Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

On 5/3/2024 at 10:33 AM, merosina said:

PoÅ”to smo obezbedili titulu, voleo bih da u poslednja 4 kola damo priliku klincima.Ā 

Da vidimo u prvoj postavi Sremcevica, Radojevica, Mimovica, Maksimovica, Knezevica,Å ljivica i bracu Mituljkic

Ā 

Bilo bi lepo, prva 6ica su pod obavezno rekao bih, možda i onaj mali Å”toper. Mituljikići mislim da nema Å”ta da traže u klubu na duže staze, neki transfer kao sa Radulovićem i Stankovićem je za njih najbolja opcija.

PoÅ”to je OFK uÅ”ao u SL pretpostavljam da su 4 mesta za pozajmice obezbeđena za 4 naÅ”a igrača.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, božija noga said:

Projektovan plej of za LÅ  uz jednog starog znanca.

Ā 

Ā 

Ā 

Daj ove Skandinavce odmah .. šŸ˜„Ā 

Mož i braća Bugari ...

Turke i Grke nikako ne bi voleo da ubodemo ....

Link to comment
Share on other sites

Kakvi Mituljikici. Kad god su dobili Å”ansu nisu iskoristili. Ne treba 200 utakmica da bi se neÅ”to videlo. Čist primer je utakmica sa Zenitom kad se Jovan obrukao viÅ”e puta.Ā  Uskoro 22 g....po meni izvukani igrači koji ne zavređuju pažnju.Ā 

Mali Å ljivic,Radojević,Mimovic ...sve momci od 18-19 g, koji su se već istakli i po meni iskoristili Å”ansu pogotovo Radojević,Ā  koji je naĀ  pripreme odigrao vrhunski. Mimovic isto vrlo dobar u ovim zvaničnim utakmicama.Pre njih mali Nedeljković,Ā  kome nije trebalo milion utakmica da bi se neÅ”to videlo. Već na pripremama je pokazao potencijal kod Bahara, kasnije u zvaničnim utakmicama samo potvrdio talenat.Ā 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mare80 said:

Daj ove Skandinavce odmah .. šŸ˜„Ā 

Mož i braća Bugari ...

Turke i Grke nikako ne bi voleo da ubodemo ....

Nisu ni Skandinavci naivni. Bodo Glimt već godinama ima ozbiljan sistem i oni su uvek nezgodni. Malmo igra ozbiljan fudbal otkad je trener Ridstrom. AEK ima veći, a Galata mnogo veći budžet. Mislim da bi nam najviÅ”e legao Ludogorec iako su oni imali solidne rezultate u Evropi u zadnje vreme. Ali dobro verovatno ce tu da udje joÅ” neki tim jer je ipak mala Å”ansa da uvek favorit prodje u kvalifikacijama.Ā 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Meni i dalje nije jasno zaÅ”to Radojević ne dobija Å”ansu pa čak i Mijailović igra levog beka pre njega. Pratio sam cele zimske pripreme i utakmicu sa Zenitom kad je igrao i dečko je pokazao da može da igra. Osim snage i fizikalija sve ostalo ima. Čak i snagu i fizikalije menja borbom i agresivnoŔću. CentarÅ”ut kao njegov dugo nisam kod nekog beka video. Evo nemam pojma o čemu se tu radi. Bahar može biti kakav god ali videćemo da li ćemo u narednom periodu imati prodaje mladih kao Å”to smo imali mlade pod Baharom( pročitajte interviju sa Nedeljkovićem). I Kostu i Mijatovića je Bahar podigao i dao im Å”ansu. Sve ove mlade koje sad imamo ima da propadnu a prodaje će biti u vrh glave u ekipe tipa FerencvaroÅ” za neku sirotinju od para. Žao mi mladih, da sam na njihovom mestu otiÅ”ao bih na svoju Å”tetu. Ovako teren videti neće naročito sad kad krenu utakmice u Evropi. Jezivo.Ā 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Nisam video to da je Micko igrao levog beka, ali kao bivsi igrac mogu da kazem da je to najodvratnija stvar koju trener moze da uradi igracu. Da mu na njegovu poziciju stavi nekog ko veze sa tom pozicijom nema. To sam jednom doziveo i dan danas mrzim tog trenera.Ā 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Š”тŠµŠ»Š°Š Š¾ŃŠ° said:

