Pominjali su da se interesujemo za nekog levog beka iz Vojvodine, nekog domaceg klinca, tako da verujem da je to zamena ako ode Azarov...

Ako je to ovaj Busnić, neka hvala. Ni protiv nas ni protiv komšija nije znao gde bije. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ako je to ovaj Busnić, neka hvala. Ni protiv nas ni protiv komšija nije znao gde bije. 

 

Ne, nego Bukinac. Premali mi je uzorak da bih izveo nesto konkretno o njemu.

 

Inace, Zbiljic kae da nece da ga proda Zvezdi jer nece vise da jaca rivala posto planiraju da one tamo sezone napadnu titulu. Bolje da iz Zbiljic promeni prezime u Komedijasevic. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

Mislim da Rodica necemo videti kao ving beka. Ili levi stoper u formaciji sa tri pozadi ili levi bek. 

Rodic burazer bolje da ode u penziju da ne muci vise ni sebe ni nas. Kako ga je veceras prevrario onaj iz Napretka kad je izasao sam ispred Glazera, komedija. Ne znam dal ima neke privatne probleme mozda, ali deluje da ga mrzi da zivi. Bas ima los govor tela.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Ma, to su glasine. Mislim da je Fener njegova sledeća adresa. Ne možemo to mi da platimo, čak i da plaćamo 50% plate, to je mnogo za nas.

Ne znam, ne kažem da ćemo ga dovesti. 🤷 Ali ovo je jedan od najeminentnijih italijanskih sportskih novinara i dosta dobro je upućen u fudbalske transfere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fasper said:

Zali Boze brzine kod Mitrovica. Decko nijedan jedini fudbalski potez nema. Cak ni ove mucenike iz nase lige ne moze da pretrci 1 na 1. 

 

to sam pricao pre nego sto je dosaom

Kabic je mnogo bolji od njega,i mladji,tu su negde sa brzinom

 

58 minutes ago, drperce said:

Pominjali su da se interesujemo za nekog levog beka iz Vojvodine, nekog domaceg klinca, tako da verujem da je to zamena ako ode Azarov...

 

Bukinac,ima sjajan osecaj za asistenciju,

brz je i ima sjajan centarsut

prosle godine 11 asistencija u omladinskoj ligi

 

 

 

https://streamin.me/v/7f0c3576

 

Kakva majstorija Luke Ilica,greota da igra francusku drugu ligu

kod nas bi odmah igrao za reprezentaciju

Link to comment
Share on other sites

Koliko bi jaka priča bila da se Luka vrati. Mi iznenada dobijemo elitnu 9-ku i za LŠ nivo, naše dete nazad a kouč Mosad ga upregne i uozbilji kao Niko Kovač onomad i lansira ga nazad među zverine. Ne smem zamislim kako bi kombinovao sa KLasoom i Olajinkom. On i ovako najbolje deluje sa još jednim pokretnim napadačem. Svima lepo. Dobro osim gospođi koja bi se zlopatila u Bg-u umesto Jevrope 🎻

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milko Miller said:

Mislim da Rodica necemo videti kao ving beka. Ili levi stoper u formaciji sa tri pozadi ili levi bek. 

 

2 hours ago, fasper said:

Rodic burazer bolje da ode u penziju da ne muci vise ni sebe ni nas. Kako ga je veceras prevrario onaj iz Napretka kad je izasao sam ispred Glazera, komedija. Ne znam dal ima neke privatne probleme mozda, ali deluje da ga mrzi da zivi. Bas ima los govor tela.

 

Rodic ima skila ali nema kondicije. Izraubovan. Zato moramo da imamo i nekog poput Azarova jer Rodic nece igrati 90min svaku utakmicu... ne moze on u LS ni poluvreme da odigra bez hvatanja za misice. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milko Miller said:

Mislim da Rodica necemo videti kao ving beka. Ili levi stoper u formaciji sa tri pozadi ili levi bek. 

 

Ne kapiraju neki ljudi da nam nije Muslin trener. Rodic nikad nece biti wing kod Bakara, jer je on trener, a ne neka sisetina.

