Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Genijalna transfer politika rukovodstva ...

Umesto da npr. pojure onog malog Lukovića iz IMT koji ima 18 godina i nadavao se golova po ovim našim livadama oni hoće da vrate ragu koja već mesecima nije ni u protokolu moćne Al-Fayhe ...

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fasper said:

Bez Olajinke do kraja godine

Gde si to video/pročitao..

Sad vidim da su preneli mediji, ali niko ne zna sa sigurnoscu koliki je stepen povrede ramena.  Jedni kazu da sigurno nije tu za Vojvodinu i Bern, jedni da je out do kraja polusezone, a treci pak da povreda nije ozbiljna. 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2023 at 11:04 AM, berti said:

 

Pa ništa čudno. Žuti, Savićević, Mihajlović, Pančev, i (po meni vaš najbolji igrač, koji bi bez problema igrao i danas) Jugović su svi otišli u najveće klubove u Europi. Svi, osim Pančeva, su se u tim klubovima i dokazali. Onda imaš još Belodedića koji je otišao u Valenciu, te Šabana i Najdoskog koji su otišli u nešto slabije klubove. Razlika između tadašnjeg Reala (tri stranca) i te Zvezde ni nije mogla bit velika. Ako je i bilo razlike, išla je na stranu te Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bugl Khan said:

Pa ništa čudno. Žuti, Savićević, Mihajlović, Pančev, i (po meni vaš najbolji igrač, koji bi bez problema igrao i danas) Jugović su svi otišli u najveće klubove u Europi. Svi, osim Pančeva, su se u tim klubovima i dokazali. Onda imaš još Belodedića koji je otišao u Valenciu, te Šabana i Najdoskog koji su otišli u nešto slabije klubove. Razlika između tadašnjeg Reala (tri stranca) i te Zvezde ni nije mogla bit velika. Ako je i bilo razlike, išla je na stranu te Zvezde.

Kvalitet je jedna stvar. Suština je da je tada Zvezda bila jako organizovan klub, sve je bilo dovedeno do perfekcije. Plus je Zvezda tada bila gospodski klub. Ni traga seljackim manirima, ni traga brojanju krvnih zrnaca igračima. Zg Sportske novosti su posle pomoci koju je Zvezda dala porodicama  postradalih u zeleznickoj nesreci pored Zagreba 88. ili 89. godine, ne secam se tacno, objavila tekst uz naslov zasto je Zvezda najveca.

Ovo danas je lešina nekada velikog svetskog kluba. Perionica para, menadzerska prćija...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, berti said:

Kvalitet je jedna stvar. Suština je da je tada Zvezda bila jako organizovan klub, sve je bilo dovedeno do perfekcije. Plus je Zvezda tada bila gospodski klub. Ni traga seljackim manirima, ni traga brojanju krvnih zrnaca igračima. Zg Sportske novosti su posle pomoci koju je Zvezda dala porodicama  postradalih u zeleznickoj nesreci pored Zagreba 88. ili 89. godine, ne secam se tacno, objavila tekst uz naslov zasto je Zvezda najveca.

Ovo danas je lešina nekada velikog svetskog kluba. Perionica para, menadzerska prćija...

Mislim da je govorio o kvaliteti kadra, ako sam dobro shvatio.
O Zvezdi gospodskom klubu stvarno ne znam.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Kvalitet je jedna stvar. Suština je da je tada Zvezda bila jako organizovan klub, sve je bilo dovedeno do perfekcije. Plus je Zvezda tada bila gospodski klub. Ni traga seljackim manirima, ni traga brojanju krvnih zrnaca igračima. Zg Sportske novosti su posle pomoci koju je Zvezda dala porodicama  postradalih u zeleznickoj nesreci pored Zagreba 88. ili 89. godine, ne secam se tacno, objavila tekst uz naslov zasto je Zvezda najveca.

Ovo danas je lešina nekada velikog svetskog kluba. Perionica para, menadzerska prćija...

