Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

3 minutes ago, TB Told said:

Nije baš vreme za neke analize, ali evo kako je izgledala postavka kod drugog gola.

 

Imamo tri igrača koja stoje u mestu i ne prate igru umesto da bar jedan izađe napred.

Screenshot_20231128_213612_MOVE 'N' GO 1.jpg

Screenshot_20231128_213702_MOVE 'N' GO 1.jpg

Bas poso da okacim video

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

Nije baš vreme za neke analize, ali evo kako je izgledala postavka kod drugog gola.

 

Imamo tri igrača koja stoje u mestu i ne prate igru umesto da bar jedan izađe napred.

Screenshot_20231128_213612_MOVE 'N' GO 1.jpg

Screenshot_20231128_213702_MOVE 'N' GO 1.jpg

 

Što se tiče branenja centaršuta, i ovde dvojica na prvoj stativi kao da čuvaju jedan drugog. Čisti overkill. Kao i kod prvog gola, gde je to onda čak i rezultiralo time da smetaju jedan drugom i da Ivanić prebaci čoveka koji je mogao da čisto izbije loptu. I naravno, primimo gol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wake in Fright said:

Znao sam da je Endiaj kršina posle prve dvije utakmice koje sam odgledao, ali ovo što radi Bukari je sramotno. Imaš cijeli teren i 1 na 1 sa golmanom i bukvalno se zakucaš u njega. I nikad da odigra pas kad ima otvorenog saigrača, stalno ide sam.

Bukari te situacije velikom procentu rešava golom. Sada mu se desio kiks da je dao sebi prejak for i posle nije bio u dobroj poziciji. Jbg dešava se.

 

Ono što je posle igrao je katastrofa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nama nije dao gol jedino ko nije zeleo.

Kontam da se skupi nas11 sa foruma umulji bi dva komada.

Kakva amaterka defanziva i postavka pri tranziciji protivnika ali i kod prekida .Uzasno cak i za amateraku ekipu a ne za neki profi nivo LŠ.

Bahar je jedan pajac koji nas je izuo za dobru lovu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mogu ja da razumem ljutnju na Bahara. Ljut sam i ja za sve šta je do sada postigao odnosno nije postigao. Ali za ovo danas oladite malo. Igramo konačno ono kako treba da igramo. I postavka je dobra na terenu. Samo što ovako smo trebali mesecima da igramo. Nije Bahar večeras kriv što su mu napadači promašili 3 mrtve šanse. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Odlucio sam da ne gledam ovu utakmicu ( tako da ne znam na sta je licilo 1/2 ) manje vise sam znao da nema sanse , a da se ne primi bar dva komada, igramo na vestaku, protiv fizicki jaceg rivala, plus imamo katastrofalnu odbranu koja tri meseca nije sacuvala mrezu, cak ni protiv 10x slabijih timova od YB. Znaci, golovi u mrezi su ocekivani, bilo je pitanje samo da li ce trebati 2 ili vise komada da se zabiju da bi se uzeo bar poen. 

 

Naravno, potpuno je nerazumno da Stamenic igra, decko veze nema, bar ne za ovaj nivo fudbala, nije igrao mesec dana, Micko nakon tri meseca seljakanja, ni sam vise ne zna sta igra. 

O Hvangu, stoperima, bekovima i spicu, bolje da ne govorimo. 

 

Tim je odavno sjeban i ovde nema nista drugo da se uradi sem damage control. Jednostavno, kombinacija ocajnog prelaznog roka i vrhunskog, na granici diletantnskog , neznanja Terzica i Marina, sta su uradili sa timom. 

 

10x je bitniji susret za sve njih tamo onaj sto ide u Krusevcu, pa onda ostatak lige, LS nije za ovakvu koncipiranu Zvezdu. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Za Serifa se jos protiv Cukarickog videlo sta nas ceka sa njim, tada je jos trebao da bude sklonjen na vreme kao Kulibali i Dioni. Umesto toga je startovao svaku utakmicu u LS i dobili smo krompir od njega. 
 

Bukari je jedan od najbezobraznijih igraca koje pamtim. Imali smo raznih sabana ali su se uglavnom borili koliko mogu, a ovaj je toliko bezobrazan i sebican da ja nemam reci. Od pocetka utakmice mislim da nije potrcao osim ako ne oseti da bi mogao da dobije loptu. I onda kad ju je konacno dobio u zicer situaciji naravno da ga je karma opalila da se onako obruka. Nazalost, i takav kakav je najbolji igrac, mada mi uopste nece biti zao kada ode.

