Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?馃弳


Kooineeperk

Recommended Posts

10 minutes ago, Don Juan said:

Mi treba da se pripremamo za polufinale, a oni ako do膽u dobro do拧li, ako ne, lopte su na拧e pa 膰emo makar mo膰i izme膽u dve vatre da igramo.

Nema potrebe da se pripremamo ipak 啪ivimo u #zvezdasrbiji

Link to comment
Share on other sites

Ja da se nesto pitam (kao sto se ne pitam), ako se komsije pojavi, ja bih se onda sklonio da daju gol i tek tada poceo da igram. Ali bukvalno bih to uradio.

Onda bi pritisak bio na njima.

Ovako, ako se pojave, cim jedan faul sporan im ne dosude, oni ce da se povuku sa terena.

Plus sto ovo njihovoj upravi ide u korist maksimalno, jer vise niko ne govori o tome zasto oni igraju kako igraju, zasto gube tekme protiv Cuke, TSC-a itd...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jnt, sta se desavalo u vreme tolemanije, pa nikome nije na pamet padalo u Zvezdi da ne izadje na utakmicu. Kad su sklapali dilove sa Arkanom, nasi igraci bukvalno nisu smeli na gostovanju Obilicu da idu u svla膷ionicu na poluvremenu. Pa smo igrali.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da se ve膷ito povredjeni Rodi膰 ponovo povredio, ovog puta od nerada.聽

Terzicev piun, koji opstaje zbog dila sa terzicem, I ako je odavno trebao biti izba膷en iz kluba.聽

Kad god je mogao upropastio je klub, bila to Evropa ( Milan) , bio to derbi u Ligi.聽 Mrcina koja se vu膷e po terenu koja nije ni pripreme pro拧la,ali se volsebno na拧ao u startnoj ve膰 od prvog kola.

Velike zamerke milojevicu jer nema herca da gurne Radojevi膰, ve膰 ovu mrcinu koja mrcvari ceo klub.

Zvezda zaslu啪uje sve najgore samo zbog ovakvih igra膷a poput rodica, mijailovica , I pre svega terzica koji je glavni krivac za ovo sto ovi slu膷ajevi glume fudbalere聽聽

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, No name said:

Izgleda da se ve膷ito povredjeni Rodi膰 ponovo povredio, ovog puta od nerada.聽

Terzicev piun, koji opstaje zbog dila sa terzicem, I ako je odavno trebao biti izba膷en iz kluba.聽

Kad god je mogao upropastio je klub, bila to Evropa ( Milan) , bio to derbi u Ligi.聽 Mrcina koja se vu膷e po terenu koja nije ni pripreme pro拧la,ali se volsebno na拧ao u startnoj ve膰 od prvog kola.

Velike zamerke milojevicu jer nema herca da gurne Radojevi膰, ve膰 ovu mrcinu koja mrcvari ceo klub.

Zvezda zaslu啪uje sve najgore samo zbog ovakvih igra膷a poput rodica, mijailovica , I pre svega terzica koji je glavni krivac za ovo sto ovi slu膷ajevi glume fudbalere聽聽

Radojevi膰 samo nema visinu i snagu. Sve ostalo ima za dva nivoa vi拧e od Rodi膰a. Dugo nisam video igra膷a koji ima onakav centar拧ut kao on. Samo neka ta povreda potraje 拧to du啪e ako 膰e to zna膷iti minute za Radojevi膰a a ne za Lazara Nikoli膰a.聽

Edited by 膶o膷o
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Ne razumem sto ne tra啪e javno da UEFA delegira stranog sudiju kao da je medjunarodni me膷 u pitanju, pa nek onda prete da ne膰e igrati ako FSS odbije to da uradi.聽

膶uj Uefa, pa to dr啪i li膷no Zvezda preko 膶eferina i Lakovi膰a. Nemoj da si naivan.聽

Toliko je to zajeban, strukturno i istorijski mafija拧ki klub, Terzi膰 i Vu膷i膰 su samo maska za ovo doba. Prave konce vu膷e Bildeberg grupa za Balkan po uputstvima Penezi膰a (fejkovao zvani膷nu saobra膰ajku i vodio CZ do Barija 91-e kad je umro od popijene rakije te no膰i) koja su zave拧tana u podrumu Udbe. O tome naravno niko ne sme pri膷a osim par neustra拧ivih partizanovaca sa Jutjuba i JT foruma koji dr啪e baklju slobode u ovom svetu zvezdizma.聽

Pa aj' se ti legendo bori protiv takvog zla.聽

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ludilo i to sve jer je sudio pustio igru u jednoj borbi za loptu.聽

Ovo je novo probijanje dna od tog kluba. Naravno da 膰e biti utakmice, nije im dr啪ava dala 5 mil za dugove da bi se oni sprdali sa kupom i sportom, uop拧te. Mada to ve膰 rade u ko拧arci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba im davati na zna膷aju, natrpati im 10 ako mo啪e.

