Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Srećom,pa smo ga se rešili..

Jedan od najvećih smradova koji je nosio naš dres.

Umišljen do bola da je vanserijski igrač.

Uopste ne bi iznenadilo da ode kod komšija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio presrecan kad se Miloje vracao,cak sto vise smatrao sam potpunim promasajem. Uz duzno postovanje svemu onom sto je dostigao sa nasom ekipom, taj nacin vodjenja utakmice ,izgled nase ekipe,odabir igraca nikako mi se nije svidjao. Sad kad covjek malo bolje razmisli sta je i mogao da uradi sa tadasnjom ekipom vodjenom Milicima Srnicima itd... 

Miloje u odnosu na predhodnika je konacno uspostavio neku stabilnost, ne tumbamo sastav, zna se ko je u konkurenciji ko ne. Ostaje ta zal za mladjim igracima iiz prvog mandata sto Miloje jednoatavno ne forsira. Ovaj nacin igre se razlikuje dosta od prvog mandata igramo dosta ofanzivnije sa vise presinga i jurimo go u drugom poluvremenu konacno. Hvala ti Miloje sto si preuzeo i na ovakav nacin vratio ekipu na pravi put, nadam se da cemo naredne godine ponovo igrati ligu sampiona jer sa predhodnikom jedino bodiroga wild card da nam da bi uspjeli,sa prve pozicije sigurno nebi. Jos jednom si demantovao pogotovo one koji su te vrijedjali( jadno,bedno i zalosno), idemo jako do duple krune!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

U vezi Djige i državljanstva ...

Deluje da ćemo ga zadržati na kraju sezone, ajde Djurića se možda i odreknemo, prodamo ga Slovacima ( najavio je i da će igrati za CG ubuduće što je po meni i neki signal da se neće vraćati u Zvezdu ) ...

Šta se dešava sa Lekovićem? Ne bi ga se ja tako lako odrekao, mlad je igrač, upisao je i neke minute u prvom timu Viljareala, ne mislim da bi bio lošija opcija od Djige ...

Od tih mladjih igrača imamo i Pruceva u Celju,iskreno nisam ga mnogo gledao možda jednu utakmicu, opet standardan je u timu koji će 95% biti šampion Slovenije,dosta ga cene tamo,imaju želju da ga otkupe ... mislim da nam nude milion evra što je po meni premalo ...

Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2024 at 6:53 PM, pantelia said:

Bas sam se pitao kome je bila upucena ona govnarija o balijama, sad vidim treneru Radnickog

 

Ne lupetaj

11 hours ago, Milko Miller said:

Jedini minus do sada je minutaža mladih igrača. Do sada je bilo samo 77 dodatnih bonus minuta. Sto znaci da nijednom nisu igrali dva bonus igrača od početka do kraja sto je ipak premalo. 

Ne bi dobijali ni toliko minuta da nema onog pravila oko bonusa.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Steve Gerrard said:

Nisam bio presrecan kad se Miloje vracao,cak sto vise smatrao sam potpunim promasajem. Uz duzno postovanje svemu onom sto je dostigao sa nasom ekipom, taj nacin vodjenja utakmice ,izgled nase ekipe,odabir igraca nikako mi se nije svidjao. Sad kad covjek malo bolje razmisli sta je i mogao da uradi sa tadasnjom ekipom vodjenom Milicima Srnicima itd... 

Miloje u odnosu na predhodnika je konacno uspostavio neku stabilnost, ne tumbamo sastav, zna se ko je u konkurenciji ko ne. Ostaje ta zal za mladjim igracima iiz prvog mandata sto Miloje jednoatavno ne forsira. Ovaj nacin igre se razlikuje dosta od prvog mandata igramo dosta ofanzivnije sa vise presinga i jurimo go u drugom poluvremenu konacno. Hvala ti Miloje sto si preuzeo i na ovakav nacin vratio ekipu na pravi put, nadam se da cemo naredne godine ponovo igrati ligu sampiona jer sa predhodnikom jedino bodiroga wild card da nam da bi uspjeli,sa prve pozicije sigurno nebi. Jos jednom si demantovao pogotovo one koji su te vrijedjali( jadno,bedno i zalosno), idemo jako do duple krune!

Trubim o ovome od prvog dana povratka. Covek je imao rezultate, ali ne i igru. Postavljao sam pitanje da li je bilo moguće sa onim timom bilo šta igrati od onoga što se igralo? Igralo se kako se igralo . To što nije bilo prihvatljivo za oči je jedno, ali skroz legitimno, I donosilo je rezultat.

Covek se menja, verujem da je i on svestan da mora da se menja,  i ima pomaka itekako. Doduše ima i bolji tim, koji je duže vreme na okupu, ali treba to ukomponovati. Pronašao je ulogu većini igrača, ne tumba tim, igra na gol više,stvara šanse. Samo neka nastavi ovako. Puna podrška. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Nadam se da nekoj budali nece sinuti ideja da vrati Pesica. 

 

 

Jedna budala ga je i "namolila" pre dve godine da se vrati.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Baš me zanima koga ćemo dovesti na poziciji povratnika..

Dugačak je spisak.

Očekujmo neočekivano. Šteta što je Milić zavrsio karijeru. Neko slican njemu sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo Veljka Nikolić moje oci da ne vide. Uvek se treba čuvati vukanovica, srnica, Gobeljića. Valjda im je došlo iz du.eta u glavu da ne vraćaju svakakav škart...Mada sa lopovima se nikad ne zna.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, berti said:

Očekujmo neočekivano. Šteta što je Milić zavrsio karijeru. Neko slican njemu sigurno.

Nije završio. Igra za Aleksa Šantić..međuopštinska liga Sombor,1.razred. Dao je 6 golova u sezoni. Gledao sam ga jednom prošle jeseni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Константин said:

Видим сада све супер. Значи да се не сикирамо за Европу иако тамо нећемо имати оволико пенала, малих фаулова и црвених противничким играчима...

Opet si iznad situacije a

Link to comment
Share on other sites

Milic za vecinu pobrojanih gospodin. Cutao, trenirao, radio, odradio onaj trk protiv Krasnodara i lavovski gulio te kvalifikacije, da bi ga zatim pred grupnu fazu precrtali, jer nije hteo u Bate da predje.

 

Meni jedan od vecih trutova, al je brzo zboravljen - Stojiljokvic. Tezak krs od igraca.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stojiljkovic, Causic, Meleg, Ebisilio, Kafu, Van la para, Kanjas, Jirka, Zander, Sumaila, Garsija.

I Miloje je imao bas mnogo promasaja za nepune dve godine prvog mandata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...