Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, No name said:

Svaki put naprave kiks igraci na koje obicna publika najviše ukazuje ( rodic, mijailovic)..i strucnjak ih svaki put forsira.

Ovo nije slučajno da nam svaka ekipa da gol i da se sa svima mucimo.

To samo pokazuje da rad na tranziciji tima mora da se nastavi. Moze Marin da prica da nema vecih promena na polusezoni ali morace da dovedu levog  beka najmanje, Ne razumem zasto Degenek ne igra. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

To samo pokazuje da rad na tranziciji tima mora da se nastavi. Moze Marin da prica da nema vecih promena na polusezoni ali morace da dovedu levog  beka najmanje, Ne razumem zasto Degenek ne igra. 

Prvo mora trener da se menja, pa snjim da se nastavi tranzicija igračkog kadra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Ako nije Micko, onda je Rodic, ali je to manje bitno od ovih akrobacija sa sastavima. Jel normalan vise ovaj Bahar? Jel mu toliko nije jasno da u svakom mecu moramo da pobedimo i da treba da mu igra najboljih 11, a ne da izmislja toplu vodu?

Ja kontam da on nema pojma ko je najboljih 11.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mendez said:

Ja kontam da on nema pojma ko je najboljih 11.

 

Pa iskren da budem, ne znam ni ja, a verovatno ni bilo ko drugi, jer mu svaku utakmicu igraju drugi igraci, kao da je tombola.

 

Glazer- Nedeljkovic, Djiga, Dragovic, Lucic- Stamenic, Hvang, Ivanic- Bukari, Mijatovic, Kraso. 

Link to comment
Share on other sites

Gledaj samo Kataija, i koji on fudbal igra. To je samo moglo da prodje ovde ranije u JSL, ali vise ne moze.

Koliko covek kontakata ima sa loptom, koliko mu treba da obradi loptu, da podigne glavu, vuce je beskonacno, a posebna kategorija je njegova sporost.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...