Ovo na 拧ta se oni 啪ale manje vi拧e svi gledaju posprdno svesni da nikakve kradje nije bilo. Ljudi mahom 啪ive u paralelnom univerzumu i tu razuma vi拧e nema.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Kad god je mogao upropastio je klub, bila to Evropa ( Milan) , bio to derbi u Ligi.聽 Mrcina koja se vu膷e po terenu koja nije ni pripreme pro拧la,ali se volsebno na拧ao u startnoj ve膰 od prvog kola.

Manje je utakmica sjebo od raznih Srnica, Gobeljica..

+ igra bez zamene od 2017 i kad smo trebali da mu dovedemo zamenu nismo聽

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cigani, manite se prica o komsijama, oni su svakako u jako losoj poziciji duze vreme...

Mi treba da brinemo o poziciji u kojoj je Zvezda sada kao klub koji nema konkurenta u svom selu, al zato katastrofalnim "vodjenjem" unutar kluba i podrivanjem svakog puta ka boljem sutra - nalazimo se uvek pred provalijom buducih dana.聽

Iako nicija nije do zore gorela, Zvezdi se ne pise dobro.

Link to comment
Share on other sites

Pro膷itao sam na nekom sajtu koji se bavi fubalskim statistikama da je Kanga najbolji asistent lige. Je li to realno? Pretpostavljam da veliki deo ide na kornere i slobonjake iz kojih je postignut gol.

Onako, napamet, tipovao bih na Ivani膰a.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Firga said:

Ovi kangini penali u svoje levo, a golmanovo desno, i to po svaku cenu, pocinju vec da iritiraju. Nastavice tako i naravno da ce poceti da mu brane.

Od 38 penala u karijeri, samo jedan proma拧io

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pentatonika said:

Pro膷itao sam na nekom sajtu koji se bavi fubalskim statistikama da je Kanga najbolji asistent lige. Je li to realno? Pretpostavljam da veliki deo ide na kornere i slobonjake iz kojih je postignut gol.

Onako, napamet, tipovao bih na Ivani膰a.

Kanga stvara i zavidan broj velikih sansi po mecu.聽

Trebalo bi da mu fali po gol i asist za doubledouble kosarkaskim recnikom.聽

Edited by Igor_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rodi膰 vi拧e igra kao tre膰i 拧toper kada imamo loptu i ne pojavljuje se ba拧 膷esto na protivni膷koj polovini, tako da i nema neke logike da ga menja Radojevi膰 koji je izrazito ofanzivni bek, morali bi celu taktiku da prilago膽avamo njemu. Mislim daleko od toga da je Djiga idealno re拧enje, al' mi je jasno za拧to u ovakvoj postavci Milojevi膰 pre bira njega nego Radojevi膰a.聽

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Guru said:

Rodi膰 vi拧e igra kao tre膰i 拧toper kada imamo loptu i ne pojavljuje se ba拧 膷esto na protivni膷koj polovini, tako da i nema neke logike da ga menja Radojevi膰 koji je izrazito ofanzivni bek, morali bi celu taktiku da prilago膽avamo njemu. Mislim daleko od toga da je Djiga idealno re拧enje, al' mi je jasno za拧to u ovakvoj postavci Milojevi膰 pre bira njega nego Radojevi膰a.聽

Postoji ta tendencija, tako da je nazovemo, u svetu da jednog od bekova igra 拧toper, samim tim se dobija tre膰i 拧toper, a drugi bek dobija vi拧e slobode napred....ali...nama je desno Mijailovi膰 koji nije jak oganzivno, pa gubimo i levi i desni bok. To prakti膷no zna膷i da i na拧a krila nemaju ba拧 neku podr拧ku sa tih strana. Kada tako pogledamo, zar nije logi膷nije da ako 膼iga treba da igra, ili bilo koji drugi tre膰i 拧toper, on ide desno, a da levo igra Radojevi膰 koji, kako si sam rekao jeste ofanzivniji i imao bi vi拧e slobode? Ali kao 拧to je Markos napisao, Milojevi膰 nema onu stvar da to uradi, mada u su拧tini zbog fobija gubimo i levu i deanu stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CuaTheTime said:

Manje je utakmica sjebo od raznih Srnica, Gobeljica..

+ igra bez zamene od 2017 i kad smo trebali da mu dovedemo zamenu nismo聽

Kakve ima veze sto nema zamene, to nije njegova briga. On je bio prva opcija, I ako je zdrav treba da igra ili ako nije pod suspenzijom. Ovo je JLS nije premijer liga .

Uostalom kad god bi bio povredjen ili suspendovan neko bi ga zamenio. To su samo izgovori za vi拧egodi拧nje lelemudanje doti膷nog. 艩ta bi hteo da igra kad on ho膰e i koliko ho膰e...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 小褌械谢邪袪芯褋邪 said:

Pa Mijailovic neka radi to sto Rodic radi, a mali Radojevic neka igra ofanzivnije. Tako bi cak i Mijailovic imao vise smisla, a dobili bi opciju vise u napadu.

Zato 拧to jeste ideja da taj igra膷 bude ba拧 defanzivac, a Mijailovi膰 ni to nije. Ali ko bi sada reprezentativca stavio na klupu.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...