Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

Just now, alcesta said:

Ja se i dalje šokiram kad je prikažu, nikako da se naviknem šta je napravila od sebe :classic_sad:

A ja baš pomislila po rezultatu rutinski. Kako god, izgleda mi da će opet do finala. Svakako nisam ni očekivala da ga ovakav Rafa dobije, čak i za Danila postoji granica do koje može da se raspadne.

 

Posle tog prvog seta je bilo poprilicno rutinski, ali prvi set je bio WTA u najboljem izdanju :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, alcesta said:

Nego šta se događa s ovim Harisom? Bio je fino počeo a sad ga nema nigde. Je li imao neku povredu?

Mislis na Lojda Harisa,Juznoafrikanca?

Ako mislis na njega,on je imao problema sa laktom kojeg je na kraju morao da operise.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Big Ticket said:

Отишао са стилом.

 

Кад сам видио да је узео МТО, рекох још једна фора из кухиње Новак/Рафа, али стварно није могао више.

 

Све више му долази на наплату невјероватно раубовање тијела кроз све ове године. Мада капирам да је за њега РГ и ове године циљ, и сигуран сам да ће све ресурсе усмјерити ка томе.

 

Новак је једини, чини се, успио да се адаптира на биолошке промјене и самим тим ће имати још пар сезона врхунског тениса. 

 

Мало ме тужним учинило ових последњих пар гејмова... Није још пуно остало до одласка двојице највећих.

 

 

Nije on nikud otišao, nego izgubio i to bez ikakvog stila.

Ružno i nepotrebno prepiranja sa sutkinjom nije nikakav stil i već postaje mučno za gledanje.

Nikad ga nisam gledala dva kola zaredom da je toliko nervozan.

I opet da se osvrnem na suđenje-rules are rules, no? 

Edited by Helena
Nepismena
Link to comment
Share on other sites

Aj da se i ja upišem na temu, a da nije o Novaku. Možda koja više o ovim mečevima koje slabo ko prati. 

 

Malo me smara ovo sa prekidima zbog vrućine, pa onda kiša, pa u krug. Kao da je London, Vimbldon, a AO mi je nekako baš drag jer retko ima tih zajebancija. 

Elem, noćas sam zbog toga bio prinuđen da gledam Sakkari i Dariu Šnajder. Klinka ima u ubitačan forhend, firepower, pa još levoruka. Podseća na Kvitovu, ali deluje da je fizički slabo pripremljena (jes da ima 17,al kao loptica mi deluje) 

Sakkari užasan meč, jaka je kao bik, možda i najspremnija teniserka na wta turu. Generalno, loš meč, iako su komentatori balavili. Preko 50, 60 neiznuđenih.

Paralelno Siner omlatio Argentinca, dobro igra, nema neku izraženu slabu tačku. Očekujem dobar turnir za njega. Prekjuče odgledah malog Kineza od 17 godina; izbacio je Ottea (i uzeo mi 120k usput); koji je usput jedno takvo Nemačko tele da ja nemam reči; pa reko da ga pogledam protiv Frensisa.. Ima mali udarce, boje fino, ali je nejak. Za sad. Servis na nivou Jelene Janković. Otom potom za njega. 

Gledao sam malo Lahecku protiv Borne, jutros protiv Eubanksa, baš fino igra mali. Borna na kraju ispade top 25 igrač, i ništa više preko toga. 

Nadal ispade, Mekenzi je prva dva seta igrao u transu. Prvi gem u drugom setu, level Đoković u najboljim danima. Malo ga je i sralo, Rafa uopšte nije toliko loš bio; al eto jedan od onih dana kad neki šlj igrač opusti ruku i mlati, pa sve ulazi k što treba i što ne treba. Kasnije se Nadal povredio, pa se vukao po terenu kao prebijena mačka. Naravno, opet nećemo gledati meč sa Novakom na betonu; verovatno do kraja karijere obojice. Osim na šljaci. 

Danil dobro gura, ali ako Tsitsipas izađe neoštećen do 1/2, ne bih bio tako siguran da će Medvedev u finale. Svakako daleko je druga nedelja. 

Noćas možda pogledati Dimitrov Đere.. Da je Laslo malo čistiji u glavi, možda bi mogao i da ga izbaci. Ovako, već vidim brdo gluposti, propuštene šanse i srljanje u poraz. Tako da će Griša na streljanje protiv Novaka. 

Onu dvojicu naših bezveznjaka; zapravo trojicu - ne vredi komentarisati. Kao da ih isti k pravio. Svi su mentalno/psihički nedorasli za nešto ozbiljnije. Krajinović je ceo život ko barena viršla, Lajović takođe, Kecmanović deluje nešto iznad njih al će celog života slaviti neki poraz u finalu Masters 1000, protiv nekog svog Socka. 

 

Vredi pogledati Kokinakisa i Endija, šatirani igra dobro, servira dobro, bije dobro.. Možda i svih 5 setova. 

 

Mojih 5 dinara.. Novak uzima AO, kod dama, Švjontek ne uzima. Možda bih probao sa Sabalenkom. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja ću da navijam da Endi stigne do Noleta ...

A onda ne znam za koga ću da navijam.

 

7 minutes ago, Pangea said:

Kakav raspad žreba u Novakovoj polovini, lol. Zverev, Rud, Fric... Ako ovo ne iskoristi da stigne bar do finala...

QF Rubljov/Rune, SF Batista Agut ili neko grdji...

'se ne pribojavaš mlađanog Runeta pomalo?

Ja da.

 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...