Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

38 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Izasla postava 

 

Glazer O. (G)

Djiga N.

Dragovic A. (C)

Hwang In-Beom

Ivanic M.

Mijailovic S.

Mitrovic S.

Ndiaye C.

Olayinka P.

Rodic M.

Stamenic M

 

Hahahh

Kakva dominacija ovog našeg nebađenog trenera.Stvarno sam misljenja da je tip trenerski duduk.

Pa dokle bre čoveče više Mijailovići,raspali Rodići i "mrtvi" Mitrovic?

Neverovatno sta čovek radi?

Sve ispod petarde veceras je uspeh!

Barak Bahar jedino sto je uradio kako treba od dolaska u klub je rasterivanje garsista i vojnjka kluba.Sve ostalo je Bogu plakati a dobio je sta je hteo i zeleo.

Ovaj večerasnji sastav je jadan i kukakav sa pomenutim igracima u redovima iznad.

Izraelac je totalno pogubio.Predviđam vrlo brzo Ivanović scenario.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nini3112 said:

Mislim da je i on sam u samog sebe izgubio veru i da ga trenutno fudbal uopste ne zanima(ne samo zbog rata)

 

Pre bih rekao, da je Bahar, nakon gubitka dve utakmice u prvenstvu zbog preterane samouverenosti i potcenjivanja protivnika, počeo da "ziherasi" i da je izgubio (fudbalska)veru u sebe.

Link to comment
Share on other sites

Pisao sam pre jos, najveci problem kod Bahara je to sto nema nikakav odnos s igracima i sto su ga provalili da mu sve pomocnici rade, i da se vise oni pitaju maltene. 

 

U sustini, on je bivsi, samo je pitanje da li za dve nedelje ili dva meseca, ali da ce biti nesto bolje, u to iskreno sumnjam. Da je domaci trener, koliko juce bi jos dobio otkaz, ovako bi morali da mu isplate ogromnu lovu. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Shahbazz said:

Rodic i Mitrovic provereno moraju da igraju. Bahar uskoro sam napusta Zvezdu. Ne svidja mi se kako vodi Zvezdu,ali ni Anceloti ne bi mogao drugacije. Kad ti narede da neko mora da igra. Zasto ne pustaju Krasoa da igra, procice kao Ohi. Doveli dzabe,prodaju za milionce svima lepo.

 

Aj razumem Mitrovic, moze da se proda, ali sto bi Rodic morao da igra?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pentatonika said:

Nisu ovi ništa posebno, previše se Zvezda povukla. Ovaj iz RB sam dolazi s loptom od centra do našeg šesnaesterca
 

 

Nista posebno, osim sto su kroz tri pasa postigli gol... odlicno se kreću i igraju presing .

 

Morao je Glaser bolje ovde.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...