Uh, ne bih se bas slozio. Pa Binic je bio veci seljak od svih koji su prosli proteklih godina kroz klub. Postoji i ona urbana legenda da je originalni pehar iz Barija izgubljen, da su ga igraci nosili po rostiljima i veseljima. 

 

Nego tad nije bilo instagrama da se to sve vidi, imao si romansirane intervjue po novinama i zato je ostala takva slika. Ocekivati od fudbalera da budu neka gospoda je malo preterano. Ne samo kod nas, svuda. Generalno su vecina buzdovani.

 

Jedini sto mogu da se slozim da su navijaci bili normalniji, al to vec zavisi od samog drustva koje se raspalo u medjuvremenu.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Venger said:

Uh, ne bih se bas slozio. Pa Binic je bio veci seljak od svih koji su prosli proteklih godina kroz klub. Postoji i ona urbana legenda da je originalni pehar iz Barija izgubljen, da su ga igraci nosili po rostiljima i veseljima. 

 

Nego tad nije bilo instagrama da se to sve vidi, imao si romansirane intervjue po novinama i zato je ostala takva slika. Ocekivati od fudbalera da budu neka gospoda je malo preterano. Ne samo kod nas, svuda. Generalno su vecina buzdovani.

 

Jedini sto mogu da se slozim da su navijaci bili normalniji, al to vec zavisi od samog drustva koje se raspalo u medjuvremenu.

 

 

Samo jedna od živih priča i svedočenja.

I gospodski i gigantski. 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

Jedini sto mogu da se slozim da su navijaci bili normalniji, al to vec zavisi od samog drustva koje se raspalo u medjuvremenu.

https://www.youtube.com/watch?v=xV9yZz-AB4o

https://www.youtube.com/watch?v=ETLcjKUbzHQ

 

1 hour ago, Venger said:

Uh, ne bih se bas slozio. Pa Binic je bio veci seljak od svih koji su prosli proteklih godina kroz klub. Postoji i ona urbana legenda da je originalni pehar iz Barija izgubljen, da su ga igraci nosili po rostiljima i veseljima.

Jel nije Turbo Bina u nekoj krimi priči sad?

Link to comment
Share on other sites

Danas verovatno se krcag razbija, dosta je isao na vodu, vreme je da se ova sklopocija od tima i igre razbije konacno i obije Terzicu i Marinu o glavu. Katastrofalan prelazni rok, prodas glavnog stopera, ne dovedes treneru zamenu, cirkus skauting i neznanje da se pronadje spic i povrh svega sujeta i Terzica i Marina da dokazu da znaju. Ovde su morale da rade novcane kazne odavno, jer mnogi od njih na terenu se zajebavaju. Ali uprava je ta koja je imala neku fantomsku viziju tima da sa najmanjim budzetom u LS ti napravis tim koji ce da ima imeprativ da bude treci u grupi i sta ti ja znam, a nemas 4 mil za spica. 

Sve je to lepo objasnio celnik Atalante " nemate 5 mil za spica, a hocete u LS, pa to NIJE za vas "

 

Nakon Novog Sada mogu slobodno da pocnu da razmisljaju o borbi za poziciju 2. sa Te Es Ce Om. 

 

Zapravo, mogu slobodno da pakuju kofere, a Terzic da ispuni davno dato obecanje. Veci prodavac magle davno nije boravio u prostorijama ovoga kluba. 

 

Nikada nisam bio ubedjeniji u neki kiks, kao danas protiv Vojvodine. Kvota na FKCZ je sramno mala, 1.28 ili tako nesto. Ovaj tim je bruka i sramota i ogledalo javasluka i nesposobnosti uprave. Trener je ovde najmanji krivac, on je stranac, a to je uvek dvosekli mac, komunikacija je uvek problem. Posebno sto je on prvi put van Israela, tako da uopste nemam dilemu da je dAjnamik Duo iz uprave glavni i odgvorni za ovaj javasluk i papazjaniju od tima. Prodas stopera, ne dovedes treneru zamenu, nemas levog desnog beka, spica juris 157 prelaznih rokova i tako dalje. 

