Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Markoss said:

 

Pa ko je kriv? Ko je stavio Serifa koji bukvalno od kada je dosao u Zvezdu nema dobru utakmicu, i ne moze da postigne jebeni gol? Zasto nije stavio Krasoa koji je bolji igrac ili Mijatovica koji mu je direktno doneo sest bodova? Samo je u Zvezdi bitnije da napadac radi sve osim da daje golove. Sere mi se vise od ovih sto se bore, spustaju loptu, rade za ekipu i slicno. Jel mozemo da imamo napadaca koji zna da da gol? Mislim imamo dvojicu, al eno ih na klupi, dok igra Serif koji je postigao golova ove sezone koliko i Mijailovic tipa. 

 

Bukvalno Baharova krivica. Karma ga izjebala jer je diletant i tako ce i da zavrsi. 

Igra ti napadač koji se nije prvi put susreo sa loptom i promaši one šanse i Bukari kao najefikasniji igrač u timu promaši nešto što je do sada uvek pogađao. Mi smo ovo zaslužili i Bahar je zaslužio za sve do sada šta smo gledali ali da je Šerif dao one golove i Bukari, ovde bi se odmah druga priča pričala. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Stvarno ima svkakvih u ovoj ekipi i ja razumem ljude koje nervira Šerif što je spetljan, ili neko drugi iz ovoga ili onoga razloga. Ali meni je Bukari najodvratniji u poslednje vreme, a svakom utakmicom situacija postaje gora

Slažem se da je sebičan, ali on bar ima neki učinak.

Link to comment
Share on other sites

Bukari je retko bezobrazan tip, milije mu je da krene u neku solo besmislicu kroz tri igraca nego da doda saigracu u odlicnoj poziciji. A cak i u retkim slucajevima kad odluci da doda, to radi traljavo i neprecizno. Low IQ instagram-starletica i trkopis koji sem vrhunskih atletskih sposobnosti gotovo nista nema. Za nas ovako jadne i nikakve on je suvo zlato, medjutim, ova utakmica pokazuje zasto za njega nema mesta u ozbiljnim klubovima pa je u 1 Nantu bio visak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Mogu ja da razumem ljutnju na Bahara. Ljut sam i ja za sve šta je do sada postigao odnosno nije postigao. Ali za ovo danas oladite malo. Igramo konačno ono kako treba da igramo. I postavka je dobra na terenu. Samo što ovako smo trebali mesecima da igramo. Nije Bahar večeras kriv što su mu napadači promašili 3 mrtve šanse. 

 

Sta igramo brate, ovi cim predju pola odmah su u sansi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Igra ti napadač koji se nije prvi put susreo sa loptom i promaši one šanse i Bukari kao najefikasniji igrač u timu promaši nešto što je do sada uvek pogađao. Mi smo ovo zaslužili i Bahar je zaslužio za sve do sada šta smo gledali ali da je Šerif dao one golove i Bukari, ovde bi se odmah druga priča pričala. 

 

Serif covek ima vise promasaja za neki "shaqtin a fool", nego golova. Ne znam ko je ocekivao da on veceras moze bilo sta da uradi, sem Bahara koji ga je stavio u 11 i time nam pucao u nogu. Kao svojevremmeno sto je Dejan to radio sa Srnicem i Gobeljicem. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Рекли сте већ и нема се ту шта додати. Букари игра сам ппортив свих, за своју продају а то ако баш ниси неки Нејмар и да ти је дан и не може на добро да испадне за екипу. Тако се играч понаша када види да од целе приче нема ништа и кад је лоша атмосфера у клубу.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Mogu ja da razumem ljutnju na Bahara. Ljut sam i ja za sve šta je do sada postigao odnosno nije postigao. Ali za ovo danas oladite malo. Igramo konačno ono kako treba da igramo. I postavka je dobra na terenu. Samo što ovako smo trebali mesecima da igramo. Nije Bahar večeras kriv što su mu napadači promašili 3 mrtve šanse. 

Šta tacno igramo brate napaceni? Masimo zicere, primamo autogolove...

Ili si zadovoljan kada spojimo dva pasa , i udjemo u šansu. 

Kud ces gore od ovoga.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...