Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

27 minutes ago, Markoss said:

Pisao sam pre jos, najveci problem kod Bahara je to sto nema nikakav odnos s igracima i sto su ga provalili da mu sve pomocnici rade, i da se vise oni pitaju maltene. 

 

...

 

Ja neznam gde oni tu vide problem. Pa valjda u velikim klubovima to ide tako. Odatle ide i naziv "šef stručnog štaba". Okupiš oko sebe dobar tim, a ti donosiš konačne odluke i snosiš odgovornost za iste.

 

Kod gola klasika. Prvo se lopta prima sporo, mekano nefokusirano. Onda se kaska kad se ista izgubi. A onda i Mićko izleti nezna ni on gde i ostavi čitavu stran praznu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ljubitelj baklave said:

Baba Ivanic izgubila loptu, Glazer krivac takodje. Mada se Glazer iskupio sa ove dve odbrane. 

 

Bedni smo nestvarno. 

 

 

Glazer nije nekvalitetan golman, ali prima kiks golove. Lopta mu prolazi kroz ruke, kroz usi, izmedju nogu... Odbranice dobro u 10 situacija i u 11. primiti gol ni iz cega. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pentatonika said:
5 minutes ago, Fat Zadd said:
 
Nista posebno, osim sto su kroz tri pasa postigli gol... odlicno se kreću i igraju presing .
 
Morao je Glaser bolje ovde.

Pa i nisu realno, koja je poenta čekati ih u naših 16. Jednom će probiti

 

Jesu veruj mi 😁  pratim po malo bundesligu, bez problema su razbili Bayern, Stuttgart-u dali 5...itd.

 

Ovo jedan od nacina da im se smanji prostor za igru, ali sta to vredi kada imas Micka, Ivanica koji ne moze cunj da sačuva,  Rodica ... itd. Tu je Bahar po najmanje kriv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boaće said:

Šta ste očekivali, protiv ovih da se otvorimo? Bilo bi neprijatno za gledanje. Bodovi se traže u Beogradu i na gostovanju Jang Bojsu. Ko misli da ovi nisu ništa posebno očigledno ne prati fudbal.

Bodovi se traze kad ode prevarant sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...