Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Mi smo Erakovica samo videli u pripremnim utakmicama kod Baraka gde je svako izgledao deset puta bolje, tako da čisto sumnjam da bi on pravio neku razliku. A i da smo pustili prajm Vidica da ide, to ne sme sa bude opravdanje za trenutne igre. Ako mu trebaju na ovaj tim dodatna milionska pojačanja da bi nekako stigli Partizan i bili zadnji u LŠ, onda i nije za Zvezdu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto se razmisljam da li da promenim nick na forumu dok su jos oci uprte u @uini i njegovo otvaranje KKCZ teme i karma koju nam je doneo time. 😄 

 

Bojim se, sledeci cu biti ja na udaru... cuj mene ja, mislim Bahar. 🙂 

 

 

 

 

Sad ozbiljnije, dobro je barem da pobedjujemo ali igra nam je kriminalna, posebno veza izmedju obrane i napada. Kao da ne treniraju ljudi zajedno, kao da igramo neki americki fudbal pa nije potrebna posebna veza izmedju napada i odbrane, posebne trenere za oba tima da imamo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Venger said:

Prodaja Erakovica jeste uticala, ali nije presudna. Erakovic je dobar igrac, ali nije supermen. Mi imamo kratere pozadi, odbrana puca po bokovima jer bekove nemamo, a nemamo ni prave ving bekove. Nema sanse da bi Erakovic sve to pokrpio, prosto fizicki nije moguce da pokrije toliki prostor.

 

Ali bi svakako bilo lakse da imamo recimo onog Drkusica, a ne Djigu, koji ima seniorskog fudbala u nogama koliko i klinci iz Graficara. Ali mi smo umesto 3 miliona za Drkusica, dali 4 za Serifa.

 

Znaci Erakovic nije supermen, ali bi nam zato Drkusic bio spas... Dobro. S tim da neznam šta je tu Djiga skrivio, koji se zasad pokazao sasvim solidno.

 

Nisam gledao dugo Drkušića, pa nisam siguran da je ovaj hype u očima Zvezdaša opravdan. Može biti da je stvarno napredovao, ne kažem. Ali recimo on nije starter u reprezentaciji Slovenije. A dok je igrao za Bravo sam taj tim pratio baš detaljno i uvek mi je za oko zapao njegov partner iz odbrane Brekalo, a ne on.

 

I ako se ne varam, za Šerifa se na kraju ispostavilo milijon i po, a ne 4?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Čočo said:

Da izdržimo do zime i prelatnog roka. Trebaju nam dva štopera, levi i desni bek. Ovo što igramo je trenutno maksimum ove ekipe. Za svojih tridest i kusur godina nisam video ovakvu odbranu kakvu mi igramo. Nama ko god pređe pola ima 70% šanse da da gol. 


Каква повраћотина од песмице. Научили велики познаваоци фудбала на атомски фудбал.:classic_laugh: И шатро се не зна ко је данима срао да имамо најскупљу екипу али и убједљиво најбољи тим, причајући бајке о појачањима које нисмо ни видјели. 
На крају испаде да је Мићко са Ђигом помоћ Драгу за ЛШ, да се и бочни играчи измишљају са Лучићима а шпиц којег смо чекали тако дуго лагано мијења клинац од 18 година.

Бахар је баш тако замишљао играче за своју формацију коју је најавио први дан, јест како да не…

 

Што се тиче јучерашњег меча док су могли физички на нешто је личило, кад смо пали онда је почела промаја доле. Бахару највише замјерам на шта је пристао…

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Znaci Erakovic nije supermen, ali bi nam zato Drkusic bio spas... Dobro. S tim da neznam šta je tu Djiga skrivio, koji se zasad pokazao sasvim solidno.

 

Nisam gledao dugo Drkušića, pa nisam siguran da je ovaj hype u očima Zvezdaša opravdan. Može biti da je stvarno napredovao, ne kažem. Ali recimo on nije starter u reprezentaciji Slovenije. A dok je igrao za Bravo sam taj tim pratio baš detaljno i uvek mi je za oko zapao njegov partner iz odbrane Brekalo, a ne on.

 

I ako se ne varam, za Šerifa se na kraju ispostavilo milijon i po, a ne 4?

 

Ma i sa Drkusicem bi bilo kriticno, al manje nego sa Djigom. 

 

4 miliona je Serif, milion i po je prva rata.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Mendez said:

Ovaj Ndiaje ne izgleda baš toliko loš igrač, tu je kratko vrijeme ali baš prijeti da dođe u red malo žešćih sporednjaka koji su imali čast da se obogate kod nas.

Kako je Terza rekao, on je bio Baharov licni izbor.

