Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Milko Miller said:

Vidi se po izjavama da je Ivanic fin i kulturan momak. Pet godina u klubu, nikad nije pravio probleme. 
@Čočo Nadam se da već radimo na transferu za leto jer je valjda samo bio problem da nisu hteli da ga puste pred sam pocetak sezone u Koreji. Mislim

da bi nam stvarno bio odlično pojačanje, a i nadam se da Mrdja aktivno trazi i druge igrace iz Azije. 

Ne znam za koji reon je zadužen Mrđa ali ono što iz privatnih izvora znam jeste da Mrđa ozbiljno angažovan po pitanju skautinga. Čovek gotovo 24 sati dnevno je usmeren samo na svoj posao. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DejoLazaKalina said:

Ili kupovinom karte ucestvuju i podrzavaju ovo sto se desava?

Zvezda je vazda bila veca od bagre iz fotelja i vlastodrzaca.

Bilo i ostalo! 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Don Juan said:

Totalno oe nejasno zašto Radojević i Knežević nemaju više prostora, posebno ovaj prvi. Totalni upgrade u odnosu na Rodića po boku.

Odličan je Radojević, čak i na pripremama je bio prva opcija i igrao od početka svaku utakmicu, a onda kada su počele zvanične utakmice pojavio se opet Rodić. To mi je i jedina zamerka.

Mada ruku na srce koliko god ja ne voleo Rodica, on od početka igra mnogo bolje , sigurnije, I deluje svežije nego ranije. Ali I pored toga , Radojević je morao u prvu.

 

Inače prisutno je 42.700 ljudi.

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Spajić igra dosta dobro u drugom delu sezone, danas jedna vrhunska partija.

 

Iako Nikolić nije toliko loš u defanzivi, neverovatno mi je koliko je čovek imao pogrešnih dodavanja tokom meča.

 

Knežević, kad god je igrao pokazao je da vredi, mora da dobije više minuta.

 

Mituljikići mi iskreno nisu ništa specijalno, ali nisam ih pratio mnogo puta, sigurno da Zenit nije pravi parametar.

 

Iako nisam ljubitelj Endijaea, momak se odlično gradi, odloži loptu, počeo je da postiže i golove i deluje da nije toliki nemaš pojma koliko se u prvi mah mislilo.

 

I da, Šegrt nije dorastao zadatku. Svirao je baš domaćinski, svaki kontakt nama, posle se čudimo kad nam se u Evropi ne sviraju neke stvari, a sve zbog toga što nam se ovde svira sve i svašta.

 

Realno je bilo nerešeno, ali šta je tu je, ne bunim se 😃

 

Nemam zamerke za dosadašnji tok polusezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Brajan Danston said:

Iako nisam ljubitelj Endijaea, momak se odlično gradi, odloži loptu, počeo je da postiže i golove i deluje da nije toliki nemaš pojma koliko se u prvi mah mislilo.

Kod Milojevića se solidno pokaže svaki napadač koji je snažan, ume da se zagradi i odloži loptu zato što se često preskače deo terena i šalju duge lopte. Boaći, Pavkov, Falćineli,...

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

Radojević mora da ima minute pre Rodića. Dečko ima centaršut kakav dugo nisam video. Ima slabu konstituciju ali je veliki borac. Juri i grize. A ni brzina mu ne manjka. On i Knežević moraju da imaju minutažu. Prvi kao prvi levi bek a drugi kao zamena za Hvanga. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Bax said:

Falćineli nikad nije igrao kod Milojevića.

 

Igrao je onaj nesretnik Tondela Tomane.

Da, u pravu si. Zato je preskakanje sredine terena bilo na istom nivou :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Čočo said:

Radojević mora da ima minute pre Rodića. Dečko ima centaršut kakav dugo nisam video. Ima slabu konstituciju ali je veliki borac. Juri i grize. A ni brzina mu ne manjka. On i Knežević moraju da imaju minutažu. Prvi kao prvi levi bek a drugi kao zamena za Hvanga. 

Drugi treba da igra umesto Kange, u startnoj postavi.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Drugi treba da igra umesto Kange, u startnoj postavi.

U trenutnoj postavi kod Miloja, Hvang igra bliže golu u odnosu na Kangu. A Knežević jeste igrač kome više odgovara pozicija bliže golu koju je sinoć i igrao. 

Inače, reprezentativnu pauzu Ohi je iskoristio da dođe i gleda Zvezdu. ❤️

 

Screenshot-20240324-103355-com-instagram

  • Like 6
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Igor_ said:

Kako se po sablonu Kanga uzbacuje iz prvih 11, cim se vezu neke pobede.. Nismo imali uspeha sa tim potezima. 

U derbiju je izveden u 55. minutu jer nas je ukopao svojim potezima, a posle toga je nastavio da igra u 11 kao da nista nije bilo. Na poziciji koju trenutno igra je previse rizican sa svojim dodavanjima i davljenjem lopte na nasoj polovini. Naravno, i dalje je on za ovu ligu kvalitetan i pravi razliku, ali ako nam je to dovoljno da bi bio zacementiran u 11 onda ni ne zasluzujemo iskorak u Evropi.

Link to comment
Share on other sites

Lideri ove Zvezde moraju da budu Hvang i Ivanić. Ne mogu Kangi da se daju ključevi ekipe u ruke. Može on i dalje da igra fudbal na solidnom nivou, ali je njegov fudbalski zenit prošao, a i u najboljim danima je bio anahron igrač sa izraženim limitima. Hvang i Ivanić su ubjedljivo dva najbolja i najmodernija igrača. Treba dovesti na ljeto jednog zadnjeg veznog koji bi im čuvao leđa. Samo da Milojević ne posegne za svojim univerzalcem Mijailovićem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...