Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, TB Told said:

Ako se gleda pravilo, uopšte nije bitno da je igrao namerno ili ne, već samo da li je neprirodan položaj ruke.

 

Znam za pravilo ali u praksi se sudi samo ako ga pogodi prilikom šuta na gol. A i kad pogledaš šta je ovde prirodan položaj ruke prilikom doskoka i građenja..

Mislim, meni je drago da ovakvim ekipama, kao vajnog nam selektora Ćurčića, sviraju penal kao kaznu za zločin prema fudbalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uopšte mi se ne svidja kada su u isto vreme na terenu dva ozbiljna lelemuda što se tiče odbrane i branjenja prostora ( Kraso, Katai).

To možda ovde prolazi pored inferiornih protivnika, ali će to biti itekako problem protiv ekipa koje umeju da napadnu sa više igrača.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, CuaTheTime said:
19 hours ago, Kooineeperk said:
  • Marko Lazetic, prodat Milanu samo sto je napunio 18 godina a odigrao 17 utakmica.

Ovo smo uboli premiju, ovo ne moze nista lose da se kaze

 

Mozda, a mozda bi on sada vredeo mnogo vise i bio mnogo bolji da je nastavio svoj razvoj u poznatoj sredini a ne tako mlad da ode u Italiju... to sad mozemo da nagadjamo.

 

Onaj ko ode, a napravi karijeru, sigurno ne bi propustio da napravi karijeru i nesto kasnijim odlaskom. Onaj ko ode a ne napravi karijeru, mozda bi je napravio da je ostao. 

 

Verujem da ima slucajeva gde smo dobro prosli. Samo je to u domenu teorije ili nagadjanja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nas takozvani spic sa trakicom oko glave je jedna beskorisna masa koja ne bi smela da bude ni na klupi, a kamoli da igra. On moze da da 20 golova, fudbaler nikad nece biti. Svaki minut koji provede je zlocin prema fudbalu i eventualnoj ideji sta dalje i sve dok se vodimo idejom za spica dobar je, ume da se zagradi (ovaj ne zna ni to) i da proigra, znaci da je drvo, samo lepse kazu. Za zadnjeg veznog sto godina nam je bilo nrka ga, dobar je, grize, kvari igru, jes da ne zna da doda dalje od 2 metra. Za bekove je uvek izgovor, neka ga, zna da trci, a to sto ne zna da centrira i sto je u odbrani igrac manje, pa jebiga, nema boljih. Da mi neko objasni ideju ulaska Milunovica i promene formacije. Da je usao neko mladji, da se vidi da li i sta moze, ali tumbati tim i uvedti Milunovica…koji je to benefit dugorocno, voleo bih da mi neko iz kluba otvori oci. Samo igramo od danas do sutra i vrtimo se u krug jebenih 30 godina i niko nizasta ne odgovara, a opet, svi zadovoljni. Nije ni cudo sto dmse u evropi sprdaju s nama. 
 

Edited by zvezdsusrcu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg znalo se sta Milojevic donosi - sigurnost u ligi i ogranicavanje potencijala kluba. Mladi igraci igraju samo zbog bonusa pravila, svaku utakmicu su zamenjeni pre 60og minuta. Sljivic juce vec na polivremenu izveden na rezultatu 0:2 za nas. Mali Knezevic nakon sto se odlicno pokazao protiv Zenita juce presedeo celu utakmicu na klupi, a cak je i Milunovic usao. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Kooineeperk said:

 

Mozda, a mozda bi on sada vredeo mnogo vise i bio mnogo bolji da je nastavio svoj razvoj u poznatoj sredini a ne tako mlad da ode u Italiju... to sad mozemo da nagadjamo.

 

Onaj ko ode, a napravi karijeru, sigurno ne bi propustio da napravi karijeru i nesto kasnijim odlaskom. Onaj ko ode a ne napravi karijeru, mozda bi je napravio da je ostao. 

 

Verujem da ima slucajeva gde smo dobro prosli. Samo je to u domenu teorije ili nagadjanja. 

 

Lazetic je pravio konstantno probleme u prvom timu, svi saigraci su se zalili na njega. Ima predispozicije, ali je procena oko njega bila da sa takvim stavom nece nista napraviti. S obzirom na to kako sad zivi, prilicno sam siguran da se za godinu dana vraca u TSC gde ce epski da se raspadne, a onda OFK Beograd. 

 

Dugo nisam gledao dosadniju utakmicu od one nase juce. Dali smo tri gola iz jedne sanse otprilike. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

 

Lazetic je pravio konstantno probleme u prvom timu, svi saigraci su se zalili na njega. Ima predispozicije, ali je procena oko njega bila da sa takvim stavom nece nista napraviti. S obzirom na to kako sad zivi, prilicno sam siguran da se za godinu dana vraca u TSC gde ce epski da se raspadne, a onda OFK Beograd. 

 

Dugo nisam gledao dosadniju utakmicu od one nase juce. Dali smo tri gola iz jedne sanse otprilike. 

Slazem se za jucerasnju utakmicu, ali to je Miloje, samo na rezultat.

Itekako zasluzan za lepotu jucerasnjeg fudbala je Curcic, svih njihovig 11 igraca su veliki deo meca bili na njihovoj polovini.

Njemu i slicnim trenerima bih oduzeo trenersku licencu.

Ligi trebe vise trenera kao Marko Nedjic.

 

Link to comment
Share on other sites

Zarko Lazetic jee pre par nedelja ispricao kako je imao i dobru ponudu iz Salcburga i da je molio Marka da prihvati tu opciju, ali da on posle ponude Milana nije hteo nista vise da cuje. On vec sebe video kao novog Ibrahimovica.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Lazetic je pravio konstantno probleme u prvom timu, svi saigraci su se zalili na njega. Ima predispozicije, ali je procena oko njega bila da sa takvim stavom nece nista napraviti. S obzirom na to kako sad zivi, prilicno sam siguran da se za godinu dana vraca u TSC gde ce epski da se raspadne, a onda OFK Beograd. 

 

 

Moguce da hoce. Moguce da nam je on jedna od tih dobrih prodaja. Ti svakako imas vise informacija o tome kakav je i van terena. 

 

Medjutim ima gomila drugih primera na listi gde mislim da smo bas mnooooogo pozurili. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odličan pristup od prvog minuta. Kostur tima je tu uz minimalne promene. Nema nenormalni rotacija . 

Za kratko vreme doveo je u red raspustenu bandu kojoj nije dao gol samo ko nije hteo. 

2 minutes ago, Don Dusko said:

Dobra Sljiva!

:ajme:

Pa pošto je jedan od argumenata bio onih koji su "patili" sa nesnadjenim, da samo on forsira mlade, evo ga i ziheras miloje se osmelio. 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...