Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

6 minutes ago, Milko Miller said:

I Terzic i Ristić su dobili novog levog beka ispred nosa, treba probati dovesti bar jednog za levu stranu. Barak je bar prošle sezone u LŠ uglavnom igrao ili sa trojicom pozadi i dva ving beka ili sa četiri pozadi gde bi jedan stoper i jedan klasičan bek bili bekovi. Verujem da bi onda Barak koristio Degeneka u toj poziciji desnog beka dok bi na levom beku onda igrao pravi bek, recimo Terzic ili Ristić. Oni bi isto mogli da igraju levog ving beka gde imamo i opciju sa Mitrovićem. Na desnoj strani tj. na poziciji desnog ving beka sve zavisi od toga koliko Barak već veruje u Nedeljkovića. 

Ne znam šta ćemo dobiti u odnosu na ono što imamo? Azarov bi u 3-5-2 formaciji bio mnogo korisniji, a za 4 pozadi i dalje imamo Rodića. Ok, ako potpišu dugoročne ugovore, onda ok, ali opet gomilamo igrače po pozicijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nema ništa od Ristića, nažalost, ali tako je, a pretpostavljam ni od Terzića. Tako da se tu treba okrenuti i naći kvalitetan i ozbiljan stranac za Evropu, jer je i više nego jasno da nema (apsolutni nikakvog) leba od domaćih opcija - prvo ih je jako malo kvalitetnih i ozbiljnih i uopšte za Evropu, a onda su i jako teško dostupni/nedostupni.

 

Isto tako i startera na desnom beku, pa i za ove ostale pozicije koje nam fale i koje su pod moranjem da se pojačanu i dovedu pojačanja i starteri na iste - zadnji, centralni vezni (pogotovu, neki box to box igrač/plej/kreator) i špic. Znam da je problem idalje ovo preglupo pravilo i ograničenje stranaca ali jebiga, ovo je neka realnost i činjenica.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Juan said:

Ne znam šta ćemo dobiti u odnosu na ono što imamo? Azarov bi u 3-5-2 formaciji bio mnogo korisniji, a za 4 pozadi i dalje imamo Rodića. Ok, ako potpišu dugoročne ugovore, onda ok, ali opet gomilamo igrače po pozicijama.

Polazim od toga da će nas Azarov napustiti, posto je bilo priče da Barak ni njega ni Kangvu ne vidi u nekoj značajnoj ulozi. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Ja bi pre gledao Azarova levo, Mitrovica desno nego dovodio Ristica/Terzica. Degenek je ok da pokrije nekad poziciju desnog wb-a kada cemo morati da se branimo 90% utakmice a to ce biti u 4 utakmica sledece sezone… 
Mi kad pogledamo posto Lekovic sasvim izvesno ide potreban nam je jos jedan stoper, Milunovic je za penziju mada ce moci u nasoj ligi da igra a Spajic je pitanje da li ce ikad da povrati neki nivo forme, tako da pre vidim Degeneka u stoperskoj liniji da se rotira sa Mickom nego na poziciji wb-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo lepo jer se cisti tim od manekena i gardista...

 

Ali gde su nam zamene? Kako uopste misli da uklopi 10 novih igraca? Nece valjda da ugura 5 antitalenata iz omladinske skole gde niko ne moze ni da prismrdi nivou LS?

 

Ozbiljno pitam, koja su nam pojacanja trenutno, nisam ispratio sve? Ali vidim da nam fali jedno 5 kvalitetnih startnih igraca.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Eraković po pisanju Žurnala izgleda navodno ide u Zenit ili Spartak, i to već sad odma, a ne posle LŠ…

 

Ako je istina pod hitno i pod obavezno se mora dovesti kvalitetan i ozbiljan štoper za Evropu. Sad mi je jasnije da je to izgleda u pitanju Degenek i da zato hoće da ga dovedu, a ne za desnog beka ili vingera, ali on nije uopšte/ni blizu taj kalibar, i to će biti/bi bio (veliki) korak nazad i downgrade i oslabljivanje štoperskog tandema/linije itekako i veoma (mnogo).