Link to comment
Share on other sites

Rodic je nivo LE igraca.  Lepo je receno izraumbovan je. Za domacu ligu ok, ali i tu nije neophodan. Mnogo smo jaci od konkurencije. Meni je Azarov bolje resenje. Kapiram i to da ce Azarova prodati ako dodje zvanicna ponuda neke ekipe sa zapada . Malo vise od tri nedelje do kraja prelaznog roka... Sto se formacije tice, cisto sumnjam da cemo u LS igrati sa tri pozadi. Ako igramo sa 4 pozadi onda u sredini i u navali ostaje neko visak. Verovatno cemo do kraja avgusta igrati kombinovano  zbog izloga i eventualne prodaje. Verovatno ce se do tada odluciti koji igraci definitivno idu na dvojnu registraciju i gde.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Naravno da cemo u LŠ igrati sa 3 stopera i ofanzivnim vingovima. Kapiram i da je ljudima tesko jos uvek da prihvate da imamo ozbiljnog trenera koji nece menjati formaciju koju je spremao celo leto i igrati neki bunker u LŠ jer to svakako nema nikakvog efekta na krajnji ishod. Uzivacemo u fudbalu i kada izgubimo sa 5:1.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za neke razumne pare do ne više od 1m plata da bude, doveo bih Luku. O kvalitetima Luke kao napadača ne treba polemisati kod njega je upitna samo motivacija za fudbalom od odlaska i sedenja na tribinama u Madridu. Ali kad bi došao u svoju kuću verujem da tu više ni motivacija ne bi bila problem. Igraće LŠ sa klubom gde je odrastao i koji istinski voli. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Profesor said:

Naravno da cemo u LŠ igrati sa 3 stopera i ofanzivnim vingovima. Kapiram i da je ljudima tesko jos uvek da prihvate da imamo ozbiljnog trenera koji nece menjati formaciju koju je spremao celo leto i igrati neki bunker u LŠ jer to svakako nema nikakvog efekta na krajnji ishod. Uzivacemo u fudbalu i kada izgubimo sa 5:1.

 

Ja mislim da ćemo mi izgledati jako fino protiv ekipa koje su jače od nas i dođu da igraju fudbal, a da ćemo se mučiti protiv bunkerica. Ne uvek, ali potencijalno to je opasnost. Nemamo centarfora razbijača uopšte, tako da ćemo lako do gol šansi kada na vreme otvorimo rivala u domaćici. Ali ako se neko odbrani do poluvremena, biće mučenje. Evo i sinoć recimo nije to bog zna koliko igra koja stvara puno prilika. Imali smo, da kažem, sreće da protivnički igrač doživi pomračenje i onako faulira Mitrovića već u drugom minutu, ali da nije toga bilo bi kruženjea kao kiša oko Kragujevca.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

Играмо офанзивније и клинци не улазе на кашичицу-за почетак доста. Најбитније је да тренер након мече на потеже за демагогијом и патетиком. То је добар знак да и у убједљивим побједама види мане. А да има посла, наравно да има. Утјерати домаће играче у било какав систем када су читав живот под струком Батађоре није лако. Родић ако још не утегне спрему (отресе га онај код шансе ко слину), извисиће из 11. И било који играч који није физички спреман а у Звезди чека да игра ЛШ-нек се торња...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako ništa drugo videli smo da je Mićko korisniji u poslednjoj liniji nego na zadnjem veznom, kao i da Stamenić ne može da igra na poziciji Kangve.

 

Rodić je jedan od onih igrača kojima kad padne klapna piši propalo. I sa svojih 30 i kusur nije naučio da neke utakmice igra u rekreativo/ler modu, nego čim se isključi iz utakmice odmah usledi neka glupost. Umobolni karton, nepotrebno uklizavanje ili kao juče ona asistencija njihovom špicu. Super je to što on može da uskoči na mesto levog štopera, ali nije super što je on takav dobio prednost u odnosu na Spajića, u kakvom li je on stanju onda…

 

Glazerova partija opet prošla neopaženo. Igramo meč sa 70% poseda gde u celoj utakmici protivnik par puta pređe pola i tek po koji put uputi šut u okvir gola. Juče strašna odbrana kod Rodićevog kiksa, oduševljava me kakvu koncentraciju drži momak tokom utakmice. Potencijalno i najbolji od svih potpisa ovog leta…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ako Luki nije  dovoljna motivacija bio jedan Real Madrid... Ima on kvaliet, o tome ne treba pricati, ali da ga je kurcobolja totalno obuzela je cinjenica.  Ubedjen sam da ce Teodosic imati vise energije i žara nego sto bi Jovic imao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...