 

Znali smo da se ne mozemo pouzdati u odbranu jer primamo gol bukvalno od svakog na najrazlicitije moguce nacine, ali sa ovakvim tandemom u napadu smo osudjeni na propast. Morali smo dati bar dva gola.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Mogu ja da razumem ljutnju na Bahara. Ljut sam i ja za sve šta je do sada postigao odnosno nije postigao. Ali za ovo danas oladite malo. Igramo konačno ono kako treba da igramo. I postavka je dobra na terenu. Nije Bahar večeras kriv što su mu napadači promašili 3 mrtve šanse. 

 

Pa ko je kriv? Ko je stavio Serifa koji bukvalno od kada je dosao u Zvezdu nema dobru utakmicu, i ne moze da postigne jebeni gol? Zasto nije stavio Krasoa koji je bolji igrac ili Mijatovica koji mu je direktno doneo sest bodova? Samo je u Zvezdi bitnije da napadac radi sve osim da daje golove. Sere mi se vise od ovih sto se bore, spustaju loptu, rade za ekipu i slicno. Jel mozemo da imamo napadaca koji zna da da gol? Mislim imamo dvojicu, al eno ih na klupi, dok igra Serif koji je postigao golova ove sezone koliko i Mijailovic tipa. 

 

Bukvalno Baharova krivica. Karma ga izjebala jer je diletant i tako ce i da zavrsi. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wake in Fright said:

Bahar je dobro postavio utakmicu i obadbrao smislen sastav. Stvoriš tri vrhunske prilike i ne daš gol. Je li do trenera? Ne baš iskreno. 

Smesi se scenario iz Glazgova kad smo se ispromasivali. Valjda  cemo biti bolji u drugom. Ajmo Mijatovica.

Link to comment
Share on other sites

Слабо полувреме и једне и друге екипе где је домаћин своје шансе искористио. И ви и они имате прозирну одбрану али по мени разлика је у два/три играча њихова који су индивудуално бољи од свих из Звезде. А то су Елија, Угринић и вероватно онај Гарсија бек. Сваки од ова три играча имају много добре неке "ситне" потезе који значе екипи доста, поготово Угринић који налази нека решења д се ослободи лопте можда и најбоље на терену. И Елија је добар, мења често стране и лако игра против оба бека Звезде, а није ни неки само брзанац који зна да јури као мува без главе. 

 

Ценим да Звезда може да да неки гол овакој одбрани Бојса, али врло вероватно да ће и примити.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Bas poso da okacim video

 

 

 

Najobičniji bezobrazluk. Ne samo što je krenuo u kontru, več od samog starta akcije ne pokazuje nikakvu želju da učestvuje u odbrani iste.

 

Stvarno ima svkakvih u ovoj ekipi i ja razumem ljude koje nervira Šerif što je spetljan, ili neko drugi iz ovoga ili onoga razloga. Ali meni je Bukari najodvratniji u poslednje vreme, a svakom utakmicom situacija postaje gora

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Nista nece da se desi i posle ovoga veceras. Dok god sa severa ne dreknu, a nece, ovi ce da budu tu. Vrhovni psihopata ako naredi, ovaj ima da ode. Drugacije nece.

Naravno da nece nista. Bice borili su se ( najbolje jos to da ne rade pored svih nedostataka), idemo dalje,  vazno je prvenstvo. SVI U KRUŠEVAC

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cavani said:

Sta jos treba da se desi da gradjevinci krenu da se oglase protiv Terzica i Covica? Nista bolje se nije ni zasluzilo.

Njih kad pitaš kažu da nema razloga za pobunu jer se igra LŠ, osvajaju se titule za razliku od perioda od prije desetak godina. Tada smo možda bili fudbalski lošiji ali je tribina bila fudbalskija.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Mogu ja da razumem ljutnju na Bahara. Ljut sam i ja za sve šta je do sada postigao odnosno nije postigao. Ali za ovo danas oladite malo. Igramo konačno ono kako treba da igramo. I postavka je dobra na terenu. Samo što ovako smo trebali mesecima da igramo. Nije Bahar večeras kriv što su mu napadači promašili 3 mrtve šanse. 

Dovoljno je da se vidi na koji način smo primali dva gola posle kornera da je apsolutno kriv Bahar i za ovaj rezultat. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...