Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, fradler said:

Cini mi se da u moru tvorzinih izjava danas procitah da su stigle neke ponude za Stamenica, te da je on najblizi odlasku od svih igraca.

 

E da, tacno. Pricalo se to jos pre finala Kupa Srbije samo sam zaboravio. 

Link to comment
Share on other sites

Uopšte ne bi žalio za Stamenicem. Covek nema realizaciju, dodavanje unapred, u prostor , apsolutno ne postoji. Vrlo rizičan sa kartonima. 

Pored Hvanga nama trebaju dva igrača na sredini terena.

Bekovi pod obavezno. To je visegodisnji problem.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Markoss said:

 

Slazem se, maltene su nam sve pozicije problematicnije od stoperske, ali jebiga, ni ovo mi nije najsrecnije resenje.

 

Treba dovesti oba beka startna, oba vezna startna, oba krila i spica. S tim da mislim sumnjam da ce Milojevic da se odrekne Olanjinke i Serifa. A ne bi me iznenadilo da Stamenic bude jedan od ta dva startna vezna ili univerzalac Micko. 

Pročitao sam Terzićev intervju - Baš je ishajpovao Mimovića i to je neki signal da desni bek neće doći. Za lijevog beka je rekao da dolazi 100%. I Radonjić je baš blizu ako ga Majorka ne otkupi. 

Link to comment
Share on other sites

Stamenića treba prodati na keca. Kako je krenuo obećavao je dosta, međutim očigledno nije toliki talenat, dosta sirovih poteza za tu poziciju Grujića. Sa ove distance je jasno zašto su ga u Kopenhagenu precrtali bez problema. 

 

I ovako, deluje kao onaj tip deteta gastoza koji samo površno gotivi očevinu a u stvari jedva čeka zapali jer prosto nepoznavanjem jezika i vajba ne može se saživi sa Srbijom. Al' opet to je samo moj utisak sa strane, igrački nam svakako treba dosta veći kvalitet na sredini. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Luku Ilica predstavljaju sutra.

 

Btw, nisam nesto odusevljen Radonjicem. Pre svega jer nam treba desno krilo, a on je mnogo opasniji levo.

Edited by fradler
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Moze Stojic sto se mene tiče, ali slazem se sa većinom ovde da tu nekako fali jedan stoper ekstra klase. Tu onda i nije problem da igra Djiga, Spajić ili Stojic ali da oni budu starteri malo tanko. Terza naglasio da mora bek da se dovede i levo i desno. Ako stvarno ima dobre ponude za Stamenica ne bih imao ništa protiv transfera. Da se dovede ozbiljan zadnji vezni i Mijailović back up. Na krilu bi optimalno bilo Radonjić i stranac desno krilo. Plus zamena u slučaju odlaska Krasoa i Hvanga i to je to. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

@Markoss

 

Kakvo je tvoje misljenje u vezi Randjelovica? Ocemo li izbeci taj metak sad kad mu istice ugovor? 

Imam neki osecaj da ce i Adzicu pruziti jos jednu sasnu u pokusaju da se ograde jos malo. 

 

Bas nam treba jedan dobar spic, ne znam sta ce biti sa Koitom iz Salzburga, citao sam nesto da mozda napusta klub, imao je prosle sezone ponude nekib bundesligasa al ostade tu. 

Link to comment
Share on other sites

Čisto sumnjam da će se tražiti desni bek. Evo mijailovica guraju i u reprezentaciju. Covek je igrao LŠ, doduše bio na ringišpilu, ali je igrao. Standardan u derbiju i većim delom lige.

Horor. Covek koji nema kvalitet ni za fk torlak, ali zato uredno igra u zvezdi,  sa obrazlozenjem kako nema desnih bekova. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Problematičnije su bekovske pozicije. Rodić je prvi lijevi bek posle svega što je uradio. Mijailović na drugoj strani ordinira, čovjek bio ubjedljivo najgori igrač u LŠ, na svakoj tekmi ga prosipali, pa i u onom derbiju(2:2) najgori naš pojedinac.

