Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

"Наиме, у среду и четвртак у периоду од 10 до 19 часова по цени од 4200 динара, имаћете могућност да дођете до ваше карте за утакмицу против Манчестер Ситија на гостујућем терену, те да подржите црвено-беле на изузетно важној утакмици. "

Link to comment
Share on other sites

Skroz neozbiljno sa naše strane ako znamo u kakvoj smo situaciji. Dovedeš 3 pojačanja za LŠ a oni će ti imati 4 treninga pred meč u LŠ i dva pred Čukarički. Kad su planirali da se upoznaju sa ekipom, šta se od njih očekuje. Neozbiljno skroz. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Čočo said:

Skroz neozbiljno sa naše strane ako znamo u kakvoj smo situaciji. Dovedeš 3 pojačanja za LŠ a oni će ti imati 4 treninga pred meč u LŠ i dva pred Čukarički. Kad su planirali da se upoznaju sa ekipom, šta se od njih očekuje. Neozbiljno skroz. 

Koja je alternativa kad su sa reprezentacijom?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Tu je Serif, trenira sa ekipom od proslog petka.

Nigde ga nisam video ni na jednoj slici sa treninga. A naši vole da izbacuju slike novajlija. Sedam dana na treningu a niko ga od nas video nije. Ali ajde, verujem tebi svakako. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Nigde ga nisam video ni na jednoj slici sa treninga. A naši vole da izbacuju slike novajlija. Sedam dana na treningu a niko ga od nas video nije. Ali ajde, verujem tebi svakako. 

 

Nemam pojma sto nisu, ali znam da je dosao i da trenira. Utisci su da je dobar, ali to uvek uzimam sa rezervom. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

 

Nemam pojma sto nisu, ali znam da je dosao i da trenira. Utisci su da je dobar, ali to uvek uzimam sa rezervom. 

Ja uopšte ne sumnjam da je dobar. Dobar je. Samo sumnjam da li vredi tolike pare i da li je on ono što nama fali u napadu. Svakako imam poverenje u Bahara on ga je sigurno video negde kako može da pomogne. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Čočo said:

Nigde ga nisam video ni na jednoj slici sa treninga. A naši vole da izbacuju slike novajlija. Sedam dana na treningu a niko ga od nas video nije. Ali ajde, verujem tebi svakako. 

Mozda cekaju da bude ono predstavljanje Hwanga i njega pa zato ne stavljaju slike sa njim

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...