Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Sve nakon poraza od Cukarickog ide na teret uprave, Terzicu i Marinu, za poraz od Vozdovca je bilo ok, desava se, ali vec protiv Cukarickog je bilo jasno da mnogo toga ne stima medju fudbalerima. A posebno protiv Ivanjice je bilo jasno kad su na guzove srecno dobili 3 2, a i protiv Kragujevca. Bukvalno nereseno sa TSC i ovaj poraz u najavi je 1000% na teret Terzica. 

 

Krcag ide na vodu dok se ne razbije, milion puta sam to napisao ovde. Komunikacija je kljuc, Bahar ocito ne moze da pronadje zajednicku nit sa fudbalerima ili su ovi bezobrazni, jer ovo sto oni rade na terenu je BRUKA, doslovno ili busenje trenera ili bezobrazluk ili sta vec, ne pamtim ovakvu Zvezdu skoro pa nikada, cak ni u doba Lukica. Bar se trcalo i trudilo, ovde sada nema ni toga. 

 

Link to comment
Share on other sites

Koji je ovo put da se na poluvremenu menjaju bekovi...

Rodic koji vec godinama igra na škrge, i koji godinama ima snage za 25 minuta,  koju vec utakmicu za redom prodaje svojim glupostima u odbrani? On je i dalje u timu? 

 

Olanjika bambi na ledu. On ne vlada sopstvenim nogama.  Ja ne mogu da verujem da pojedinci poput Kataija i Olanjike konstantno drže glavu spustenu ka zemlji prilikom vodjenja lopte . Pojedinci osnove fudbala ne poznaju.  Prijem i predaja lopte su i dalje misaona imenica.

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Могуће и да се Бахару обија о главу сада окретање од тих "Гардиста"? Не би ме чудио искрено да је мало по мало због тога губио свлачионицу. Јебена смо ми средина, специфична. Неке ствари где је нормално да прођу, неки резови и промене, овде не пролазе. Ко зна колику он заправо подршку има у клубу и ко га буши ако га неко буши? Све је ту 50/50.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I pored svega ovo je timcina za ovu ligu, Ivanic i Bukari su 2 najbolja fudbalera koja su izasla na fudbalske. tetene juznog Banata jos od Pece Divića... Ovaj muceni Pavlov Rus iz Ukrajine ja dosao iz OFK Vrsca, bem ti lebac...

 

Ne postoji trener  koji bi ovaj tim vodio ovako katastrofalno, ovaj sa klupe Zelje bi lagano svakom dqvao. po 5 komada u JSL...

 

Stvsr ja jasna, posebno posle trejdmarka koji je Barak pokusavao da postavi na pripremama, tim je izbusen... Sta se izdešavalo, ko koga lvde busi i zasto, saznace se... 

Edited by Mr.Consular
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...