Cim je naisao DuljajBall, tj cim je prvi put rival vezao silne pobede ( na ovaj ili onaj nacin ), sve mane jos vise dolaze do izrazaja, a bilo je ovakvih mana i ranije, samo sto je rival bio katastrofalan, pa nije imao ko da ga ugrozi. 

 

KKCZ copy paste FKCZ, prepun preplacenih stranaca koje zabole dupe da se cimaju po js livadama, svakog prvog kaplje ozbiljan kesh na racunu. Nikada nisam u jednoj sezoni imao ovako odbojan stav prema i FK i KK sekciji istovremeno, doslovce ne mogu da se poistovetim sa njima, kao da su neki strani klubovi zaposeli dresove i grbove oba kluba. 

Nestvarno !!!!

 

Bukvalno mi je 10000x drazi bio tim sa SavioMaviomMugusomKaduomMikicemReljicemSlavkoPljesvakicom i ostalima. 

 

A taman sam se lepo odmorio i zaboravio na fudbal za ove dve nedelje. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Glazer – Nedeljković, Điga, Dragović, Nikolić – Stamenić – Bukari, Kanga, Hvan, Ivanić – Endijaje.

 

Nova utakmica, novi eksperiment, nova formacija, nova lica u ionako rastimovanoj odbrani. Kad vidim bekovski tandem Nedeljkovic-Nikolic, sa setom se prisecam Ninkova i Ignjatijevica. I meni mirise na kiks, crta se da nas Vukanovic nokautira.

 

Zivo me zanima ko je inicijator Kangine zakucanosti u 11, nakon sto ga je Bahar sa merakom sklonio. Sipkasi, psiho ili tvorza?

Link to comment
Share on other sites

Po meni dobar sastav. Kakvi god da su Nedeljkovic i Nikolic su ipak bekovi, a to sto nemamo boljih je pitanje za terzica, marina i kompaniju.

Hvan i Stamenic su najbolji nasi igrači na sredini, ma koliko bili loši pogotovo Stamenic.

Bukari i Ivanic po krilima  i Serif napred jer je povredjen Olajinka. 

 

Svasta smo vidjali, svakakve eksperimente,  kangu i Kangvu na sredini, Mitrovica na beku i krilu, nadam se da se dozvao pameti i da ce uspostaviti startnih 11 i to forsirati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites




 
Nova utakmica, novi eksperiment, nova formacija, nova lica u ionako rastimovanoj odbrani. Kad vidim bekovski tandem Nedeljkovic-Nikolic, sa setom se prisecam Ninkova i Ignjatijevica. I meni mirise na kiks, crta se da nas Vukanovic nokautira.
 
Zivo me zanima ko je inicijator Kangine zakucanosti u 11, nakon sto ga je Bahar sa merakom sklonio. Sipkasi, psiho ili tvorza?


Prvi pasus... Rodic je ili povredjen ili fizicki nesposoban za 2 utakmice u 3 dana tj cuva ga za YB. Zato igra Nikolic, jer nema ko drugi!


Drugi pasus... Kanga uopste nije los bio poslednjih par utakmica, a defanzivno je odgovorniji od Krasoa, recimo.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

KKCZ copy paste FKCZ, prepun preplacenih stranaca koje zabole dupe da se cimaju po js livadama, svakog prvog kaplje ozbiljan kesh na racunu. Nikada nisam u jednoj sezoni imao ovako odbojan stav prema i FK i KK sekciji istovremeno, doslovce ne mogu da se poistovetim sa njima, kao da su neki strani klubovi zaposeli dresove i grbove oba kluba. 

Nestvarno !!!!

Milovan Đorić kao da je pisao ovo. 

A inače ko je siguran u kiks može dobro da zaradi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...