Ja bih te zamolio malo više poštovanja za našeg reprezentativca. 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sam Terzic je rekao da mu je lose kad vidi Mijailovica na desnom beku i da mu to jednostavno nije pozicija. On bi doduše voleo da se izforsira Mimovic, ali znajući Milojevića on će i dalje staviti Mijailovica ako mu je alternativa klinac. 
@Don Juan Sto bi bila promocija Djige? Ako bude promocije danas, to ce sigurno biti Luka Ilic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Pa sam Terzic je rekao da mu je lose kad vidi Mijailovica na desnom beku i da mu to jednostavno nije pozicija. On bi doduše voleo da se izforsira Mimovic, ali znajući Milojevića on će i dalje staviti Mijailovica ako mu je alternativa klinac. 
@Don Juan Sto bi bila promocija Djige? Ako bude promocije danas, to ce sigurno biti Luka Ilic. 

Brate pricamo o ljudima ciji prijatelji iz stranke otvaraju kontenjere uz novinare.. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Pa sam Terzic je rekao da mu je lose kad vidi Mijailovica na desnom beku i da mu to jednostavno nije pozicija. On bi doduše voleo da se izforsira Mimovic, ali znajući Milojevića on će i dalje staviti Mijailovica ako mu je alternativa klinac. 
@Don Juan Sto bi bila promocija Djige? Ako bude promocije danas, to ce sigurno biti Luka Ilic. 

Luka ima ugovor do 30.06, tako da ne verujem.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Jel moze neko da objasni koja je razlika biti u npr 3. ili 4. sesiru? Ako sam dobro ispratio, po novom formatu se iz svakog sesira izvlace po dve ekipe, samim tim je potpuno nebitno u kojem sesiru se nalazis?

Po novom formatu Lige šampiona klub igra sa osam drugih timova. Sa po dva iz svakog šešira pa jeste nebitno u kome si i to je izgleda pro forme.

 

-To determine the eight different opponents, the teams will initially be ranked in four seeding pots. Each team will then be drawn to play two opponents from each of these pots, playing one match against a team from each pot at home, and one away.

 

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/0268-12157d69ce2d-9f011c70f6fa-1000--new-format-for-champions-league-post-2024-everything-you-ne/

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Don Juan said:

Luka ima ugovor do 30.06, tako da ne verujem.

To nije problem. Recimo Kraso je isto dosao kao slobodan igrač sa ugovorom do kraja Juna a njegova promocija je bila 20. juna. Igrač koji napusti klub na kraju sezone je skoro uvek oslobadjen klupskih obaveza posle kraja takmičarske sezone. 

3 hours ago, СтелаРоса said:

Jel moze neko da objasni koja je razlika biti u npr 3. ili 4. sesiru? Ako sam dobro ispratio, po novom formatu se iz svakog sesira izvlace po dve ekipe, samim tim je potpuno nebitno u kojem sesiru se nalazis?

Da, potpuno je nebitno u kom si šeširu. Tim iz prvog šešira može u teoriji da dobije iste protivnike za grupnu fazu kao

tim iz četvrtog šešira. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milko Miller said:

To nije problem. Recimo Kraso je isto dosao kao slobodan igrač sa ugovorom do kraja Juna a njegova promocija je bila 20. juna. Igrač koji napusti klub na kraju sezone je skoro uvek oslobadjen klupskih obaveza posle kraja takmičarske sezone. 

Da, potpuno je nebitno u kom si šeširu. Tim iz prvog šešira može u teoriji da dobije iste protivnike za grupnu fazu kao

tim iz četvrtog šešira. 

Bio si u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Mrkela kaže da tražimo još levog beka, štopera i krilnog napadača.

 

Znači, Mićko desni bek i sledeće sezone, krv ti ……

 

Mada, cenim da je ovaj “levi” bek kog jurimo zapravo onaj Korejac koji igra i levog i desnog.

Ali svakako, jedan od dvojca bez kormilara- Rodić-Mijailović - nam ne gine na terenu i sl sezone

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...