Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 hours ago, Nek grmi jako said:

ali me interesuje da li neko ko prati Škote misli da Rendžers može da izbaci PSV?

 

Teško ih je oceniti na osnovu igara u domaćoj ligi osim mečeva sa Seltikom ... liga im je slična našoj što se tiče odnosa snaga ... Glazgov i Seltik su jedno tri klase ozbiljniji timovi od ostalih ...

Ja sam ih gledao protiv Seltika prošle godine i čini mi se da su zeleni poprilično ozbiljniji tim, da igram kladionicu odigrao bih na PSV bez puno razmišljanja ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Čočo said:

Nema ali biće ih sigurno do početka LŠ. Najverovatnije dolazi štoper, zadnji vezni i napadač. 

Znaci Mijatovic i Lekovic ce vise vremena provesti u Graficaru nego kod nas

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 443 said:

Znaci Mijatovic i Lekovic ce vise vremena provesti u Graficaru nego kod nas

Mijat verujem da ce da igra dosta za prvi tim. Za Lekovica se duze vec prica da ga Bahar ne ceni previse tako da se njemu isto hvata da li doslo pojacanje ili ne.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 443 said:

Znaci Mijatovic i Lekovic ce vise vremena provesti u Graficaru nego kod nas

 

opet ce se naigrati mladi igraci

 

Ne znamo sta cemo sa Mijatovicem,Kabicem,Sljivicem,Nedeljkovicem

a tek necemo znati sta cemo sa malim Maksimovicem,Petrovicem i ostalim

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 443 said:

Znaci Mijatovic i Lekovic ce vise vremena provesti u Graficaru nego kod nas

Iskreno meni ni jedan ni drugi nisu pokazali ništa naročito. Šljivić i Nedeljković su odmah pokazali kvalitet. Lekovića neka prodaju a za Mijata nisam optimističan kako se razvija. Njemu u ovom trenutku trebaju minuti i utakmice. U nekom Superligašu bi bilo još sjajnije.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

 

opet ce se naigrati mladi igraci

 

Ne znamo sta cemo sa Mijatovicem,Kabicem,Sljivicem,Nedeljkovicem

a tek necemo znati sta cemo sa malim Maksimovicem,Petrovicem i ostalim

Izrazito si naporan sa tim narativom kako ne igraju mladi.

To što ti hoćeš da izvedeš 11 omladinaca na teren i da osvajaš trofeje ne moze ni na menadžeru.

 

Dugačka je sezona,igraće momci.Bar kod Bahara se vidi da je voljan da im pruži priliku.

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Ja citam na vise mesta da smo navodno zavrsili vec dva igraca ali niko ime da spomene 😁

 

Sto se Azarova tice, bas mi je krivo mislim da ce on da izraste u opasnog wing backa ali je ocigledno da ga Barak bas i ne mirise. Tako da podrzavam ovu prodaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Iskreno meni ni jedan ni drugi nisu pokazali ništa naročito. Šljivić i Nedeljković su odmah pokazali kvalitet. Lekovića neka prodaju a za Mijata nisam optimističan kako se razvija. Njemu u ovom trenutku trebaju minuti i utakmice. U nekom Superligašu bi bilo još sjajnije.

Baš bih voleo da čujem koji je to kvalitet pokazao Nedeljković, a Mijatović nije xD

Ako gledamo šta su pokazali u seniorskim ZVANIČNIM utakmicama u Zvezdinom dresu, zapravo ne mogu ni da se porede, jer je jedan od njih odigrao ukupno 31 minut do sada. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...