Olaksavajuca okolnost za ne tako impresivne partije mogu uzeti u obzir to sto je dosao 31.09 dosao u klub.

 

Baharov izbor je i Degenek 🤔

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ndiaye je vrlo koristan igrac, sto je pokazao u dosadasnjim LS utakmicama, samo je pitanje koliko je upotrebljiv u domacici koja se igra u daleko slabijem ritmu. On je igrac koji juri duele, lopte, prostore, nista od toga u domacici nema na pretek, osim sto moze da se koristi kao klasican Target man pa da se juri na skok, ali to nije vredno 4 miliona eura, a u proslosti su takvi igraci kod vas ulazili sa klupe ako je potrebno pojacati skok ili resiti bunker tako.

 

Rekoh jos letos, ocekivao sam da igraca takvog profila dovede Bahar, ali nisam ocekivao da se izdvoji ovaj novac jer ipak bilo je vecih "rupa" u sastavu koje bi trebalo peglati. Vi ste potrosili mnogo novca za regionalne uslove do sada, ali ipak niste u poziciji da dajete 4 miliona na situacione igrace, odnosno za poziciju koja je u tom trenutku iza bekovske i stoperske pozicije na listi prioriteta. Okej, mozda resi Young Boys u gostima i direktno utice na plasman u LS, ali to i dalje nece biti pametan potez.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 

21 minutes ago, CuaTheTime said:

Djiga je bolji

Điga je talentovan dečko, ali je jako mlad i mora da preleži "dečije bolesti",  i zato će kikseva biti.

Juče komentator kaže, "on je mlad, ali je doveden kao veliko pojačanje i više se očekuje". Pa jedno su želje, a realnost je drugo. No, biće to ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pierre van hooijdonk said:

Ndiaye je vrlo koristan igrac, sto je pokazao u dosadasnjim LS utakmicama, samo je pitanje koliko je upotrebljiv u domacici koja se igra u daleko slabijem ritmu. On je igrac koji juri duele, lopte, prostore, nista od toga u domacici nema na pretek, osim sto moze da se koristi kao klasican Target man pa da se juri na skok, ali to nije vredno 4 miliona eura, a u proslosti su takvi igraci kod vas ulazili sa klupe ako je potrebno pojacati skok ili resiti bunker tako.

 

Rekoh jos letos, ocekivao sam da igraca takvog profila dovede Bahar, ali nisam ocekivao da se izdvoji ovaj novac jer ipak bilo je vecih "rupa" u sastavu koje bi trebalo peglati. Vi ste potrosili mnogo novca za regionalne uslove do sada, ali ipak niste u poziciji da dajete 4 miliona na situacione igrace, odnosno za poziciju koja je u tom trenutku iza bekovske i stoperske pozicije na listi prioriteta. Okej, mozda resi Young Boys u gostima i direktno utice na plasman u LS, ali to i dalje nece biti pametan potez.

Vrlo koristan igrač, pritom napadač koji dao koliko golova do sad u Zvezdi i kome?

Link to comment
Share on other sites

Serif je uzasan tehnicar, sto ne bi bio toliki problem da ima bolju realizaciju. Bice on korektan u Evropi kad se branimo, ali nisam siguran da bi u nekoj utakmici ala Makabi Haifa prosle godine gde se ocekuje nas prolaz mogao da napravi razliku. 

Link to comment
Share on other sites

Nama je realizacija i dalje veliki problem jer prvo poluvreme koje je odlicno odigrano je moralo da se zavrsi rezultatom 3:0, a ne samo 1:0. 
 

Odbrana nam je kao u reprezentaciji, svako nam da gol. 
 

Nadam se da ce Nedeljkovic i Mijatovic nastaviti da dobijaju minute, zasluzili su. I da, Lucic je sve bolji, iako mi se nije previseo svideo na pocetku, ima dosta fudbala u njemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam utakmicu opet i generalno sam zadovoljan kako igramo u napadu. Lopta fino teče, ima dosta utrčavanja i dobrim kombinacijama lako pravimo višak. Ajde nije Javor ono što je bio i generalno dosta primaju golova ove sezone ali dobro smo razbijali bunker i stvarali šanse. 
 

Što se tiče odbrane ja stvarno ne znam koji k. je ovo. Ovu su amaterska postavljanja i ne ide mi u glavu kako ne mogu 4 meseca ovo da ispeglaju? Šta  rade na treningu? Takodje mi se govor tela igrača u odbrani nimako ne svidja. Izgleda kao teška kurcobolja. 
 

Nadam se da Bahar nije izgubio konce i igrače. 
 