 

Spajić nije ni blizu, ni senka bukvalno igrač kakav je bio, a nije svakako ni bio nikad neki ozbiljan i kvalitetan štoper, moderan, za Evropu, a niti će se ikad više i vratiti u formu i uopšteno da bude igrač kakav je bio pre povrede (a kao što sam reko, ni tad nije bio kvalitetan i ozbiljan štoper za Evropu, a kamoli sad), a Milunović je već nekoliko sezone penzos i (pre)zreo je za penziju i odlazak još otkad, on bukvalno nije ni za bekap opciju na štoperu, a Leković nije taj talenat i kalibar uopšte, i moderan štoper, kao Eraković.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vepar said:

Sve je ovo lepo jer se cisti tim od manekena i gardista...

 

Ali gde su nam zamene? Kako uopste misli da uklopi 10 novih igraca? Nece valjda da ugura 5 antitalenata iz omladinske skole gde niko ne moze ni da prismrdi nivou LS?

 

Ozbiljno pitam, koja su nam pojacanja trenutno, nisam ispratio sve? Ali vidim da nam fali jedno 5 kvalitetnih startnih igraca.

Nisi ispratio sve, ali znaš da nemamo pojačanja i da su igrači iz omladinske škole antitalenti? Rezonovanje ti je jače.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Nele said:

Ja bi pre gledao Azarova levo, Mitrovica desno nego dovodio Ristica/Terzica. Degenek je ok da pokrije nekad poziciju desnog wb-a kada cemo morati da se branimo 90% utakmice a to ce biti u 4 utakmica sledece sezone… 
Mi kad pogledamo posto Lekovic sasvim izvesno ide potreban nam je jos jedan stoper, Milunovic je za penziju mada ce moci u nasoj ligi da igra a Spajic je pitanje da li ce ikad da povrati neki nivo forme, tako da pre vidim Degeneka u stoperskoj liniji da se rotira sa Mickom nego na poziciji wb-a.

 

Koju formaciju je igrao Barak sad na pripremama, nisam ispratio?

 

Ako igra sa spoljnim igračima, Azarov je odlično rešenje jer je lagan i prodoran, a biće rasterećen previše defanzive gde mu je čvrstoća najveći problem. Sviđa mi se ideja sa ovim srpskim novozelanđaninom, dečko ima meso i može biti odličan ubod za midfield.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Koju formaciju je igrao Barak sad na pripremama, nisam ispratio?

 

Ako igra sa spoljnim igračima, Azarov je odlično rešenje jer je lagan i prodoran, a biće rasterećen previše defanzive gde mu je čvrstoća najveći problem. Sviđa mi se ideja sa ovim srpskim novozelanđaninom, dečko ima meso i može biti odličan ubod za midfield.

3-5-2

 

Ma da njemu je to idealna pozicija jer nije ni klasican bek a ni krilo a to je bas ono sto i jeste pozicija wing back-a.

 

Danas za Stamenica pravi test protiv jaceg protivnika i mislim da ce da iskida. 
Voleo bi Sljivica da vidim sa starterima uz Olajinku Krasoa u napadu a Bukarija da proba na desnom wb da vidimo da li moze tu da funkcionise protiv jacih ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikako sad ne treba gomilati igrače. Mitrović je odigrao dvije odlične utakmice. Legla mu je ova pozicija vrhunski. Tu najbolje dolaze do izražaja njegovi kvaliteti, a mane su najmanje vidljive. Azarov mi se isto dopada. Neka pokuša da se izbori za svoje mjesto. Tu je i Rodić. Sasvim dovoljno igrača na toj poziciji. 

Link to comment
Share on other sites

Ja garantujem da Terza neće smeti da proda nijednog igrača sada bez konsultacija sa BarakBaharom. Elem, zapalo mi je za oko iz ovog intervjua, BarakBahar svakom svom pomoćniku daje potpunu autonomiju, bukvalno kao da su oni glavni i da je to njihov tim, možeš da zamislis kakav je to osecaj za pomoćnike kada te neko tako ceni, bukvalno daješ 120% svojih mogućnosti sto bi rekli fudbaleri.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

Kada bi Kanga mogao da smanji gluposti, odnosno da igra racionalnije, tu pre svega mislim na brže oslobađanje od lopte, bio bi i dalje najbolji zadnji vezni koji nam je dostupan.

Tesko da covek sa 40 godina moze da menja navike 😁😁😁

  • Like 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...