Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

EvoĀ  Grof kao i Milojević objaÅ”njava neke stvari bilmezima iz FSS koji su se mesecima qrčiliĀ  kako imamo 11. ligu u Evropi šŸ¤”

Ā 

Ono Å”to su dosad pokazali srpski klubovi ne uliva poverenje nekadaÅ”njem treneru kluba sa Marakane Miodragu Grofu Božoviću. Crnogorski stručnjak smatra da će Srbija vrlo brzo da izgubi stečeno mesto na UEFA listi nacionalnih koeficijenata.

Ā 

ā€“ Očekujem joÅ” gore rezultate.Ā TeÅ”ko ćemo mi ovo da popravimo. S jedne strane igraju protiv kvalitetnijih protivnika, Å”to se možda ne može reći za Sabah koji teÅ”ko da je bolji od Partizana, ali ih je pobedio u prvom meču. Mislim da se naÅ”i klubovi nisu dobro pripremili za ovo. Ako pričamo o TSC-u, ljudi igraju ozbiljno takmičenje, nisu se uopÅ”te pojačali, teÅ”ko je očekivati neki rezultat ā€“Ā izjavio je Božović

Ā 

ā€“ Kvalitet naÅ”e lige video se u 20. minutu utakmice TSC ā€“ Braga. Mora da se smanji liga, da se viÅ”e ulaže, pogotovo klubovi koji su se direktno plasirali u Evropu, oni su zaradili neke pare. Osim Zvezde, ne vidim da je neko ulagao u neka velika pojačanja. Ovo Å”to imamo pet klubova u Evropi je rezultat toga Å”to su napravili Zvezda i Partizan u poslednjih pet godina. Ne treba zaboraviti onu seriju rezultata koju je napravio Vladan Milojević kada je Zvezda počinjala kvalifikacije od prvog kola. Brzo ćemo se vratiti na nivo na kojem smo bili ā€“Ā podvukao je Božović.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Bezveze se vodi polemika oko talenta Krstovića. Talenat makar nikada nije bio sporan. Rajo je mislio i ranije da će se nafatirati od njega, ali nije se dalo. Njegov problem je klinička infantilnost, koja ne može rečima da se opiÅ”e. Ja mislim da će on sa trideset godina biti u fazonu dece koja vrte foru kažiOsam ili lepljenja žvake na tuđu stolicu. Taj nivo morona.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Krstović osim želje i fizičkih predispozicija nije niÅ”ta imao u tom trenutku da bude Å”pic Zvezde.

Da ne pričamo o tom užasnom ponaŔanju na terenu,slično kao Šilja Ronaldo proŔle sezone.

Kad se setim kako je urlao na Ivanića Å”to mu nije dodao loptu,to je potez da mu se u svlačionici izlupa nekoliko Å”amarčina.

Ā 

Ā 

Ā 

Ā 

Ā 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Ā 

Retko se pecam na hajlajtse, ali ovaj stvarno deluje ozbiljno, bas taj tip veznjaka kakav nam treba uz Stamenica. Tacno da se covek zapita otkud ovakav igrac u ispodprosecnom japanskom klubu sa 26 godina, zasto ga je Haifa pustila za tricavih 500k i kako je Izrael onakav krs od repke sa toliko sasvim solidnih fudbalera (+ odlican golman, a ocito im ni struke ne manjka).

Ā 

U Koreji i Izraelu je obavezna vojska,u ranoj dobi,Ā 

od 2 do 3 godine

Ā 

Trenutno najbolja 3 igraca su otisli jako rano u evropu

to je jedino sto valja na nekom evropskom nivou Abada,Solomon i Gluh(Krstajic ga je otkrio i dao sansu)

Ā 

76 na fifa listi,valjda to govori o kvalitetu

Ā 

Mi smo 25 na fifa listi,liga nam je 11 u evropi

pa opet "nista" ne valja kod nas

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vlaDixXx said:

Luka Ilic 2 gola i asistencija na 2 utakmice

sigurno najbolji vezni igrac nase lige prosle godine

Ā 

istice mu ugovor 2024 sa Troyes,treba to iskoristiti

Ā 

Ima neku ponudu iz Italije(Empoli)

Isao je zaobilaznim putem, ali verujem da ce od Luke ispasti itekako dobar igrac ( doduse slabiji od brata ). TSC sa njim i Ratkovom i bez njih dvojice je nebo i zemlja.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto ne pojurimo Nemanju Maksimovica. Najbolje godine, zna fudbal, ali se ne libi trcanja i kolicinski i u sprintu. Ako se ne varam trazimo igraca u 11 na mestu Kangve i ne vidim bolji izbor, a da bi dosao ovde. Lavi je ok opcija, ali po meni ipak, slabija.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Firga said:

Ne znam zasto ne pojurimo Nemanju Maksimovica. Najbolje godine, zna fudbal, ali se ne libi trcanja i kolicinski i u sprintu. Ako se ne varam trazimo igraca u 11 na mestu Kangve i ne vidim bolji izbor, a da bi dosao ovde. Lavi je ok opcija, ali po meni ipak, slabija.