Gol 1


IMG_9176.thumb.jpeg.5453609b1195abecc761f69ab2079749.jpeg

 

IMG_9177.thumb.jpeg.554102bd6a54a3ec4f827bdbabad8a1e.jpeg

 

Gol 2

 

https://ibb.co/N6GxJs4
https://ibb.co/qDjx0Dh

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Мџе said:

Pogledao sam utakmicu opet i generalno sam zadovoljan kako igramo u napadu. Lopta fino teče, ima dosta utrčavanja i dobrim kombinacijama lako pravimo višak. Ajde nije Javor ono što je bio i generalno dosta primaju golova ove sezone ali dobro smo razbijali bunker i stvarali šanse. 
 

Što se tiče odbrane ja stvarno ne znam koji k. je ovo. Ovu su amaterska postavljanja i ne ide mi u glavu kako ne mogu 4 meseca ovo da ispeglaju? Šta  rade na treningu? Takodje mi se govor tela igrača u odbrani nimako ne svidja. Izgleda kao teška kurcobolja. 
 

Nadam se da Bahar nije izgubio konce i igrače. 
 

Gol 1


IMG_9176.thumb.jpeg.5453609b1195abecc761f69ab2079749.jpeg

 

IMG_9177.thumb.jpeg.554102bd6a54a3ec4f827bdbabad8a1e.jpeg

 

Gol 2

 

https://ibb.co/N6GxJs4
https://ibb.co/qDjx0Dh

Pa i ako izgleda da je levi bek pogrešio, kako duže gledam, čini mi se da Điga nije izašao na vreme.

 

edit. obrati pažnju kako se levi bek izvlači i staje na liniju,čak i gleda desno. Međutim, Điga ostaje statičan. Možda, nije trebao to da radi, ali ovo mi deluje kao uigrano, samo što nisu svi uigrani i eto belaja.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Мџе said:

Pogledao sam utakmicu opet i generalno sam zadovoljan kako igramo u napadu. Lopta fino teče, ima dosta utrčavanja i dobrim kombinacijama lako pravimo višak. Ajde nije Javor ono što je bio i generalno dosta primaju golova ove sezone ali dobro smo razbijali bunker i stvarali šanse. 
 

Što se tiče odbrane ja stvarno ne znam koji k. je ovo. Ovu su amaterska postavljanja i ne ide mi u glavu kako ne mogu 4 meseca ovo da ispeglaju? Šta  rade na treningu? Takodje mi se govor tela igrača u odbrani nimako ne svidja. Izgleda kao teška kurcobolja. 
 

Nadam se da Bahar nije izgubio konce i igrače. 
 

Gol 1


IMG_9176.thumb.jpeg.5453609b1195abecc761f69ab2079749.jpeg

 

IMG_9177.thumb.jpeg.554102bd6a54a3ec4f827bdbabad8a1e.jpeg

 

Gol 2

 

https://ibb.co/N6GxJs4
https://ibb.co/qDjx0Dh

 

Meni je ovde najveci problem ogroman prostor između linija ... ako jedan igrac iz odbrane ispadne, ( ili kao protiv MC igrac sredini "utrci"  izmedju odbrambenih igraca) nema ko da koriguje,  isprati igraca...  previse je prostora, kako u sredini tako i po bokovima.Nije ni čudo što protivnici olako dolaze u šanse. 

Link to comment
Share on other sites

Da, u pravu ste. Kod prvog gola je ofsajd zamka bila ideja zato je bek izašao metar-dva napred i nije pratio javorovog igrača ali je Djiga zajebao. Kod drugog pak očajno pozicioniranje i kretnja igrača. Stamenić, čini mi se, ne zatvara prostor u sredini već juri igrača koji trči na levu stranu, broj 33 (Mijailović) trčkara dok se cela odrana urušava i Djiga ispada naivan. 

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

Mijatovic i Nedeljkovic uz prvi tim u Lajpcigu. Sad ce bata Milijas da ostvari san i pripremi taktiku 5-5-0

 

Za to vreme, Baumgartner iz Lajpciga nas podjebava odgovorom na pitanje koje je dobio o Zvezdi

 

Quote

Pre svega ih definiše igra u defanzivi

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran sa mi protiv Lajpciga izvlačimo bod. Igra će biti postavljena kao protiv Mančestera. Ako i pristup bude isti ili bar kao u prvom poluvremenu u Mančesteru, uzećemo barem bod. A sa ovom odbranom, bod u Lajpcigu puna kapa. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Čočo said:

Ja sam siguran sa mi protiv Lajpciga izvlačimo bod. Igra će biti postavljena kao protiv Mančestera. Ako i pristup bude isti ili bar kao u prvom poluvremenu u Mančesteru, uzećemo barem bod. A sa ovom odbranom, bod u Lajpcigu puna kapa. 

Bar 4 komada primamo od njih pa ako mozemo da damo 4 gola onda eto boda. 

Unistice nas

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...