Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ovaj je ekstra zajeban mamojeb.

 

Međutim, aposlutno mi je ovo neverovatno, nakon izjava koje je davao povodom sukoba Izraela i Palestinaca i nakon što je isključen iz izraelske reprezentacije. Mislio sam da ne postoji ni teoretska šansa da igra u nekom timu iz Izraela ili koji trenira Izraelac.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Ovaj je ekstra zajeban mamojeb.

 

Međutim, aposlutno mi je ovo neverovatno, nakon izjava koje je davao povodom sukoba Izraela i Palestinaca i nakon što je isključen iz izraelske reprezentacije. Mislio sam da ne postoji ni teoretska šansa da igra u nekom timu iz Izraela ili koji trenira Izraelac.

Ma da. Kaže lik na tviteru koji je btw dosta dobro obavešten u vezi FK (najavio svako pojačanje, čak i kad će da budu promocije) da nema veze sa nama njegov dolazak, i da i dalje čekamo Late Lata.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Ovaj je ekstra zajeban mamojeb.

 

Međutim, aposlutno mi je ovo neverovatno, nakon izjava koje je davao povodom sukoba Izraela i Palestinaca i nakon što je isključen iz izraelske reprezentacije. Mislio sam da ne postoji ni teoretska šansa da igra u nekom timu iz Izraela ili koji trenira Izraelac.

Koliko ja znam ni Bahar nije išao u obaveznu vojsku zbog toga nikad nije bio član reprezentacije. Tako da idu jedan uz drugog. 😂

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Ma da. Kaže lik na tviteru koji je btw dosta dobro obavešten u vezi FK (najavio svako pojačanje, čak i kad će da budu promocije) da nema veze sa nama njegov dolazak, i da i dalje čekamo Late Lata.

Da, verovatno samo menja avion u Beogradu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno zašto se toliko juri i čeka Late Lat. Ja nisam stručnjak ali nisam video ništa posebno u njemu. Baš me interesuje šta su skauti videli i toliko zapeli za njega. Ako dodje voleo bih da me demantuje. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čist višak su još u ovom rosteru sledeći:

1. Kanga

2. Milunović

3. Katai

4. Rodić

5. Vigo

6. Prucev

7. Leković (ako ne računa na njega Bahar, a navodno ne računa)

7. Mituljikić

8. Nikolić

9. a mislim i Kangva

10. Ado

11. Mijailović (iako je fino odigrao na ovim utakmicama do sada, svakako je nekvalitetan i neozbiljan za LŠ, pa i za LE).

 

Znači pored ovih koji su do sada otišli i ovi su pod obavezno da idu, i to što je pre to moguće (jasno mi je da ne mogu apsolutno svi odmah da odu, ali treba i mora što pre da odu kako znaju i umeju, da bi nas što manje koštali i što manje loših stvari i nekvaliteta doneli Zvezdi, i u igri i što se tiče rezultata kluba).

 

Od dolazaka pod obavezno su, i to što pre, sledeće pozicije pojačati:


1. zadnji vezni

2. centralni vezni - umesto Kange (a i nevezano za njega nam svakako treba), jedan kvalitetan i ozbiljan starter za LŠ i Evropu uopšteno, neki plej/box to box kretator igrač

3. desni bek starter za LŠ i Evropu uopšeno

4. levi bek starter -||-

5. špic starter -||-, ali ne neki sidraš, spor, trom, drvo, već kvalitetan i ozbiljan (koliko je to moguće naravno) tehničar, brz, hitar, koji napada prostor, koji se kreće između linija, koji ume da reši 1 na 1/2 (pa nekad čak i ako je izvodljivo na 3 situacije, uz sreću naravno ako se nekad desi), koji ima dribling i kvalitetnu i ozbiljnu kontrolu lopte i koji je što se kaže kvalitetan i ozbiljan na lopti, ne mora uopšte da bude visok i neko drvo od tipa oko 190+cm visine, već može i neki niži ali da bude spretan i kvalitetan na lopti - neki igrač tipa Firmino/Hugoliki špic

 

A u zavisnosti od toga kako bude tekla sezona, igra, ne da Bože povrede i ostale prateće stvari, ekipe videti da li su potrebni, a ako su potrebni naravno reagovati u skladu sa mogućnostima i tim, bekap opcije na obe bekovske pozicije, ovo naravno isključivo mislim za Evropu.

Edited by Шутер из блока
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LeBron said:

Ajde idi na kosarku i smaraj, poceo si odavno da preterujes sa defetizmom i trolovanjem

Ko si bre ti da me teraš sa teme?! Od toga svakako nema ništa.

 

A što se tiče etiketiranja za defetizam i trolovanje, to uopšte ne radim, tako da nemoj da pričaš gluposti i lažeš.
 

Ja samo iznosim svoje mišljenje i viđenje i za KK i za FK, postoji opcija ignore tako da pozdrav.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...