ŠŸŃ€Š¾Ń‡ŠøтŠ°Ń… Š½ŠµŠ³Š“јŠµ Š“Š° Š³Š° трŠ°Š¶Šµ ŠŸŠ°Š½Š°Ń‚Š° Šø Š”ŠµŠ»Ń‚Š°

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Firga said:

Ne znam zasto ne pojurimo Nemanju Maksimovica. Najbolje godine, zna fudbal, ali se ne libi trcanja i kolicinski i u sprintu. Ako se ne varam trazimo igraca u 11 na mestu Kangve i ne vidim bolji izbor, a da bi dosao ovde. Lavi je ok opcija, ali po meni ipak, slabija.

Ne verujem da će dolaziti Lavi, mislim da su te samo spekulacije i da je to možda ranije u prelaznom roku bio opcija ali ne viÅ”e. Na kraju krajeva je i izvor informacije Sportklub, a oni su sto se fudbalskog kluba tiče relevantni kao Maxbet.

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Lukovic ide direktno u inostranstvo,u ozbiljnu ekipu

za ogroman novac za nase uslove

ne bi me cudilo u Salzburg

traze ga uveliko razne ekipe:

Monako,Man Siti(logicno hahahahah),najbolje ekipe Belgije i Holandije.......

ali on ostaje do zime zbog punolestva

Ā 

Sad ce on da ide kod nas,da bude 3,4,5ti napadac u ekipi

da bleji na klupi,pa na tribinama

Ā 

Sta mozemo mi da mu ponudimo

jedino da bude nas projekat,da potpise ogroman ugovor sa nama

Ā 

Luki Ilici i Maksimovicu isticu ugovori iduce godine

nasa deca,

bili bi sjajna pojacanja za nas

Ā 

Link to comment
Share on other sites

Ja kad gledam ova ludila u kosarkaskim klubovima, zaista me cudi da FKCZ koji ce ove godine imati oko 60m evra prihoda (koliko nisu zajedno imali KKCZ i KKP od 1945. do danas) ne moze da dovede kvalitetnog igraca u prajmu i da mu 2.5m platu. I to ne jednog nego nekoliko igraca u tom ili nesto nizem plateznom rangu.
Pogotovo ako je rec o slobodnim igracima koji dolaze bez obestecenja, uopste mi to nije jasno, kao Nemanja Maksimovic ima visoku platu, ima 2m evra. Pa sta jbt, ako Panter i Shabaz mogu da imaju 2m sto ne moze i on.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja kad gledam ova ludila u kosarkaskim klubovima, zaista me cudi da FKCZ koji ce ove godine imati oko 60m evra prihoda (koliko nisu zajedno imali KKCZ i KKP od 1945. do danas) ne moze da dovede kvalitetnog igraca u prajmu i da mu 2.5m platu. I to ne jednog nego nekoliko igraca u tom ili nesto nizem plateznom rangu.
Pogotovo ako je rec o slobodnim igracima koji dolaze bez obestecenja, uopste mi to nije jasno, kao Nemanja Maksimovic ima visoku platu, ima 2m evra. Pa sta jbt, ako Panter i Shabaz mogu da imaju 2m sto ne moze i on.

Zato Ŕto isti taj klub ima dug koji Zvezda i Partizan nisu imali od osnivanja.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Juan said:

Zato Ŕto isti taj klub ima dug koji Zvezda i Partizan nisu imali od osnivanja.

Pa ne vidim da se smanjuje dug zato sto igrace ogranicavamo na 1m evra.Ā 
Ā 

Svakako smo veliki deo duga mogli da vratimo do sada da smo hteli. Ocigledno to nije cilj, pa bi mi bilo draze da damo pare od prihoda na dobre igrace nego da misteriozno nestanu iz kluba.

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dropkick Murphys said:

Krstović je proÅ”le sezone dao ukupno 26 golova, pa verovatno može samo sebi da zahvali Å”to se i pored manjka talenta izborio da ga neko kupi i to joÅ” iz najjačih evropskih liga.Ā 

JoÅ” uvek mlad igrač, dobra statistika u osrednjem takmičenju, EU pasoÅ”, kupuju se takvi igrači. Nisu neke Å”anse da uspe tamo, ali ima priliku da demantuje stručnjake sa foruma.Ā 

Ā 

Edit: nema EU pasoÅ” xD


jos Lece ima dobra iskustva sa napadacima iz CG od kako su lansirali Mirka Vucinica.Ā 
Nisu imali vise boljih potpisa u istoriji od tog. Upecali se na bucku sto se kaze.Ā 

Link to comment
Share on other sites

Late Lat promaÅ”io mrtvu Å”ansu za Boro, jedan na jedan sa golmanom. Ali brz je, lopta iÅ”la u prostor i on između halfova izeteo ko Hamilton u ciljnu ravninu.

Ā 

Hvale ga komentatori, kažu brz, dobro se kreće... A ja se mislim kako bi mu se noge zaglavile negde u lučanskom blatu da je potpisao za nas, i kako bi mu se kretnje smanjile na minimum protiv ovdaÅ”njih bunkera.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...