Neki mediji verovatno samo nagadjaju da cemo pokusati da dovedemo Arnautovica s obzirom da izgleda Inter ne racuna na njega za sledecu sezonu, ali bas bi bilo lepo da se to desi.Ā 

Ne da nagađaju, nego uglavnom svesno izmiÅ”ljaju.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 hours ago, Š”тŠµŠ»Š°Š Š¾ŃŠ° said:

Neki mediji verovatno samo nagadjaju da cemo pokusati da dovedemo Arnautovica s obzirom da izgleda Inter ne racuna na njega za sledecu sezonu, ali bas bi bilo lepo da se to desi.Ā 

Mi ćemo se sigurno raspitati. Pitanje je koliko je on spreman da finansijski bude u gubitku i koliko je hitno Interu da se resi njegove plate. Mislim da su realno gledano veoma male sanse da dolazi.Ā 
Ā 

Inace sastav danas sa pet bonusa:Ā 

Ā 

Glazer - Radojevic, Djiga, Dragovic, Mimovic - Mijailović, Kanga, Sljivic - Olajinka, Sremcevic, Katai

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Katai u startnoj je garant utakmici bez tempa, trčanja, sa gomilom greŔaka u dodavanju. "Lelemud stayl je zagarantovan. Covek ne trci, ne brani prostor, a pri tome konstantno zadržava loptu i ima viŔak kontakta sa istom.

Kanga će neke 2030 godine i dalje da izvodi kornera, naravno ni blizu da ugrozimo gol nakon toga.

Šta reći za igrača od 2.miliona koji je tu sticajem dogovora terzica i lučanaca.

Ā 

Ā 

Ā 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Opis utakmice: pažljivo sam sluÅ”ao komentatora dok sam gledao u mobilni telefon(prvo poluvreme). Drugo poluvreme sam ugasio i komentatora. Hvala Milojeviću Å”to me je podsetio Å”to sam pre pet godina batalio da gledam naÅ” fudbalski klub.Ā 

Link to comment
Share on other sites

Svaka prica i kritika prestaje onog trenutka kada su igraci istrčali na ovu oranicu. Dobro je da se niko nije povredio.

Ā Sramota je kako pojedini klubovi, na osnovu političkih veza, dobijaju licencu i opstaju u ligi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Fat Zadd said:

Svaka prica i kritika prestaje onog trenutka kada su igraci istrčali na ovu oranicu. Dobro je da se niko nije povredio.

Ā Sramota je kako pojedini klubovi, na osnovu političkih veza, dobijaju licencu i opstaju u ligi.

Lučani su dobili i evropsku licencu

Link to comment
Share on other sites

Ako sam ja dobro pohvatao, svaka ekipa koja udje u LS ce igrati 8 utakmica, sa po 2 ekipe iz svakog sesira.

Ā 

Moram priznati da mi se u tom slucaju malo gubi vaznost ko je u kom sesiru, posto bio prvi ili 36-i na rang listi, igraces sa po 2 ekipe iz prvog, drugog, treceg i cetvrtog.

Ā 

Vrlo verovatno ja propustam nesto, pa ako neko moze da pomogne gde gresim, zahvaljujem

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pantelia said:

Ako sam ja dobro pohvatao, svaka ekipa koja udje u LS ce igrati 8 utakmica, sa po 2 ekipe iz svakog sesira.

Ā 

Moram priznati da mi se u tom slucaju malo gubi vaznost ko je u kom sesiru, posto bio prvi ili 36-i na rang listi, igraces sa po 2 ekipe iz prvog, drugog, treceg i cetvrtog.

Ā 

Vrlo verovatno ja propustam nesto, pa ako neko moze da pomogne gde gresim, zahvaljujem

Ma da, ŔeŔiri nisu viŔe bitni. Podela se pravi samo zbog žreba, inače je svejedno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CRVENA ZVEZDAĀ (4-2-3-1): Glazer - Mijailović, Dragović, Spajić, Rodić - Stamenić, Kanga - Olajinka, Hvang, Ivanić - Endijaje.

Ā 

Najjači tim na terenu!

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kod njihovog gola je najgora reakcija Dragovića. Reakcija kao Smailagić kada nije registrovao Makundua koji prolazi pored njega, hvata loptu i zakucava a ovaj se okreće zbunjen posle 5 sekundi...

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...